Zajímají vaše děti štítky na hračkách a na oblečení?

snoozebaby
13. bře 2012

Naše děti, jako mnohé jiné, hledaly na hračkách od svých prvních měsíců vždy štítky, které rády objevovaly, chytaly a žužlaly a nebo si s nimi prostě jen tak hrály. Naše prvorozená dcerka byla jako dítě klidná jen tehdy, když měla něco v rukou a nebo v ústech. Až po nějaké době jsme zjistili, že měla problémy s jemnou motorikou - hmatem, která může být rozvíjena štítky na hračkách, či oblečení. Proto má manželka, holanďanka, měla pro naše druhé dítě, syna, připravenu celou řadu hraček a dětskou výbavu se štítky, např. plyšáčka Snoozebaby, který tak rozvíjí jeho jemnou motoriku - hmat.
Jaké jsou vaše zkušenosti se štítky?

3 nejoriginálnější příspěvky odměníme na konci kampaně dečkou se štítky na žužlání od Snoozebaby!

llluckaaa
23. bře 2012

Štítky naši Kačenku taky baví. Jen musím dávat pozor, jaký si najde. Nedávno jsem ji načapala se štítkem od trenýrek našeho Matýska 😀

popellka
24. bře 2012

jééé kdybych věděla, že existují hračky přímo se štítkama, tak už je mám dávno koupené 😵 tak aspoň vím, co darovat kamarádkám, které budou mít miminko - určitě to bude ta nejlepší hračka 😀

lck79
25. bře 2012

V určitém věku syna jsem měla dojem, že štítky ho zajímají z celé hračky jediné 😀 Když lezl, vždycky mu nějakej plyšák visel za štítek z pusy, byl jak pes 😀

meiki
26. bře 2012

ahoj, uz jsem sem jednou psala, ze nas prvni syn stitky miloval atd., no a ze asi jednu "stitkovou" hracku urcite poridime i druhemu prdolkovi. Dneska na prochazce s kamaradkou, kdyz jsem videla, jak si prcek hraje se stitkem na sve hracce, jsem si na to zase vzpomela. Ptala jsem se kamaradky, zda si jeji dvojcatka hraji taky se stitky a jeji odpoved byla, ze je striha. Tak ji rikam, ze dela velkou chybu, ze je to jednat nejvetsi zaliba temer vsech deti a pak jsem ji rikala, ze existuji hracky, kde tech stitku je daleko vic, kde jsou opravdu prednesji stitky, nez sama hracka.
No a uz se dostavam k tomu proc sem vlastne dnesni prihodu pisi ( trochu obklikou, :o)), ale uz)

Tak ji rikam, ze asi budu nejakou takovou hracku porizovat pro naseho bobka a pak se divam na kocarek na toho naseho slonika a s uzasem zjistuji, ze uz nic takoveho porizovat nemusim, protoze uz takovou hracku mame - toho naseho SLONIKA, :o)), asi po 4 mesicich, zjistuji, ze tech cedulek ma nas slon vic nez jednu :o)) To brzo :o)), ale je pravda, ze jsme ji dostali :o))

A nasemu malemu se tato hracka opravdu moc libi :o)

alyssa.anna
26. bře 2012

určitě. ty prcky štítky prostě baví 🙂

kacii
26. bře 2012

Kdyz se nam narodila holcicka, moje sestra, ktera sama ma tri dcery, prinesla par hracek a rika "jen, prosim, neodstranuj ty stitky, uvidis sama" a mela pravdu ... 🙂

hhranolka
27. bře 2012

Nasi Terezce je dnes presne mesic, do pusinky se snazi narvat celou rucicku a cokoliv se ji priblizi k pusince ale stale to neni ono. Vse je velke, nic se ji tam nevejde. Ted dostala nove rukavicky na doma(aby se neskrabala) a jake bylo nase prekvapeni, kdyz bylo najednou ticho a klid. Prijdeme k postylce a zjistujeme, ze rukavicky maji stitek, ktery si Terka vesele ozuzlava - konecne nasla neco, co se ji cele vejde do pusinky!

