Zajímají vaše děti štítky na hračkách a na oblečení?

snoozebaby
13. bře 2012

Naše děti, jako mnohé jiné, hledaly na hračkách od svých prvních měsíců vždy štítky, které rády objevovaly, chytaly a žužlaly a nebo si s nimi prostě jen tak hrály. Naše prvorozená dcerka byla jako dítě klidná jen tehdy, když měla něco v rukou a nebo v ústech. Až po nějaké době jsme zjistili, že měla problémy s jemnou motorikou - hmatem, která může být rozvíjena štítky na hračkách, či oblečení. Proto má manželka, holanďanka, měla pro naše druhé dítě, syna, připravenu celou řadu hraček a dětskou výbavu se štítky, např. plyšáčka Snoozebaby, který tak rozvíjí jeho jemnou motoriku - hmat.
Jaké jsou vaše zkušenosti se štítky?

3 nejoriginálnější příspěvky odměníme na konci kampaně dečkou se štítky na žužlání od Snoozebaby!

kacka1983
14. bře 2012

Náš syn Kryštůfek 2roky a 3měsíce, má od narození dečku a na ní ho od miminka nejvíce zajímá štítek, už dvakrát se nám utrhnul a to byla mezinárodní tragédie, musela jsem mu je zpět přišít, bez této mazlící dečky se štítkem neusne, vždy musí mít štítek v ruce, čichá ho, šimrá se s ním po nose, nebo ho drží za oba konce a jezí si s ním pod nosem jako s foukací harmonikou.Někdy si dečku vezme jen tak a v ruce si šustí s tím štítkem, musíme ji všude brát s sebou, musíme ji hlídat stejně bedlivě jako malého protože bez té dečky by nastala asi konec Světa, i teď co píšu tento příspěvek, sedí malý vedle mně a šustí s tím štítkem na dece. 🙂 Má ty dečky tři,ale zajímá ho pouze ta jedna jediná, už je sepraná, otrhaná,ale prostě je nepostradatelná a ten štítek mít musí, když je v pračce, malý sedí u pračky kouká do ní volá: "Už je tam dečička!" a v ruce třímá náhradní a muchlá štítek.

germaine
14. bře 2012

@hrave_hracky Holt stará škola je stará škola 😀 😀 😀

ssimmikk
14. bře 2012

ano, je to ta nej zábava, první dceru zajímaly, druhá je přímo závislák 😀

marketamaja
14. bře 2012

Největší hit pro naší Emičku byly jednu dobu hračky za pár korun z nejmenovaného obchodního řetězce s nábytkem( všichni víme,že jde o Ikeu 🙂 ).Pajduláci mají totiž štítku dlouhé jak týden před výplatou.Prakticky se dá říct,že jde o štítek, ke kterému někdo bůhvíproč přišil hračku 🙂.Jen je fakt,že informační cedulky rychle podléhají zkáze,nejdřív okusem mizí informace a nakonec štítek sám...Takže je bezva,že někdo konečně pochopil, na čem si má dát u plyšáků pořádně záležet ;)

zuza11
14. bře 2012

Tak tady je názorná ukázka, jak může být hraní se štítkama unavující 😀 Stejně jako asi u většiny dětí jsou u nás štítky v oblibě, možná i víc jako pet-lahev, která byla opravdu nej. hračkou 😉

hrave_hracky
14. bře 2012

@marketamaja 🙂 Ještě než jsme objevili značku Snoozebaby, tak byl i u naší Lucinky nejoblíbenější hračkou zajíc z Ikei (samozřejmě kvůli štítku). Poté, co jsem narazila na Snoozebaby, okamžitě jsem jí pořídila jejich zajíčka Moochiho se štítky a rázem byl zajíc z Ikei v zapomnění. I ona zkrátka hned pochopila, že hračky Snoozebaby mají něco navíc ... 😉

hrave_hracky
14. bře 2012

@zuza11 😀 Ta fotka je super! Kdybyste měla chuť, můžete zkusit štěstí v soutěži, která probíhá v rámci Měsíce se Snoozebaby. Stačí vyfotit děťátko, jak si hraje se štítkem a odpovědět na otázku Proč si myslíte, že jsou štítky pro Vaše dítě zajímavé?

