Slevy - fenomén dnešní doby - zajímá Vás více její výška nebo zboží, na které se sleva vztahuje?

snoozebaby
21. bře 2012

Slevy jsou fenoménem dnešní doby.
Mnozí tomuto fenoménu podlehnou natolik, že bez slevy ani nic nekoupí. Podlehli jste nakupování se slevou také?
Zajímá Vás více výška slevy nebo zboží, na které se sleva vztahuje? Nebo obojí?
Je pro Vás 10% sleva, kterou během této kampaně měsíc se Snoozebaby nabízíme dostatečně atraktivní?
Navzdory snezitívnosti tohoto tématu budeme rádi pokud se do ní zapojíte a dáte nám vědět svůj pohled na nákupy se slevou 🙂
Těšíme se na Vaše příspěvky!

rezzan
22. bře 2012

rada nakupuji pro sve deti..a kdyz neco potrebuji... moc mne potesi kdyz je nejaka sleva..klidne 10 korun...koupila bych ty veci i za plnou cenu ale je fakt ze sleva i kdyz sebemensi mi hned zvedne naladu....a koukam co bych jeste koupila se slevou..hehehe..

lck79
25. bře 2012

Nakupovat se slevou je nejen příjemné, ale někdy bohužel nezbytné ☹ Raději kupuji méně kvalitních věcí, ale i u těch vyhledávám nižší ceny, případně čekám u konkrétních věcí na slevy a výprodeje. Za plnou cenu většinou kupuji jen věci, které potřebuji okamžitě, které tzv. "hoří".

helulela
26. bře 2012

Slevy využívám podle hesla "proč něco kupovat za plnou cenu, když můžu mít to samé levněji". Nakupuju tak hlavně trvanlivé potraviny a oblečení v posezónních výprodejích. Důležitější je pro mě výrobek, nekoupila bych si něco, co se mi až tak nelíbí jen proto, že je to zlevněné. Když ale ulovím super věc a ještě ve slevě, mám z toho fakt radost🙂 To samé platí i o Snoozebaby - když se mi hračka líbí, chci ji a mám na ni, koupím ji, pokud ne, sleva 10% mě nepřesvědčí.

mirunda
26. bře 2012

Například moc ráda si čančám dceru, ale taky to hodně stojí, takže každá sleva je u nás vítána 🙂 Kdybych nakupovala vše za plnou pálku, tak bych si asi nedoplatila.. sleva 10% je fajn, ale pouze na to, co bych pravděpodobně koupila i bez slevy 🙂 Nenechám se ukecat jen proto, že je tam nápis "SLEVA" 😉

alyssa.anna
26. bře 2012

já tedy na slevy hodně slyším, jsem schopna klidně čekat, až ten daný výrobek bude "v akci" za nějakou tu lepší cenu.

hhranolka
27. bře 2012

Sleva 10% pro me neni duvod ke koupi neceho, co jsem puvodne kupovat nechtela. Abych koupila neco, co nebylo v planu musi byt sleva 30% a vice( spis vice). 10% povazuji spis za prijemne prekvapeni pri nakupu neceho, co jsem stejne chtela koupit. Rozhodne me to k nakupu nepresvedci.

alyssa.anna
3. dub 2012

@hhranolka Na tom něco bude 😀 Je pravda, že i já se nechávám občas strhnout a nakoupím něco, co není "na seznamu" a nutně to nepotřebuju, ale prostě mě musí zlákat vysoká sleva a pak mám někdy i pocit, že jsem v podstatě nákupem ušetřila 😀 Ale 10% potěší spíš při hromadném nákupu v hypermarketu

snoozebaby
autor
3. dub 2012

Milé maminky,

jsme velmi rádi, že jste nám pomohly kampaň se Snoozebaby "dotvořit" na, pro nás, nepopsatelnou hodnotu. Chtěli bychom poděkovat vám všem za vaše připomínky, informace a skvělé slogany. Budeme se těšit z každého dalšího příspěvku a podnětu, který nám pošlete buď tady na modrého koníka a nebo na Kidsworld.

Ty z vás, které by si přály vidět produkty Snoozebaby a vyzkoušet si třeba i vozík Ezyroller "na živo", pozýváme k našemu stánku na veletrhu For Kids 2012, který se uskuteční v Praze ve dnech 12-15.dubna 2012.

Ještě jednou vám mockrát děkujeme!
Annalies a Pavol

michaelabrazdilova
6. zář 2013

Já nakupuji přes slevy zboží i pro děti. Ušetřím tím spoustu peněz. Velmi jsem si oblíbila tento portál: http://www.slevoman.cz/slevy-zbozi/

blahova_andrea
6. zář 2013

my teda nakupujeme ve slevě téměř vše. jasně, že když akutně potřebuju něco k vaření a nemám zásobu, tak si pro to skočím za plnou cenu, ale jinak je pro nás sleva nutnost. a nejde jen o to, aby na tom byla cedulka sleva. jde o to, že to musí být zboží, které koupit potřebujeme, i kdyby na něm ta sleva nebyla, ale to bychom si na ni holt museli počkat nebo jít nakoupit jinam. nekoupím vše jen proto, že je to ve slevě. ono je hezké, že jsou třeba někdy slevy 50%, ale když vezmu výchozí cenu dané značky, tak i po takové krásné slevě si třeba značkovou bundu nemohu dovolit 🙂 takže ano...koukám na slevy, ale nekupuju vše, co v nich je, naopak hledám, kde je ve slevě to, co potřebuji.