Soutěž o 20 hraček Snoozebaby se štítky na hraní, mazlení a žužlání!

snoozebaby
13. bře 2012

Vyhrát můžete každý den! Co Vám k tomu stačí?

1. Přidejte do této diskuze fotku vašeho dítěte jak si hraje, mazlí se a nebo žužlá štítky na hračkách, či oblečení.
2. Napište nám k této fotce, proč si myslíte, že jsou štítky pro vaše dítě zajímavé?

Tuto soutěž budou vyhodnocovat naši partneři https://www.modrykonik.cz/katalog/firma/hrave_h... a https://www.modrykonik.cz/katalog/firma/andilkove/
Denně vybíráme 2 výherce, maminky s dětmi od 0 do 15měsíců, protože tyto hračky jsou určené právě pro nejmenší děti. Výherce budeme zveřejňovat denně v této diskuzi a taky v našem fotoblogu.

Co můžete vyhrát si prohlédněte v přiloženém obrázku

lennetfrigg
16. bře 2012

Fotečka naší malé....

nejvíc ji zajímají suché zipy, kam se připevňují hračky, šňůrky od bryndáčku a samozřejmě hračky staršího brachy 😀 😀 😀 😀 😀

pemka
16. bře 2012

Můj miláček Matyášek zbožňuje ceduličky všeho druhu, ať jsou to miniaturní třásničky na nejoblíbenější hračce, šňůrky u tepláků a kraťasů...nejlépe ostatních, nebo také tkaničky u mantinelu, těm dává opravdu zabrat. Na čemkoliv objeví tuto krásu, čapne ji a odveze ve svém chodítku...tedy jen pokud je to možné. A proč? Nezamýšlela jsem se nad tím.....možná zrovna pro tu jejich jednoduchost a rozmanitost ! ? Kdo ví, ať nám to poví, ale i ti naši cvrčci mohou mít svá tajemství, že 🙂 přejme jim je.

jenny.kay
16. bře 2012

Škoda, že mám averzi vůči vystavování fotek své dcerky veřejně na webu, měly bychom spoustu snímků jako důkaz, že cedulky na hračkách jsou děsně prima 😀 Jinak štítky ji taky moc baví, včera si za jeden zrovna držela svou nejmilejší hračku - plyšovou pandičku - a přitom jí žužlala tlapku. Štítky z hraček jí zásadně nestříhám, vždyť jsou takové krásně pestré, šustivé a dle jejího blaženého výrazu také jistě výtečně chutnají 🙂. Přeji všem maminkám hodně štěstí v soutěži a krásné, zábavné hračky pro jejich drobečky 🙂

ev.ka
16. bře 2012

Pro našeho Šimona je zajímavé vše, co vlastně ani není hračka. Takže cedulky a různé šňůrky (od mobilního telefonu, od foťáku), nebo třeba i přívěšky na klíčích jsou mokré, jen co se jich náš malý nezbeda zmocní. Občas to vypadá, jako by na cedulce studoval, jestli je vlastně hračka vhodná pro 6-ti měsíční dítě. 😎

hrave_hracky
16. bře 2012

Milé maminky, děkujeme Vám za další krásné příspěvky do naší soutěže.
Za Hravé hračky je dnešním vítězem malý Šimonek maminky @ev.ka. Velice Vám gratulujeme 😀 😀 😀 a doufáme, že se Vám bude vyhraná dečka líbit a hodně ji užijete 😉

Těšíme se na další krásné fotečky 😉 🙂 🙂

Prosím maminku Šimonka, aby se mi ozvala ohledně zaslání dečky.

kveta1
16. bře 2012

Dobrý večer.Mám 4syny a všichni milovali cedulky. 🙂 Nejmenší srdíčko moje je má na hračkách nejradši jako asi každé dítě.Když ho pozoruji jak bedlivě si prohlíží hračky je vidět,že má zájem právě a jenom o cedulky,myslím si,že to je proto,že na ty hračce krásně přečnívají a tím zaujmou jako první.Naštěstí je má každá hračka a nejlepší je hrazdička tam je jedna na oblouku a pak každá hračka má ještě svou,tak má krásný výběr v cedulkách a která je ta nejchutnější? No přeci ta v pusince. 😀