forji
27. bře 2012

@snoozebaby Dečku máme doma. Mockrát děkujeme, je krásná a určitě splní očekávané 🙂 Je tam jedna cedulka, která bude nej nej a ta je schovaná pod barevnou 🙂 Také děkuji všem, kterým se líbil můj příspěvek a i díky vám vyhrál. 🙂

jenny.kay
28. bře 2012

@forji Jů, vám už dorazila? My netrpělivě čekáme každý den, kdy objevíme ve schránce lísteček od pošťačky. Už se moc těšíme

jitkaak
28. bře 2012

Anetka taky ráda vyhledává všechny štítky a snaží se je co nejrychleji oslintat, aby se jí s nimi ještě lépe hrálo. Naposledy ji nadchla jedna housenka, kterou dostala na Vánoce, má tolik funkcí, je z různých materiálů, ale nejlepší na ní je, že má štítkovou knížečku...jednoduše je na ni několik štítků za sebou, takže malá si to pěkně ožužlá a pak čte jednu stránku za druhou 😀

ivazapisovatelka
29. bře 2012

Ano, i u nás vedou štítky nad hračkami 😀 Vždy jsem je z hraček, oblečení a pod. odstraňovala. Od doby, co je dcera objevila, už si to nedovolím 😎

katchi
31. bře 2012

Syna zadne stitky nikdy nezajimaly. A nikdy mne ani nenapadlo kupovat hracky nebo cokoliv jineho se stitky.

alyssa.anna
1. dub 2012

Od ségry vím, že synovec štítky přímo zboźňuje, dokonce možná víc než samotné hračky! Já už se nemůžu dočkat až se nám zadaří (nebo že by už? 🙂 a já dám svému miminku štítečkové hračky už od prvních dnů. Musím říct, ale že samornou by mě asi ani nenapadlo, źe děti štítky tak milují a tolik je baví 🙂 A je paráda, že je už i na českém trhu značka přímo zaměřená na štítky. Jsem nadšená.

aevka
1. dub 2012

Naše malá také patřila (píšu v minulém čase, protože teď už má trošku jiné zájmy) ke skupině dětí, pro které byl podstatný štítek, hračka byla až na druhém místě 🙂 Ale nebyla v naší rodině sama. Máme 3-letého psa, který miluje plyšáky (láska spočívá v tom, že je chvilku nosí a pak je rozškube na cucky), ale první, co vždycky hledá a odpreparuje, je právě štítek. Na rozdíl od holčičky pes hledá štítky dodnes 🙂

alyssa.anna
1. dub 2012

@aevka Tak s tímhle souhlasím 😀 Naši pesani jsou také zatíženi na plyšouny (přesně.....ponosit, jemně poslintat a rozcupovat na centimetrové kusy) a štítky vždy berou za své jako první 😀

alyssa.anna
1. dub 2012

Nedělní chvilka poezie 😀

Snoozebaby
Přichází k nám nová značka,
Snoozebaby, je nejen skvělá hračka.
Vy jí ještě neznáte?
Štítky. kam se podíváte!
Štítků totiž není nikdy dost,
jsou na hraní i pro radost!
Jestli máte štítky rádi,
se Snoozebaby budete kamarádi.
štítky se dají žužlat sát
jen se nesmí ustříhat!,
Každý štítek je ten pravý,
barevný, hebký...prostě hravý.
A jaká je nejmilejší ze všech hraček?
Přeci Snoozebaby pejsek usínáček.

snoozebaby
autor
1. dub 2012

poslední originální příspěvek, který bych rád odměnil, je od maminky @alyssa.anna - opět prosím o kontakt přes interní poštu abychom my, resp. jeden z našich partnerů, mohli poslat výhru - Snoozebaby dečku se štítky na žužlání! všem ostatním maminkám velice děkujeme!

alyssa.anna
1. dub 2012

Strašně moc děkujeme za výhru a už se moc těšííím.

cervena_vila
2. dub 2012

Úderem druhého roku dceři došlo, že medvědi obvykle nemají na zadku cedulku a i u plyšáků vyžaduje cedulky ostříhané.
Dříve je ovšem milovala a vedly hračky z IKEA. Takové plachty místo cedulek totiž žádný jiný výrobce nedělá.

snoozebaby
autor
3. dub 2012

Milé maminky,

jsme velmi rádi, že jste nám pomohly kampaň se Snoozebaby "dotvořit" na, pro nás, nepopsatelnou hodnotu. Chtěli bychom poděkovat vám všem za vaše připomínky, informace a skvělé slogany. Budeme se těšit z každého dalšího příspěvku a podnětu, který nám pošlete buď tady na modrého koníka a nebo na Kidsworld.

Ty z vás, které by si přály vidět produkty Snoozebaby a vyzkoušet si třeba i vozík Ezyroller "na živo", pozýváme k našemu stánku na veletrhu For Kids 2012, který se uskuteční v Praze ve dnech 12-15.dubna 2012.

Ještě jednou vám mockrát děkujeme!
Annalies a Pavol