Všichni jsou do soutěže srdečně zváni!!! Každý den se vybírají dva výherci, kteří získají dečku na mazlení Snoozebaby 😉

lucinka_jirackova
14. bře 2012

jj zajímá 🙂 hrozně rád je žužlá 🙂 hlavně u plyšáků 🙂

zuza11
15. bře 2012

@hrave_hracky Moc děkuji za chválu fotky, ráda bych se soutěže zúčastnila, ale synovi už je 21 měsíců a druhé čekáme až na srpen ☹

hrave_hracky
15. bře 2012

@zuza11 Štěstí může zkusit každý ... 🙂

zuza11
15. bře 2012

jé tak moc díky, jdu to hned zkusit 😉

pemka
16. bře 2012

mamí a co jsou to ty hračky, já znám jen cedulky, štítky a šňůrky ... mňam 😉

snoozebaby
autor
16. bře 2012

slíbili jsme odměnit na konci kampaně dečkou se štítky na žužlání od Snoozebaby 3 nejoriginálnější příspěvky ale už nyní bychom rádi odměnili jeden od maminky @kacka1983 a už nyní se těšíme na další příspěvky 🙂

snoozebaby
autor
16. bře 2012

asi nakonec odměníme více než pouze 3 nejoriginálnější příspěvky, protože už nyní bych rád odměnil ještě ten od maminky @marketamaja - prosím o kontakt přes IP abychom my, resp. jeden z našich partnerů, mohli poslat výhru 🙂

snoozebaby
autor
16. bře 2012

protože originálních příspěvků je hodně, rozhodně s odměňováním nekončíme i když už nyní hodnotíme 3. příspěvek tentokrát od maminky @germaine jako jeden z nejoriginálnějších 🙂 - opět prosím o kontakt přes interní poštu abychom my, resp. jeden z našich partnerů, mohli poslat výhru - Snoozebaby dečku se štítky na žužlání!

snoozebaby
autor
17. bře 2012

protože originálních příspěvků je hodně, už nyní hodnotíme 4. příspěvek tentokrát od maminky @hojda jako jeden z nejoriginálnějších - opět prosím o kontakt přes interní poštu abychom my, resp. jeden z našich partnerů, mohli poslat výhru - Snoozebaby dečku se štítky na žužlání!

jenny.kay
17. bře 2012

Tak to jsem se pobavila nad příspěvkem marketamaja 😀 Ráno jsem si vzala po dlouhé době do postele dcerušku, protože se brzy probudila a nechtěla jsem, aby pištěním probudila celý dům. Položila jsem si ji tam na plenku z právě nejmenovaného obchodního řetěžce s nábytkem, kde je taky obří visačka. Babička mi zrovna včera říkala, proč to proboha tý holce z plenky neustřihnu. No, a bylo to jako pohádka o tom, jak Koblížek visačce před maminkou přednost dal. Já jsem ji vůbec nezajímala, zato cedulku žužlala se smíchem jako divá. Už jsem chtěla porušit svou zásadu, že nikdy její fotky nedávám na web a vyfotit ji. Ale odešel mi v tu chvíli foťák, takže to beru jako znamení zhůry, že prostě nemám na účast v soutěži nárok ☹

germaine
17. bře 2012

@snoozebaby Dobrý den, jaké bylo moje překvapení, když jsem dnes otevřela koníka a čekala mě zprávička o výhře hrací dečky 🙂 moc děkujeme a těšíme se na ni 😉

petulka33
18. bře 2012

Ahoj, asi nemá cenu rozepisovat se nad tím proč a jak moc mají děti rády cedulky a štítky na hračkách. tak to prostě je i u mých dvou mazlíků 🙂 . Jen přidám svůj poznatek od obou mých dětí. V období kdy už je začaly trochu zlobit zoubky a chtěly si brousit dásničky, jsem jako správná a zodpovědná matka nakoupila chladící kousátka, obyčejná kousátka, plyšáky s kousátky... a pak asi jako spousta ostatních nešťastně vrtěla hlavou nad tím, že je odmítají..... vždyť to je přece TO, co mají chtít, bez čeho se nemohou obejít. Ale ani jeden se s kousátky nepáral. Jaké to ovšem štěstí, že některá z nich, jsou na dlouhé, trochu ostřejší stuze se sponou a ta se dá tak náááramně žužlat, tahat, slintat na ni... takže za nás, vše co má cedulky je IN 🙂
A děkuji za seznámení s novou značkou, aspoň máme inspiraci na super dárky pro další mimča v našem okolí 😉

