• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bazárek - nový vzhled, jak se vám líbí?

1. června 2016 
ahojky. jak se vám líbí nový vzhled bazárku?
dnes jsem měla možnost vyzkoušet si nový vzhled bazárku.ten starý mi přijde lepší. :slight_smile: dokud to půjde budu používat ten.
27. črc 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
používám zatím jen tu starší verzi, nemám ráda novinky většinou jsou spíš k horšímu :slight_smile: takže co to půjde budu využívat postaru :slight_smile:
27. črc 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi spíše vyhovuje ta starší, vše co je nové není většinou dobré
27. črc 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi spíš vyhovuje starší verze, té nové jsem se tak trochu zalekla....
27. črc 2014 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem na konikovi predevsim z mobilu a nova verze se mi nacita mnohem dele nez ta stara. Takze se priklanim spise k te stare. Samozrejme stara neni zadny zazrak, ale funguje dobre. Spis nez novy vzhled bych uvitala nejake lepsi vyhledavani.
27. črc 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankamisa ona existuje nová verze? :grinning:
28. črc 2014 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marecekavendulka - já nepsala verze ale vzhled. jo existuje nový vzhled ,nová úprava. ty ji nemáš? já na něj můžu odkliknout ,když budu chtít koukat přes nový. :slight_smile: ale ten se mi nelíbí. ten starý je hezčí.
28. črc 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky vyhovuje starší vzhled - pro mě je přehlednější. U nové mi vadí, že musím dát kurzor na každý inzerát zvlášť, abych o něm viděla víc informací. U staršího vzhledu je základní info (pro mě cena, značka a velikost čehokoli) vidět hned a nemusím nic filtrovat, a i podrobné rozdělení zboží je tam přehlednější.
28. črc 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ten nový vzhled mi vůbec nevyhovuje:-/ nelze ještě nastavit , abych viděla ten starý? díky
20. srp 2015 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Dá se nastavit ještě stará verze MK? Pokud ano, jak? Díky.
1. čer 2016 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek