Cenzura na koníkovy. Co si o tom myslíte?

kristynaw
15. črc 2007

ahojky,nevim,jestli to tema uz tady je,vzhledem k tomu,ze vyhledavani nefunguje.
jen mi prijde divny,ze se "cenzuruji"foto psu a domecku ale nektere fotky,ktere jsou primo "eroticke" se tu nechavaji,tak to je takovy trosku zvlastni,nemyslite???
nejde ted o to,komu vadi a nevadi eroticke foto,ale o to,ze pokud se ma neco cenzurovat,tak tohle by mela byt asi ta prvni vec...
co myslite?

cherub
20. bře 2008

siss aha, díky 😉

No já jsem jednoznačne pro, aby se koníci sloučili a je po problémech, no ne? 😀

kacka.va
20. bře 2008

takže východisko je nezaškrtávat při zadávání tématu zobrazení na sk a je to, ne? pak nikdo nebude řešit, jestli se to na Slovensku nazývá stejně nebo ne. 😉

sisstin
20. bře 2008

kacka: přesně tak..a pokud někdo chce, aby se to zobrazovalo na obou..tak si holt bude muset projet oba servery, jestli to na jednom není 😉

cherub
20. bře 2008

no ale stejně se mi na slovenským serveru nemusí najít téma které vyhledám česky ne? 😅 a já slovensky fakt psát neumím 😀

sisstin
20. bře 2008

ale každopádně bych to nerušila, aby se to zobrazovala na obou..to by mě teda mrzelo..páč se bavim se spoustou Slovenek, aniž bych na sk koně klikla..a tak mi to teda vyhovuje..na sk koně jdu jen do jednoho regionu 😉 který se u nás nezobrazuje 😉

amelie001
20. bře 2008

nejlepší bude nezkládat nic. 😀

sisstin
20. bře 2008

cherub: no tak když to neumíš najít slovensky..tak prostě nezatrhávej, že chceš..aby se to zobrazovala na cz i sk..jinak nevim..já si to slovensky najit umim 😉

amelie001
20. bře 2008

já jako na českým konovi nehledám slovensky.

cherub
20. bře 2008

tak jo 😔 😀

sisstin
20. bře 2008

amelie: však, kdo tě k tomu nutí? Když nedáš, aby se to zobrazovala i na sk..tak nic slovensky hledat nemusíš 😉

cherub
20. bře 2008

amelie já taky ne 😀

cherub
20. bře 2008

ale kdy chci založit nové téma, které už tady třeba je, ale je pojmenované slovensky, tak se mi stejně nenajde, protože ho hledám česky 😀

nikka.vo
20. bře 2008

Siss, seš dobrá že mě chápeš, já sama sebe už nechápu 😀

sisstin
20. bře 2008

to je celej problém, že když zaškrtnete obojí variantu..tak může nastat problém, že na sk už to je..a vy to nevíte, páč si to neumíte najít..tak jak říkám, nezaškrtávejte to...a nestane se to 😉

iza
20. bře 2008

no holky moc nechápu co tady řešíte,..ale pokud si chcete jen tak pokecat , tak je na to i téma ne? A pokud chybí na slovenskejch stránkách...šup můžete si ho založit....u nás má název Jen tak si povídat...tam vám nikdo nic mazat nebude a basta 😉

sisstin
20. bře 2008

cherub: čéče..to mě nenapadlo.. 😅 😅 😅 😅

amelie001
20. bře 2008

sisstin:to vím,proto nechci svoje témata řešit,ale jenom jsem chtěla říct že mluvím česky a logicky tedy nehledám slovensky

cherub
20. bře 2008

ale stane 😀 viz ty velikonoce - to téma tady bylo, ale jako Veľka noc! no koho by napadlo, že jsou to velikonoce 😲 mě teda ne 😀

sisstin
20. bře 2008

cherub: no máš pravdu 😉 mně to sice dojde, ale já mluvim i píšu oběma jazyky...což chápu, že neumí každej...dobrá připomínka..to mně fakt nenapadlo 😔

sisstin
20. bře 2008

mě nenapadlo..už neumim ani jeden jazyk.. 🤐 😅 😅 😅 😅

katy2
20. bře 2008

babenky, prepacte, ale co vas napadlo, ked ste videli Velka noc? Ved je to takmer to iste: velka noc - velikonoce, aj to zneje takmer rovnako..... 🙂

navi
20. bře 2008

cerub ale od toho jsou právě admini, aby to dali do pořáku a kteří s tím počítají, že některé výrazy jsou odlišné 😉

cherub
20. bře 2008

je to prostě prekérka 😀 😀 😀

sisstin
20. bře 2008

a co třeba smazat témata, do kterých dejme tomu..nikdo už nevím, jak dlouho nepsal... 😉 ..a pak tu nebudou..a můžou se vytvořit nová...mě stejně nebaví, když něco potřebuju číst třeba rok starou diskuzi..to radši o tom problému pokecám nově...a založim to 😕

amelie001
20. bře 2008

založte pro nás co nerozumíme všemu slovensky téma česko-slovenský slovník.Hodilo by se mi to. 😀

navi
20. bře 2008

siss:souhlas, rok stará diskuse už nemusí být vůbec aktuální 😉

kacka.va
20. bře 2008

katy: jenže já bych to všude hledala jako velikonoce, takže bych nikam nazadávala vyhledávání velka noc. To bych mohla, když to přeženu, taky začít vyhledávat Easter, protože je tu plno holek, které jsou v zahraničí 😀

amelie001
20. bře 2008

kacka.va: 😀 😀 😀 skvělý nápad

sisstin
20. bře 2008

to vyhledávání je na pytel..já se přiznám, že když něco zakládám..tak teda nehledám, jestli to tu je 😔 😅 😅 😅 ale naštěstí většinou neni..a moc toho zas nezakládám 😅

kacka.va
20. bře 2008

sisstin: jenže pak se ztratí zrovna nějaká dobrá rada, kterou tam napsal někdo, kdo už třeba odrodil a chodí hlavně do Kojenců.