stavba
18. bře 2012

to je zajímavé,ale taky jsem si nedávno všimla,že náš malý se dokáže docela dlouho zabavit jen cedulkama na hračkách,kdo ví,co ho na tom tak zajímá,ale ujistilo mě to v tom,že odstříhávat je není dobrý nápad,protože čím více má hračka cedulek(štítků),tak tím déle dokáže dítě zabavit.Takže můj postřeh a rada zní:nestříhejte štítky,když chcete,aby si dítě s hračkou vyhrálo co nejdéle. 😉

meiki
18. bře 2012

i ja muzu rict, ze cedulky byly na hrackach to nejzajimavejsi. V prvni rade cedulka a az mozna potom co to vlastne je za tou cedulkou zahracku. I kdyz je nasemu synovi uz pres 3 roky, moc dobre si pamatuji na to, jak ho zajimali a bavili jen cedulky nebo stitky. Kdyz jsme si toho vsimli, tak jsme mu potom poridili hrucku z Ikei, uplne malinkou - kupovali jsme vlastne stitek, ktery byl dokonce vesti nez samotna hracka. A syn byl max spokojen. Ted mame druheho a asi kouknu primo ma tyto hracky se stitka :o) Alespon jednu nebo dve poridime, je moc super, ze neco takoveho existuje

ciernavila
18. bře 2012

to sa mi paci, pekny napad. U nasho syna by som s tym ale nepochodila, stitky ho nikdy nezaujimali, ani ked bol uplne male babatko. Aj v posteli ma medvedika, a sem tam sa s nim pohra ked sa zobudi, este ho nevnima ako "mazliciho kamarada". Keby namiesto stitkov boli kolecka, zipsy alebo zapinacie cvoky to by ho vedelo zaujat urcite.

ciernavila
18. bře 2012

a ja ze co mi ten nazov pripomina a som si spomenula na metodu Snoezelen vyvinutu nizozemcami v 70 rokoch 20 storocia.

kapulet
21. bře 2012

😀 jj naše všechny dětičky také dlouho zajímaly pouze štítky, speciálně nejmladšího pouze štítky s popisem, jakmile se popis vypral, jak se někdy stává, štítek jej přestal zajímat a s tím i celá hračka 😅 a samo, že štítek musí být dvojitý, to víte, prstíky sem a tam 😀

snoozebaby
autor
21. bře 2012

další originální příspěvek, který bych rád odměnil, je od maminky @jenny.kay - opět prosím o kontakt přes interní poštu abychom my, resp. jeden z našich partnerů, mohli poslat výhru - Snoozebaby dečku se štítky na žužlání!

snoozebaby
autor
21. bře 2012

nejoblíbenější příspěvek v této diskusi, který bych rád odměnil, je od maminky @forji - opět prosím o kontakt přes interní poštu abychom my, resp. jeden z našich partnerů, mohli poslat výhru - Snoozebaby dečku se štítky na žužlání!
další maminky jsou více než vítány se zapojit klidně i vícekrát 🙂 těšíme se další příspěvky!

jenny.kay
22. bře 2012

@snoozebaby Děkujeme mnohokrát za odměnu! Budeme se s maličkou těšit. Má teď zrovna extrémně žužlací období, takže dečku asi nedá z ruky, resp. z pusy 😀

kosticka32
22. bře 2012

Tak mám asi jako jediná exota,protože,když byl malej tak byl ze štítků spíš na nervy,stříháme do dnes na všem 😒

dagina
22. bře 2012

Ano, ale nejlepší jsou černobílé 😉

sikulik
23. bře 2012

ahojky, přidávám se, náš syn se už od chvíle, kdy měl cca 2 měsíce zajímal výhradně o štítky na hračkách. Marně jsme mu říkali "fuj" to je bakaný, nechej to, o to víc ho zajímaly, strkal je do pusinky a žužlal je místo dudlíku na uklidnění 🙂. Dudlík vlastně nikdy nechtěl, štítky ho plně nahradily 😀 . A jak dostával trochu rozum, tak vždy první co hledal na každé nové hračce, byl štítek 😀