Velká soutěž s Tento

tentocz_veronika
23. dub 2013

Zapojte se do velké soutěže s veverkou Tento a vyhrajte zásobu toaletního papíru na 1 celý rok , dle vlastního výběru.

Jak se zapojit do soutěže a vyhrát:

1. Vytvoř si album s názvem - Velká soutěž s Tento (použij přesně tento název alba)

2. Při zveřejňování zadej viditelnost alba – „Pro všechny“

3. Jako první přidej do svého soutěžního alba fotku veverky Tento, kterou najdeš na tomto odkazu:
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/tentocz_vero...

4. Odkaz (URL link) na tvé soutěžní album přidej do tohoto tématu a nebo pod tento link https://www.modrykonik.cz/fotoblog/tentocz_vero... . Tím se zapojíš do soutěže.

5. Do alba přidávej fotografie na téma:
"Jak moje rodina chrání přírodu a životní prostředí."
Album můžete obohatit komentáři k fotografiím nebo příběhem. Kreativitě se meze nekladou.
Pokud nemáte k soutěži vhodné fotografie, dejte do alba pouze výše uvedenou veverku Tento a doplňte do komentáře k ní text / příběh na soutěžní téma.

6. Vaše alba vyhodnotí porota složená ze zástupců Metsa Tissue a Modrého koníka. 3 nejinspirativnější alba a soutěžní příspěvky vyhrávají!

7. Soutěž trvá do: 28.04.2013 do 24:00. Výherce zveřejníme nejpozději do 30.04.2013.

Přejeme vám příjemné soutěžení a kopec zábavy při přípravě soutěžních alb a příspěvků!

Veronika a váš Tento tým

kasa
28. dub 2013

@bellka dají se někam poslat hlasy

tentocz_veronika
autor
29. dub 2013

ahojte,
vaše příspěvky v naší hlavní soutěži jsou velmi pěkné, poučné, kreativní. O to těžší je rozhodnout o výhercích. Proto bychom vás chtěli poprosit o shovívavost a čas. Nechceme tak důležité rozhodnutí podcenit . 😉 Výsledky proto zveřejníme nejpozději do 3.5.2013. Děkujeme za pochopení.
Veronika

bellka
30. dub 2013

@tentocz_veronika tož výhru rozdělte mezi těch pár soutěžících a je hotovo 😅 😅 😅

germaine
30. dub 2013

@bellka 😀

jasekd
1. kvě 2013

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/jasekd/album... davam odkaz i sem, na tom druhem je nas nejak min...

germaine
3. kvě 2013

@tentocz_veronika Už jste vybrali vítěze? Jsem zvědavá, kdo vyhrál, bylo tu plno inspirujících alb 😉

bellka
3. kvě 2013

@germaine ještě se jistě rokuje, taky načumuju, i když už jsme si raději dneska nechali dovézt 😀 😀 😀

germaine
3. kvě 2013

@bellka teda ty jedeš ve velkým, já kupuju tak max. dvě balení 😀

bellka
3. kvě 2013

@germaine njn, nikdy nevíme, kdy se tu z toho všeho pos****e, jistota je kulomet a akce je akce 😀 😀 😀

alyssa.anna
3. kvě 2013

@germaine
@bellka
Taky jsme napnutí 😀 A zásobu závidím, protože my také kupujeme po menším, ale zas o to častěji 😀

tentocz_veronika
autor
3. kvě 2013

Tak, a máme to ... 🙂 vítězové jsou známi.
Než však napíšu jejich jména, chceme vám všem upřímně velmi pěkně poděkovat za inspirativní, kreativní a podnětné alba!
Bylo náročné vybrat z nich "jen" tři vítěze ...
Výhru by si zasloužili všichni, to však možné není.
Vítězové už v podstatě jste, protože patříte mezi lidi, kterým příroda, ochrana životního prostředí a recyklace vůbec není cizí. SUPER!
Paleček nahoru a klobouk dolů před všemi, co se zapojili!
A teď ty jména ... vítězi se stávají @garzonka, @lura, @jasekd. Blahopřejeme 🙂. Prosím uživatelky, aby mě kontaktovali přes IP - napište mi jméno, adresu, e-mail, telefonní číslo. Ještě jednou děkujeme všem zúčastněným.
Veronika

bellka
3. kvě 2013

@garzonka @lura @jasekd velká gratulacééé 🙂

germaine
3. kvě 2013

Holky, taky gratuluju...

lura
3. kvě 2013

@bellka @germaine 🙂 moc děkuji 🙂

garzonka
3. kvě 2013

@lura
@germaine
@bellka
@tentocz_veronika
Také moc děkuji , mám radost 😵

garzonka
3. kvě 2013

A samozřejmě velká gratulace!! @lura @jasekd 😉

lura
3. kvě 2013

@garzonka 🙂 🙂 🙂

jasekd
4. kvě 2013

No neee, ja vyhrala 😀
@tentocz_veronika Dekuji.
@garzonka
@lura take gratuluji 🙂