andilkove
16. bře 2012

Hezký večer, Andílkové dnes vybírají malého Tadeáška maminky 4 synů @kveta1. Gratulujeme a prosíme maminku o zaslání adresy. Těšíme se na další fotečky a originální komentáře 🙂 🙂

broucek2
16. bře 2012

Tak jsem se taky dala do hledání fotografií s cedulkami a musím říci, že to byla věda, neboť Verunka lístečky a mašličky zbožňuje, ale nějak ji nikdo u toho nefotil.
Když nebyla po ruce mašlička, hned začala na plyšových hračkách aspoň ocucávat a pozorovat cedulku s praním a složením. Z tohoto důvodu jsem je taky z žádné hračky nestříhala pryč. Navíc, když už nebyly cedulky (ve vodě při koupání), cucala žíňku.

broucek2
16. bře 2012

Sice už jsme teď starší, ale zkoušíme vyhrát pro bratrovýho 2 měsíčního Filípka

snoozebaby
autor
16. bře 2012

@jenny.kay i ostatní maminky, které se z různých důvodů nezúčastní soutěže o 20 hraček Snoozebaby na hraní, mazlení a žužlání, dáváme do pozornosti téma Zajímají vaše děti štítky na hračkách a oblečení, kde nejhodnotnější příspěvky mohou být také odměněny dečkou Snoozebaby na hraní, mazlení a žužlání ale pouze pokud se zapojíte 🙂

andilekanitka
17. bře 2012

Fotka naší Verunky je z dnešní procházky, nestydíme se štítky žužlat i na veřejnosti. Stačí pořádná cedulka a malá je zaměstnaná i na hodinu v kuse.Ovšem babičce se to ale moc nelíbilo tak jsme o dvě cedulky přišli, ostatní si už ubráníme vlastním tělem. Některé cedulky jsou kolikrát z příjemnějšího materiálu než samotná hračka, možná i to je jeden z důvodů proč se dětem tolik zamlouvají.

andilekanitka
17. bře 2012

nějak špatně se nám odeslaly fotky tak posíláme dodatečně 🙂

tajemna30
17. bře 2012

Krásný večer, tak jsme dnes šli koupit naší malé první botičky, ale ty ji vůůůůbec nezajímali, ale štítky ty zaujali u všech botiček. Jak kdyby říkala, to víte musím zkontrolovat kvalitu, cenu, zda mají botičky ty správné certifikáty 🙂 Ale cedulky nezanedbáváme ani doma - můžeme mít tu nejdražší hračku, ale jak je vidět žádná hrací deka, žádné hrací sluníčko, ale zase štítek. Čím delší tím lepší. 😉 No a proč je to něco co z hračky kouká, šustí, vyčuhuje, hlavně musí být cedulka, štítek dostatečně dlouhý, takže od narození malé, žádné stříhání štítků, ale naopak, kontrola hraček před nákupem zda je štítek dostatečně dlouhý a projde tak přísným okem naší malé Natálky. 😉 a zabaví ji díky němu i hračka.

ivca_doubek
17. bře 2012

Krásný večer,
náš Kubíček je právě v tom správném cedulkovoštítkovotkaničkovém věku 😀. "Cedulky jsou nejlepší hračky. Pomáhají mi s tréninkem ručiček, které mě konečně poslouchají, jsou jako dělané do mé pusinky a jsou prostě mňamózní. Určitě by jste neřekli, že mám každou úplně jinou.", řekl by Vám Kubíček. A podle mě? Cedulka je prostě hračka a to okolo? Držák cedulky.

andilkove
17. bře 2012

Hezký večer, dnešním vítězem za Andílky se stává Kubíček a maminka @ivca_doubek. Gratulujeme a po dodání adresy pošleme jeden velice heboučký cedulkový držák 🙂 🙂 🙂

hrave_hracky
17. bře 2012

Milé maminky, děkujeme Vám za další pěkné příspěvky do soutěže o dečky Snoozebaby, Váš zájem nás těší 🙂 .

Za Hravé hračky se dnešním vítězem stává Verunka maminky @andilekanitka. Moc Vám gratulujeme 😀 😀 😀 a děkujeme za krásné fotky a originální příspěvek 😉. Velice nás těší Vaše nasazení pro záchranu štítků 😉.

Těšíme se na další fotečky a nové příspěvky.

Prosím maminku Verunky, aby mě kontaktovala ohledně zaslání výhry 😉

ivca_doubek
18. bře 2012

@andilkove Mockrát děkujeme!!! Kubíček bude mít velkou radost z nových cedulek 😀 .

diviska
18. bře 2012

Nevím, jestli ještě pokračuje soutěž, každopádně posílám fotku naší malé a jejího oblíbeného šťitku 🙂 Cedulky se dobře cpu do pusy což je pro naší Amál největší devíza 🙂

petulka33
18. bře 2012

Ahoj, taky posílám pár fotek naší kočky, co se vrací z lovu s myškou v puse 🙂

blanciii
18. bře 2012

Dobrý den, posílám Matyho jak si hraje s cedulkou u slona - nejzábavnější část našeho kolotoče, cedulky miluje nejspíš proto, že mají punc nezákonného - maminka totiž neví, jestli je zrovna bezpečné je cumlat a také se dobře chytají. Také má rád všechny ocásky a jiné provokativní výčnělky.

hrave_hracky
18. bře 2012

Milé maminky, děkujeme za další příspěvky do soutěže o dečky Snoozebaby.

Za Hravé hračky se dnešním vítězem stává Matýsek maminky @blanciii. Děkujeme za pěkný příspěvek a doufáme, že vyhranou dečku hodně užijete 🙂 🙂 🙂 a nebojte - cumlání Snoozebaby štítků je zcela bezpečné 😉 .

Prosím maminku Matýska, aby mě kontaktovala ohledně zaslání výhry 😀 😀 😀

andilkove
18. bře 2012

Hezký večer, od Andílků dnes putuje dečka malé Amálce a mamince @diviska. Gratulujeme a těšíme se na další milé příspěvky!

dendy88
18. bře 2012

taky jsem nasla jednu fotecku, a neni to jen cedulka, spise jakakoli koncovka na hracce ouska , nozicka... 🙂

germaine
18. bře 2012

Jak je vidět z fotek můj syn začínal cucat a dumlat již první den v porodnici 😀 , vypracoval se přes šprycle u postýlky, cizí ruce, tkaničky od tepláčků, cedulky od dárkových tašek, hraček a když není co žužlat, vezme zavděk i kamarádem Kubíkem 😀...vrchol byl, když nedávno "našel" doma kameňák s bramborami a bohužel jsem nestihla zabránit cucání jedné obzvláště macaté 😀

stangla
18. bře 2012

Slintáme, žužláme, prskáme a zase žužláme 😀 . Strčíme do pusinky všechno co se najde v dosahu žabiččině pacce a ta vzdálenost se samozřejmě mění jak roste ... někdy jsou po ruce hračky, jindy naše prsty, ale štítky ... ty jsou všade ... ovšem až mamka nabila zkušeností, jako neznalá jsem samozřejmě první štítky ze všech věcí poctivě a mnohdy pracně odstraňovala ... než mě dcera ukázala jak se mylím ... co naplat naše děti nám ukazují jak se máme pořád co učit i když jme o tolik větší než ty jejich malinký tělíčka 😀 😀 😀

diviska
19. bře 2012

@andilkove jůůů, děkujem 🙂

blanciii
19. bře 2012

@hrave_hracky moc děkujeme, Maty slibuje, že hračku pečlivě ožužlá ze všech stran 😉

velka_peta
19. bře 2012

..sušenku u svého medvídka Toník často žužlá, protože mu doma nedají najíst 😀

hanka99
19. bře 2012

S první kousací hračkou Hanička chvilku bojovala než se trefila ale nakonec se zadařilo a radostně u toho žvatlala 😀

hrave_hracky
19. bře 2012

Milé maminky, děkujeme Vám za další vyvedené fotografie a příspěvky.

Za Hravé hračky se dnes vítězem stává dcerka maminky @stangla - děkujeme za pěkné obrázky a originální příspěvek. Věříme, že Vám vyhraná dečka udělá radost. 😀 😀 😀 MOC GRATULUJEME 😀 😀 😀

Prosím maminku stangla, aby mne kontaktovala ohledně zaslání výhry 😉