Jaké máte zkušenosti s HiPP?

lidka_hipp
8. pro 2014

Jsem moc zvědavá, jaké jsou vaše zkušenost s mléky, příkrmy nebo třeba kosmetikou HiPP. Co vám z našich výrobků vyhovuje a proč?

Sama jsem se pro výživu HiPP rozhodla kvůli BIO kvalitě a také se mi hodně líbí přísný systém kontrol, který zaručuje, že mé dítě dostanete jen to nejlepší. My v HiPP bereme kvalitu příkrmů zatraceně vážně, a tak obsah každé skleničky musí projít systémem zajištění jakosti s až 260 kontrolami, od rozborů půdy, až po analýzu surovin a testy hotového výrobku. Jakmile naši farmáři sklidí a dovezou ovoce a zeleninu, testují se všechny suroviny na přítomnost nejdůležitějších látek. Pokud by naše laboratoř zjistila jakoukoli látku, která tam nepatří, nebude se daná surovina vůbec zpracovávat.

zana09
8. pro 2014

Od Hipp mame zkusenosti jak s kosmetikou (jedine, co zatim nevyhovovalo, byl zimni krem, ktery se hrozne spatne roztiral), tak s UM Hipp Bio Combiotic, ktere maleho zachranilo od problemu s briskem a kupujeme ho dodnes. A take s prvnimi prikrmy. Tehdy byla zima, takze moc kvalitni zeleniny, kterou bych chtela tak malemu miminku dat, nebylo, takze jsem sahla vzdy po prikrmech od Hipp, mela jsem k nim vetsi duveru. Postupne jsme presli na ostatni potraviny a zacala jsem varit, ale ze zacatku jsem proste vice verila sklenickam od Hipp.

lidka_hipp
autor
8. pro 2014

@zana09 Naše mléka jsou určitě dobrá volba a to nejen pro nepokojné bříško, protože obsahují jako jediná na trhu kombinaci praebiotik a probiotika. Ta jsou důležitá nejen pro spokojené bříško, ale také správný vývoj imunitního systému. Jinak ohledně příkrmů jsem uvažovala podobně. Bydlím na malém městě, kde je velký problém sehnat kvalitní zeleninu, takže kontrolované skleničky HiPP v BIO kvalitě pro mě byla jasná volba.

akrabka
8. pro 2014

Dobrý den,
se značkou HIPP mám velmi dobré zkušenosti s kašemi a s mlékem. Dceři jsem dávala od 4 měsíců první kaši - neochucenou. Byla jsem za ni moc ráda, protože ostatní výrobci mají sice kolikrát množství různých příchutí, ale o ty nestojím. Kaše HIPP je dobrá i bez "přidaností" 🙂 Mléko HIPP měla dcera od šesti měsíců a přešla na něj hned bez problémů. Byla jsem spokojená. Patří cenově sice spíše do středu, ale vybrali jsme si ho proto, že nám přišlo složením jako jedno z nejlepších na trhu.

lenka27
8. pro 2014

u syna jsem používala HIPP umělé mléko v jeho roce, když se odstavil od kojení až do tří let. i kaše jsem používala a spokojenost. Ale mám zkušenost jen s rakouským trhem, dědeček nám to vozil z Vídně

petulaleskova
8. pro 2014

Celkově jsme vyzkoušeli více mlíček na trhu, ale Hipp nám nejen chutná, ale také máme perfektní zažívání a náladu 🙂
Už se těšíme až první mlíčko proložíme Hipp příkrmy🙂

halovka
8. pro 2014

Od HIPP používáme jak kaše ( nejvíce chutná sušenková) čaje i šťávičky, tak i skleničky. Je to sklenička plná zeleniny a masa, které opravdu vypadá a hlavně CHUTNÁ jako opravdová zelenina a maso. Náš syn odmítal ovocné příkrmy, které jsem začala nahrazovat ředěnými bio štávami. Teď jsme objevili ovocné sáčky do ručičky a ty zvládneme sníst celé 😉

1zv1
8. pro 2014

Dávám dcerce hipp příkrmy, junior menu 1-3 roky. Dcera však nemůže rajčata a ty jsou prakticky ve všech druzích. Neplánujete zařadit nové chutě, které by rajčata neobsahovaly? (Např. v Rakousku je v tomto směru nesrovnatelně větší výběr..)

zana09
8. pro 2014

@akrabka Jo vidite, na kase jsem zapomnela 🙂, ty u nas taky mely uspech.

lulufina
8. pro 2014

Na baštění máme Hipp 1 Bio Combiotic, což je to nejlepší mléko hned po mateřském, i cenově je přijatelný ( pro dvojčata 🙂, fenyklový čaj od Hippu je jdiný který děti vypijí a po koupání jsme zvolili olej Hipp po kterém maji krásně promaštěnou pleť a nádherně voní 🙂 ( a nedělá fleky 🙂. A jelikož rosteme jako z vody a dva měsíce utečou jako nic, objednala jsem už i kaše Hipp, tak uvidíme 🙂

hance09
8. pro 2014

Občas dáváme "skleničku" s příkrmem od Hipp, nic jiného jsme zatím nevyzkoušeli.

heduska82
8. pro 2014

Mě by zajímalo, proč tady není taky takový výběr výrobků Hipp, jako je třeba v Německu??? Hlavně nepište o místních zvyklostech, protože to je prostě hloupost. Mladší toho moc nemůže, ale co může, vozíme z Německa, tady to k dostání není.

klairs
8. pro 2014

od začátku jsme na HIPP - mlíčko (teď už č.3) chutná voní a dobře se rozmíchá (ochutnala jsem i jiná mlíčka, ale nechutnala ani mně a malá je odmítala), masozeleninové příkrmy jsou také chuťově výborné a většinou skleničku ještě "vyškrabuji" a Klárka otvírá pusinku dál.. jsou opravdu chutné a voňavé. Olejíček a šampon jsou jemné a příjemně voní, stejně tak vlhčené ubrousky.. Vybrali jsme si a myslím, že moc dobře, na výběru nehodlám nic měnit - pravda, že výrobky nejsou nejlevnější, ale kvalita/chuť toto vyrovnává

lidka_hipp
autor
8. pro 2014

@akrabka Jsem ráda, že máte dobré zkušenosti jak s mlék, tak s naší kaší. Líbí se mi, že oceňujete "obyčejnou" kaši 😉

@lenka27 Taky syn chtěl mlíčko jako rituál večer před spaním? Moje dcerka večer pila "svou lahvičku" skoro do čtyř let a odmítala bez ní usnout 🙂

@petulaleskova Máte pravdu, že když má miminko spokojené bříško, je celé spokojené 🙂 Veškeré informace k našim příkrmům, včetně toho, jak je krok za krokem zavádět, najdete v našem online průvodci: http://goo.gl/5Uxs2B

@halovka Koukám, že máte stejné zkušenosti jako já 🙂 Když jsem zaváděla příkrmy, dcera naprosto odmítala jíst ovocné a vyžadovala jen zeleninové. Takže brokolice, cuketa nebo dýně, to vše bylo v pohodě, ale jakmile jsem nabídla ovoce, jen prskala všude okolo. Ovocné kapsičky u nás doma taky vítězí 🙂 Moje Anička už chodí do školy, ale má je moc ráda jako praktické svačinky a já vím, že sní něco dobrého a přitom zdravého.

@1zv1 @heduska82 Souhlasím s vámi, že výběr oproti Německu nebo Rakousku je u nás bohužel menší, což je dáno velikostí trhu ☹ Průběžně vyhodnocujeme, jaké další výrobky přivedeme také na český trh, abychom i u nás nabízeli co možná největší nabídku. Proto moc děkuji za vaše postřehy, které předám kolegům. Bez rajčat jsou tyto příkrmy pro starší děti: Zelenina s krůtím masem od ukončeného 12. měsíce a také Těstoviny s lososem, brokolicí a smetanou od ukončeného 14. měsíce.

