Bazárek - nový vzhled, jak se vám líbí?

hankamisa
27. črc 2014

ahojky. jak se vám líbí nový vzhled bazárku?
dnes jsem měla možnost vyzkoušet si nový vzhled bazárku.ten starý mi přijde lepší. 🙂 dokud to půjde budu používat ten.

lucifereeek
27. črc 2014

používám zatím jen tu starší verzi, nemám ráda novinky většinou jsou spíš k horšímu 🙂 takže co to půjde budu využívat postaru 🙂

sarkad2856
27. črc 2014

Taky mi spíše vyhovuje ta starší, vše co je nové není většinou dobré

zouzelka
27. črc 2014

Taky mi spíš vyhovuje starší verze, té nové jsem se tak trochu zalekla....

habeta
27. črc 2014

Ja jsem na konikovi predevsim z mobilu a nova verze se mi nacita mnohem dele nez ta stara. Takze se priklanim spise k te stare. Samozrejme stara neni zadny zazrak, ale funguje dobre. Spis nez novy vzhled bych uvitala nejake lepsi vyhledavani.

marecekavendulka
28. črc 2014

@hankamisa ona existuje nová verze? 😀

hankamisa
autor
28. črc 2014

@marecekavendulka - já nepsala verze ale vzhled. jo existuje nový vzhled ,nová úprava. ty ji nemáš? já na něj můžu odkliknout ,když budu chtít koukat přes nový. 🙂 ale ten se mi nelíbí. ten starý je hezčí.

kru_pa
28. črc 2014

Mě taky vyhovuje starší vzhled - pro mě je přehlednější. U nové mi vadí, že musím dát kurzor na každý inzerát zvlášť, abych o něm viděla víc informací. U staršího vzhledu je základní info (pro mě cena, značka a velikost čehokoli) vidět hned a nemusím nic filtrovat, a i podrobné rozdělení zboží je tam přehlednější.

alendariela
20. srp 2015

ahoj, ten nový vzhled mi vůbec nevyhovuje:-/ nelze ještě nastavit , abych viděla ten starý? díky

pampalin
1. čer 2016

Ahojky! Dá se nastavit ještě stará verze MK? Pokud ano, jak? Díky.