Které tři hračky a nebo doplňky Snoozebaby byste si nejvíce přáli pro vaše dítě?

snoozebaby
15. bře 2012

Milé maminky, zaujaly nás Vaše příspěvky v diskuzi Zajímají vaše děti štítky na hračkách a oblečení a také Soutěž o 20 hraček Snoozebaby se štítky na hraní, mazlení a žužlání.
Rádi bychom věděli, které tři hračky a nebo doplňky byste si nejvíce přály pro Vaše dítě, kdyby finance nehrály žádnou roli a proč?
Vybrat si můžete z kompletní nabídky Snoozebaby na www.snoozebaby.com, a to v jakékoli jazykové mutaci, nebo přímo ze stránky www.snoozebaby.cz, případně z nášho fotoblogu Snoozebaby (https://www.modrykonik.cz/fotoblog/snoozebaby/?...), z fotoblogu partnerů Andílkové (https://www.modrykonik.cz/katalog/firma/andilkove/) a Hravé hračky (https://www.modrykonik.cz/katalog/firma/hrave_h...), nebo pro-shopu Snoozebabycz (https://www.modrykonik.cz/shops/prodejce/snooze...), partnerů Andílkové (https://www.modrykonik.cz/shops/prodejce/andilk...) a Hravé hračky (https://www.modrykonik.cz/shops/prodejce/hrave_...), nebo jednoduše z přiložených obrázků.
Předem děkujeme za Vaše příspěvky!

mitote
15. bře 2012

1. plysoveho kralicka Moochi
2. knizka na hrani
3. deku Under Cover

ale popravde me jen tri veci nestaci, pak bych dale chtela decku na mazleni, podlozku na prebalovani, decku na hrani sedou, zupanek a nejakeho mazlika na dudlik. 😵
a doufam, ze se me to vse i podari nejak casem poridit 🙂

a proc bych to chtela? protoze vim, ze je to vse z uzasneho materialu se kterym bych se nejradeji mazlila i ja sama a porad...navic se me vse libi barevne, ty stitky na vsem jsou naprosto super. Kralicka chci protoze milujeme kralicky q pejsky. Knizka je nadherna jak ma listecky ke kazde strance a pekne obrazky viratek a deka? No ta je uzasne barevna, videla jsem ji nazivo a sahala na ni a byla to laska 🙂

forji
16. bře 2012

1. deka, šedá nebo hnědá...jsou super, čím víc cedulek tím líp 😀
2. nějaký hajánek nebo dečku na spinkání...šudlat štítek u usínání je skvělé 🙂
3. knížka...zvířátka můžeme na všem 🙂

Líbí se mi vše 🙂 Moc 🙂

petule12
16. bře 2012

máte krásné věci 🙂

když to vezmu z pohledu dcery, tak by to asi bylo

1. ovečka
2. knížka
3. deka

a nebo nejlépe úplně vše 😀

evcafrank
16. bře 2012

1. deka - dcera je mazlík, takže tu by ocenila určitě
2.kočička mimi - miluje kočky ve všech podobách🙂
3. panenka - těch není nikdy dost 😀

kveta1
16. bře 2012

1.deka Dolphin Blue ,syn si stále hraje převážně na dece a když vidím tak kolikrát deku cucá víc než ty hračky 😀
2.určitě knížka na hraní,protože ty ho opravdu berou a ocucá každou plyšovou stránku co má 🙂
3.poznávací kostka se zvířátky,tam ty cedulky trčej do všech stran,to vzhledem k tomu,jak ty štítky zbožňuje,tak stím by si určitě vyhrál 😀

luciebx
16. bře 2012

me se hrozne libi
1- knizecka se stiteckama... ta by byla super.. nechapu plastove knizecky ktere ani nesajou ty slintiky, hadrove jsou nej 😵 😵 vyperem a jdeme dal.
2- deka se stiteckama.. to bych na te dece nemusela mit ani hrazdicku.. ani hracky, ani nic.. pac to je hracka milion v jednom 😵
3-toho plysacka se stiteckama.. no uzasna vec.. nas malej sice na plysacky moc neni.. ale se stiteckama to by byly vanoce kazde rano 😵

jenny.kay
16. bře 2012

1) deka na hraní z Bio bavlny - ta je teda boží, určitě by se na ní malá strašně ráda válela - a s ní nejspíš i naše kočka, která miluje vše heboučké 🙂
2) ovečka Mak - oveček není nikdy dost!!!!
3) zavinovačka Trendy Wrapping z bio bavlny - do té bych se zachumlala i já 🙂

petulka33
18. bře 2012

Tak úplně úvodem... kdyby peníze nehrály roli, tak nezůstane výběr jen u tří hraček 😀 , protože jak na to koukám, tak by se hodilo téměř vše 😉
1) Míč - sice se mi tolik nezamlouvá barevné provedení, ale to nemění nic na tom, že jsem z něj naprosto unešená! Skvělá koncepce hračky. Myslím že dítko by ho z ruky asi dávalo jen nerado. podle mne ho musí fascinovat, jak mu sjíždí prstíky dolů do těch "výřezů/prohlubní", i když je to kulaté...
2) knížka, u té není co dodávat, prostě listování a prohlížení obrázků a k tomu s cedulkami, to je geniální.
3) kostku nebo plyšáčka, nedokážu se rozhodnout, jak jsem zmínila výše, tak tři je málo 😀

germaine
18. bře 2012

Tak předně bych svému synovi všechno rozhodně nedopřála, i kdybych se na finance ohlížet nemusela, jelikož toho má víc než dost, a všechno opravdu mít nemusí 🙂 a jediné, co bych mu vybrala je zajda Moochi, protože mi připomíná zajíčka z mého dětství jménem Ušánek 😉
Fotka je pouze ilustrační, ale vypadal podobně...

syvunka
22. bře 2012

já bych pro našeho chlapečka určitě nejvíc chtěla hrací deku z BIO bavlny Cheerful Playing
Playing Cloth. je dokonalá a našemu prckovi by se určitě moc líbila 🙂 ! dále pak krásnou hračku Jinx a jako třetí krásnou zavinovačku Camel Bubbles. ale líbí se mi snad všechno, takže je těžké vybrat 3 věci.

mirunda
22. bře 2012

1) poznávací kostka se zvířátky - máme něco podobného a mooooc jsme to užili..
2) kačenku - krásné barvičky, to zaujme
3) panenku - dobře by se držela za ty dlooouhé nohy, ruce apod 🙂

anakonyes
22. bře 2012

dobrý den, prostudovala jsem vaše stránky a jsem okouzlená a nadšená
Týně by se určitě líbil medvídek Magoo který hraje opravdu příjemnou melodii,
stejně tak by byla ihned závislá na králičkovy Syd,který by jí držel láhev s mlíčkem
a jelikož je otázka na tři hračky, tak po dlouhém klikání zvítězilo prasátko Messy.
Jsou to krásné a chytré hračky 😵

ivcaaa
22. bře 2012

Vsechno je moc krasne a jelikoz uz mam jedno ditko, tak verim, ze ze vseho by bylo moc nadsene!!!u vsech hracek vyhravaly stitky a zuzlalo se a zuzlalo 🙂 Nyni cekame chlapecka a pro nej by se mi libilo:
1) Zviratko na mazleni - Rudolf
2) Poznávací hračka se zvířaitky
3) Moderní zavinovačka Happy Days

Vsechno mate uzasny!!!!!

rezzan
22. bře 2012

1. knizka na hrani...mame radi zviratka a knizky
2.plysove kralicka Moochi
3. chrastitko

moc hezke hracky..je to opravdu bezva napad..deti stitky miluji....

lck79
25. bře 2012

1. pro malé mimi: dečku z bio bavlny dokola obšitou štítky, je krásně měkkoučká a při usínání miminko netlačí
2. pro batole: knížka na hraní, učí poznávat zvířátka, vydává zvuky, rozvíjí jemnou motoriku
3. pro větší: zajíc Moochi, příjemný materiál, reálná podoba zvířátka, cestovní kamarád třeba k babičce, do školky

...krásné hračky i deky a zavinovačky 🙂

alyssa.anna
26. bře 2012

Nás uchvátila
za 1. ta měkkoučká deka (asi hnědá nebo růžová
za 2. PRAMTOY - prostě paráda
a za 3. knížka

Myslím, že všechny tyhle věci jsou naprosto dokonale promyšlené pro poznávání mimísků a že jim přinesou více užitků než hlučné ostře svítící a(mnohdy ať moc) rámusící elektronické hračky. Jen škoda že si to vše nemůžeme dovolit, ale budeme šetřit 🙂

llluckaaa
28. bře 2012

Naší 14ti-měsíční Kačence by se asi líbilo toto:
1. kostka
2. knížka
3. kočička

veruska007
28. bře 2012

Jejda, super veci... ty budou ale ozuzlany 😀 . Teda aspon nas malej jede akorat po cedulkach. Momentalne mi zuzle cedulku na batohu... a chrastitek si ani nevsimne 😀

1. Ja bych nejvic ocenila deku do autosedacky, protoze tu bych urcite vyuzila na cesty autem a na nakupy... mimco by bylo v teploucku, bajecne se zabavilo a ja uz s sebou nemusela nosit cely arzenal hracek v batohu a behem rizeni je hazet pres rameno dozadu 😀 .

2. Pak tu velkou hraci deku... z te by mi drobek urcite neslezl, jak ho znam. Nez by ozuzlal vsechny stitky, tak by se unavil a usnul a ja bych konecne doma neco udelala 😎

3. A pak bych synkovi koupila toho Indiana... deti by mely mit hracky, ktere vypadaji jako clovicci, uci se tak pecovat o druhe. No, i kdyz v tomto pripade bych ho teda asi vedla ke kanibalismu 😅 . Vlastne ne, to aby nas laskou div nespapal 😉

rani
28. bře 2012

u nas by urcite vyhral ten zajacik na maznanie 🙂 mame podobneho, bez stitkov a je cely ohryzeny, dokusany a ozuzlany... 😀 😀
urcite by moju jasminku zaujala aj ta kocka s tymi otvormi
a pekny je aj ten indian.. 😉
my sme uz trosku v pokrocilejsom veku, dcerka ma dva a pol roka, takze deky a zavinovacky su uz z kola von, ale su uzasne.. 😉 🙂

audryn
29. bře 2012

Tak u nás bezkonkurenčně knížka se štítky - knížky, noviny, časopisy... prostě miluje 😀
Pak ovečka se štítky a úchytem na dudlík - dudlíků vlastníme haldy a kromě toho že malá ráda dudlá, je pro ní dudlík vděčnou hračkou, přendavá ho z ruky do ruky, kouše, prohlíží a ovečka k tomu? To by byl super bonus 🙂
A nakonec? plyšová kostka nebo míč - lehké do ruky a hlavně balon - motivace k našim prvním pokusům o plazení 🙂
No, mít tak miliony 😀D

spaghi
29. bře 2012

- odpovidam z pohledu maminky pulrocniho syna - vzhledem k oblibenosti plen pres oblicej a zuzlani jejich koncu bych jako prvni volila decku na mazleni, byla by vhodna i na usinani jako idealni kombinace "neco pres hlavu a neco na zuzlani(stitek)", to by byl v postylce hned klid 🙂
- Frantisek ma rad hracky, co vydavaji melodii, takze dalsi volbou by byl pro nas medvidek Magoo
- a jako treti vec - neco praktickeho i pro maminku - podlozka na prebalovani - idealni mit vse po ruce (muj vecny problem) a miminko zaujate stitky, to prave potrebuji, protoze Frantisek zacal zkoumat barevne pleny, na ktere ho pokladam, a tahat je do pusy a na hlavu, takze si dovedete predstavit, jak prebalovani vypada 😉

pajiskazemlyna
29. bře 2012

Já ještě maminkou nejsem, ale vaše věcičky ráda prohlížím 🙂
pro svoje budoucí miminko bych ráda:
1.Králíčka Moochiho - ten je prostě nejlepší !!!
2.Knížka na hraní - rozvíjí dětské schopnosti, znalosti a povědomí
3. Zavinovačka happy days - měkoučká, teploučká, krásná

mmiirrkkaa
29. bře 2012

Syn je "vášnivý čtenář",takže určitě knízku, deku na mazlení a medvídka Magoo na usínání

cora66601
12. dub 2012

Naprosto mě uchvátil Jinx, líbí se mi i závěs do kočárku a míč.