@lulufina Pozdravujte svoje dvojčata a ať i nadále rostou jako z vody 🙂

@hance09 A co kaše HiPP? Nepřemýšlela jste o tom, že je vyzkoušíte?

@klairs Koukám, že jste tak trochu HiPP domácnost 😉 Souhlasím s tím, že když vám a malé něco vyhovuje, není důvod to měnit.

blahova_andrea
8. pro 2014

s kosmetikou moc zkušeností nemáme, ale byli jsme velmi spokojení s mlíčky, příkrmy, tyčinkami pro děti...my jsme spíš přes to jídlo a po hippu jsme sahali často a velmi rádi a budeme zase

heduska82
8. pro 2014

@lidka_hipp Velikost trhu je sice hezká věc, ale mě to tady prostě přijde šizené. Na druhou stranu ale musím říct, že je mi to celkem fuk, jsem nucená většinu věcí stejně dělat doma a ani mléko a kaše nemůžeme. My si třeba necháváme vozit nějaké to ranní müsli od 6.měsíce nebo jak se to jmenuje. Ve finále v tom ale malého dráždí hruška, tak je škoda, že není víc variant. Já mu s tím zahušťovala ovoce, aby tolik nezvracel.

pouzarovaj
8. pro 2014

My máme vyzkoušené zeleninové a masozeleninové skleničky, manžel nám je ale vozí z Německa. Úplně nejvíce dcerce stále chutná samotná dýně, po té se může utlouct (bohužel se dělá jen v malé skleničce). Hipp nám velmi chutná. Z kosmetiky máme vyzkoušený šampon a olejíček a rovněž maximální spokojenost.

katyxq
8. pro 2014

S HiPP mám zkušenost jedinou - sklenička První dýně. Zkažené to nebylo, ale jako dýně to nevonělo ani nechutnalo, prostě docela nelákavá hmota. Byla to nouzovka a nikdy víc, děkuju, nechci. U většiny produktů mě odrazuje složení a/nebo cena.

petit_grisu
8. pro 2014

Vyzkoušeli jsme mlíčka Nutrilon, Sunar a Hipp. Hipp je u nás jasný vítěz. Nutrilon malého zabetonoval a byl po něm hned hladový. Sunar vyhovoval 2 měsíce. Poté Lukáškovi přestával chutnat, u láhve se vztekal, odmítal pít, začal ho ucpávat a hrozně ho blinkal. 😖 Po přechodu na Hipp je změna obrovská. Dávku vypije vždy celou, nedělá u toho blbiny a je vidět že mu mlíčko chutná. 🙂 Zažívání se mu taky zlepšilo a to je pro mě velice důležité, že ho nic netrápí. 🙂 Spokojené bříško = spokojené miminko a maminka. 🙂 Určitě budeme i nadále v Hippíku pokračovat. 🙂

billi
8. pro 2014

Mám 2 syny a u oba jsem sice kojila, ale s přídavkem UM, u prvního jsme zkoušeli víc a u druhého jsme hned zkusili Hipp a spokojenost na obou stranách. Jen škoda, jak šel Hipp cenou hodně nahoru. Dál mě mrzí, že u UM 3 a 4 není již mléko BIO a neobsahují prebiotika, což se stalo až po změně složení a přečíslování, co proběhla v letošním roce.
Z příkrmů jsme zkoušeli hlavně menu v srdíčkách pro děti 1-3 roky a to bylo jediné jídlo, co zvládal, když rostly zuby. U malého teď dáváme jednosložkové skleničky. Přidávám se k názoru, že je škoda, že není větší výběr.
No a kosmetiku jedeme taky Hipp, příjemně voní a sedí oběma dětem.
Mám otázku, není v plánu sem dovážet UM Hipp Bio, nebo to je řada určená jen pro Německý trh?

hance09
8. pro 2014

@lidka_hipp možná vyzkoušíme 🙂

lidka_hipp
autor
8. pro 2014

@blahova_andrea Máme tu v plánu několik soutěží nejen o příkrmy, ale i kosmetiku, a tak třeba budete moci vyzkoušet i tu 🙂

@heduska82 V Česku jsou k dostání příkrmy BIO Müsli Dobré ráno Jahody a jogurt od ukončeného 9. měsíce, üsli Dobré ráno ovoce a jogurt od ukončeného 9. měsíce, více: http://goo.gl/LvqsuH Případně nově jsou na našem trhu příkrmy Ovoce a Cereálie a to Jablka s broskví a celozrnnou rýží od ukončeného 4. měsíce, Jablka a banány s dětskými keksy od ukončeného 4. měsíce, Ovocná kaše s celozrnnými obilovinami od ukončeného 5. měsíce, Více: http://goo.gl/FVFvnG

@pouzarovaj První dýně taky byla náš velký favorit 🙂 Anička odmítala jíst mrkvičku, ale dýni milovala a má ji ráda doteď a to už chodí do školy. Jen teď si dává jinou dýni než počáteční příkrmy 😉

@katyxq Z pohledu dospělého jsou počáteční příkrmy "zvláštní", protože neobsahují sůl, výrazné koření, na které jsme my zvyklí ve své "dospělé" stravě.

@petit_grisu Naprosto souhlasím, že spokojené miminko = spokojená maminka 🙂 Jsem ráda, že vám HiPP chutná 🙂

@billi C Je moc dobře, že jste mohla kojit. Kojení je bezpochyby nejlepší způsob výživy malých dětí. Ohledně vašich dotazů: Všechna mléka HiPP (1,2,3 i 4) jsou vyráběna z BIO mléka, které pochází z ekologického zemědělství. Mimo jiné to znamená nejen to, že je velmi přísně hlídaná strava mléčného skotu, ale také to, že většinu času naše krávy stráví venku na volné pastvě, což je pro ně nejpřirozenější a určitě lepší než být stále uzavřené v kravíně. Důvody, proč nemůžeme deklarovat mlék HiPP Combiotik 3 a 4 jako BIO jsou legislativní. I když všechna naše mléka jsou vyráběna z BIO mléka, řídí se jejich výroba odlišnou legislativou. Mléčná výživa pro děti do jednoho roku může, aby byla deklarována jako BIO, obsahovat přidané vitamíny, minerály a další látky důležité pro zdravý vývoj děťátka. U mléčné výživy, která je určena pro děti od jednoho roku, už ale tato úprava znamená, že výživa nemůže být deklarována jako BIO. Samozřejmě, že se jako zodpovědný výrobce dětské výživy řídíme českou i evropskou legislativou, a tedy musíme zákony respektovat i v tomto případě. Unikátní kombinaci praebiotik a probiotik obsahují i mlék HiPP Combiotik 3 i 4. Naše mléka jsou na trhu jediná, která obsahují tuto kombinaci důležitou pro zdravé bříško i správný rozvoj imunitního systému. O zavedení mlék HiPP BIO neuvažujeme, protože neobsahují probiotika a prebiotika.

nininka23
8. pro 2014

Mám téměř roční dceru. Na UM je od narození /když pominu ty dva dny v porodnici, kdy dostávala mm z banky/, už v porodnici jsme najely na Bebu, ale bohužel malé moc nevyhovovala. Po dvou měsících jsem se odvážila koupit plechovku hippu a od té doby jedem jen tuto UM. Navíc je velmi potěšující dáreček k balení 4x800 g, takže s dětskou kosmetikou máme vystaráno i na další dítě🙂

blahova_andrea
8. pro 2014

@lidka_hipp děkuji za tip. už jsem se zapojila do foto soutěže 🙂

luckaamilan
8. pro 2014

dobry den, hipp je super, nedam nan dopustit, kupujeme od nej vse. synovi moc chuti. bio kvalita je pre nas zaklad.

