Bazar na Modrém koníkovi, jak se nakupuje?

martasek84
1. kvě 2013

Mám dotaz. Chci u jednoho prodejce koupit několik věcí. je to tady moje premiéra. chybí mi nějak tlačítko koupit či tak něco. Jak se nakupuje? Napíšu prodejci do zpráv, že kupuji. díky

rozarka65
1. kvě 2013

@martasek84 ano,napíšeš do zprávy,že chceš koupit...

martasek84
autor
1. kvě 2013

díky, myslela jsem si to, jen to není moc praktické, člověk si musí vedle psát, na jaké je ceně🙂

alyssa.anna
1. kvě 2013

@martasek84 Ano, písneš mu zprácu a tím se objevíš jako zájemce. Můžeš mu napsat u každé věci zvláš´t zprávu, nebo napsat do jedné o co všechno máš zájem

andolina
27. led 2014

hezky den preji vsem,
jsem tu nova,prosim trpelivost-mam dotaz,chtela jsem koupit kocaek,napsala jsem pani dotaz.mezitim se objevily dalsi hlavicky u obrazku(uz vim ze dalsi zajemci)odpoved jsem dostala po tydnu ze je kocarek prodany.kupovala jsem vetsinou na aukru,tam je cena dana v momente skonceni aukce.Tady prosim na konikovi je asi moznost nabidnout vetsi cenu nez je uvedena,soudim podle historie cen u jednotlivych prodejkyn a tedy emailova domluva s prodejcem??.jeste Jeden dotaz prosim,je nejaka cekaci lhuta od prodejce nez se vyjadri jestli vam vec proda?A nez zlikviduje nabidku ktera je uz neplatna???moc se omlouvam jestli se dostatecne srozumitelne ptam a moc dekuji predem za poradu

jjaanca
13. kvě 2015

Ráda bych se zeptala na totéž co andolina. Jsou nějaké lhůty do kdy by měl prodejce reagovat? Už pár dní je moje zpráva bez reakce a já nevím jestli mám ještě čekat, nebo poptávat jinde.

nov777
13. kvě 2015

@jjaanca Zadne lhuty nejsou. Je na tvem uvazeni, do kdy pockas. Naposledy jsem se zeptala a po dvou dnech koupila jinde. Pani se ozvala po tydnu. Rekla bych, ze ocekavat reakci do 48 hodin je vic nez dost. Ale nevidim nic spatneho ani na tom napsat na vic inzeratu a domluvit se s prvnim, kdo se ozve.

jjaanca
13. kvě 2015

Asi jo, budu odpovídat na víc najednou. Na MMB mi z 90% odpoví hned, tak jsem myslela, že tady to tak taky funguje. Zatím jsem odpověděla na dva inzeráty že chci míry a žádná odpověď......... nechápu. 😒

nov777
13. kvě 2015

@jjaanca Tak zase s tema mirama to celkem chapu, ze to dyl trva. Zase nemuzes cekat, ze si prodejce precte zpravu treba v praci a pobezi to domu premerovat 😉 Pokud chce nekdo miry, tak taky reaguji pozdeji. Treba vcera se pani ptala a ja byla v praci, domu jsem prisla v pul desate. Takze premerovat plavecky nebyla priorita. 😉