pavlapl
8. pro 2014

Já mám zkušenost jen z kosmetikou a jsem s ní velice spokojená. U starších dětí jsem jí hodně používala. Hlavně gel na mytí a olej. U nejmladší používám kosmetiku od Justu. Umělou formuli jsem nikdy u žádného svého dítěte nepotřebovala a příkrmy jsem vařila doma.

heduska82
8. pro 2014

@lidka_hipp Jenže tohle je sypké, dá se z toho připravit kaše. Mě jsou příkrmy k ničemu, když má alergii na mléko, bílek, z ovoce mu zbylo jen vařené jablko a banán, ze zeleniny taky skoro nic. Mě šlo o něco, čím se dá to tekutější zahustit a to moje požadavky splnilo...bohužel, hrušku taky nedá... je to ta poslední...

http://www.hipp.de/beikost/produkte/milch-getre...

yvonneullmann
8. pro 2014

Hipp je pro nas nejlepší. Nikdy jsme neměli sebemensi problem
Pouzivame vse i kosmetiku od hippu..mleka pletova sampony olejicky i vlhcene ubrousky jidlo take vse a jsem nadmíru spokojená. Mohu s 10000% doporucit vsem maminkam. Jedine co nemuzeme sehnat a.moc nas to mrzi je hippofant. Toho bychom.moc chteli

lidka_hipp
autor
8. pro 2014

@nininka23 Jsem ráda, že vám naše mléko vyhovuje 🙂 Jinak, o různé dárky soutěžíme nejen tady na Modrém koníkovi, ale také pravidelně na našich facebookových stránkách: http://www.facebook.com/hipp.cz.sk

@luckaamilan Pokud jde o BIO kvalitu, jsme na sebe ještě přísnější, než nám ukládá evropská i česká legislativa a velmi pečlivě hlídáme, každý krok vzniku našich výrobků. Například je pro nás nepřijatelné, aby louky a pole, odkud pochází suroviny pro naše výrobky, ležely v dosahu továren a velkých měst. Naopak volíme jen ta místa, kde je skutečně čistá příroda, což si ověřujeme i odebíráním vzorků půdy.

@pavlapl Díky za zkušenost!

@heduska82 Bohužel, tento výrobek na českém trhu není. Mrzí mě, že musíte řešit tyto problémy se svým dítětem. Jestli chcete, můžu vám předat kontakt na naši nutriční terapeutku, která by vám mohla více poradit s tím, jaké výrobky jsou pro vás vzhledem ke zdravotnímu stavu vhodné.

@yvonneullmann Jsem ráda, že máte tak dobré zkušenosti 🙂 Ohledně Hippofanta chystáme jedno překvapení 😉

yvonneullmann
8. pro 2014

@lidka_hipp tak to se těšíme.. Treba ho konecne budeme mit 🙂)

ange_de_la_morte
8. pro 2014

Hipp je značka po které jsme sahala když jsem potřebovala skleničku na cesty a neměla jsme ani svou , ani z Alnatrury. Z možostí výběru je po značce Alnatura ( která je ale bohůžel dostupná pouze v jedom řetězci drogerií) poměrně slušný příkrm . Složením lepší než většina značek běžně dostupných v supermarketu, i když určitě výhrady bych taky měla. Ale domácímu příkrmu se to prostě nikdy nevyrovná 😀 Na cesty občasně sáhem nyní po Junior Menu, které je jako jediné z příkrmů pro tuto věkovou kategorii estesticky i chuťově přijatelný ( což je ale odraženo na cene samozdřejmě 😀 ) Také má syn rád rýžové oplatky s jablíčkem a pro případy zácpy saháme po švestkové šťávě.
Jistou dobu jsme používali i kosmetiku Hipp ale pak se po ni syn začal hodně loupat , takže tu jsme už úplně zavrhli, na trhu jsou mnohem mnohem lepší produkty.
Toliko k moji skušenosti s Hipp