• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cenzura na koníkovy. Co si o tom myslíte?

4. ledna 2010 
ech s tou slovenštinou..nechci nikoho urazit, ale myslím, že některé mladší ročníky jí už moc neovládají... :pensive: je to smutný,ale je to tak....já teda patřím spíš k těm starším :sweat_smile: a tak s ní problémy nemám a jsem ráda, že je to tu takový česko-slovenský :wink:
20. bře 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacka: tak to byl návrh :wink: já osobně prostě starší diskuze nečtu..nebaví mě to :wink: ale někdo asi poctivě hledá a louská to.. :confused:
20. bře 2008 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty staré diskuze přece jdou oživit tím ,že do nich napíšete a diskuze se znovu rozjede.
20. bře 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ked idem staru temu zmazat tak ju prekopirujem do novej, teda ak su to rady :wink:
20. bře 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacka: jj..to je pravda..ale je to o tom to najít..což mě teda fáááákt prudí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. bře 2008 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já než abych zakládala novou, tak teda projedu ty staré :slight_smile:
20. bře 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale aj tie babenky, co ziju v zahranici, pisu bud cesky alebo slovensky....
jasne, ze aj ja by som velku noc nehladala ako velikonoce... ale viem, ze velikonoce su velka noc a niektore z vas pisu, ze by ich ani nenapadlo, ze velka noc su vlastne velikonoce....
ale to ja len tak....
nechcela som sa nikoho dotknut...
20. bře 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
navíc ten vyhledávač nefunguje jako kdysi..páč bob ho nějak omezil kvůli místu na serveru..ted je fakt na nic..podle mě teda :unamused:
20. bře 2008 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no každýmu to vyhovuje jináč
20. bře 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy2: to je prostě o tom, že Slováci česky umí všichni...ale Češi-mladší ročníky(někteří)už neumí, páč se se slovenštinou nesetkávaj :wink:
20. bře 2008 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sisstin:souhlas.Já jsem ten případ.
20. bře 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ten vyhledávač mně teda občas taky deptá, že když mi to najde 10 témat, tak skočím na jedno a už se nemůžu vrátit a musím vyhledat těch 9 zbylých znovu :frowning2:
20. bře 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
stretla som sa s tym v prahe... normalne mi niektori nerozumeli...
ale co uz... ked sme sa rozdelili....
ja s tym problem nemam... rozumiem aj polsky
20. bře 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já slovensky rozumím, jen neumím psát a špatně se mi čte... kdyby někdo mluvil o Velké noci souvisle, tak bych asi pochopila o co jde, ale jen tak jako název tématu mi to nic neřeklo a proto jsem tam ani nezlezla že :pensive:
20. bře 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak neviete vyhladat nieco vo vyhladavaci kludne mozete poslat IP nam adminom a pomozeme vam :wink:
20. bře 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cherub a co si mylsela, ze o com je ta tema? len by ma to zaujimalo.... nic v zlom, len sa pytam... :slight_smile:
20. bře 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děti mojí kamarádky a ne jen její,je jich víc co znám,slovensky nerozumějí.
20. bře 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy: já též rozumím polsky a umím v ní i číst...ale jak kdo..někdo je nadanej na jazyky..např...já jsem zas tele ve fyzice atd. :wink:

zuz: jenže vy jste taky jen lidi...a zrovna třeba nejste on-line vůbec..nikdo z vás :wink:
20. bře 2008 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy já nevím :sweat_smile: prostě mě to nějak nezajímalo, začala jsem se o to zajímat až když vznikl ten problém :sweat_smile: Možná jsem si pod tím představovala něco jako je u nás pálení čarodějnic nebo tak něco :grinning:
20. bře 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
cherub, ty si cislo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi som strelena, lebo som slovencinarka a zaujimaju ma aj vsetky slovanske jazyky, preto mi je to tazko pochopitelne... ale to je asi profesionalna deformacia....
20. bře 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak..já bych byla výýýýýbornej admin :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. bře 2008 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně pod Velkou nocí si představím jednu noc, kdežto pod Velikonocema celé období :grinning:
20. bře 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
polsky tak rozumím - čištapadesáť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne kecám, jsem na jazyky lempl, ale co se týče mluvy, tak ze slovákama opravdu nemám problém, jezdíme tam každý rok na dovolenou a nikdy jsem neměla problém :dizzy_face:
kacko správně vystiženo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
cherub a z těch čarodek si nic nedělej u nás na chalupě se taky říkalo velká noc na čarodějnice
20. bře 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velká noc je tuším na svatého Filipa nebo tak nějak.. :confused:
20. bře 2008 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak vidíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jsem věděla že to odněkud znám :grinning:
20. bře 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo nebo taky filipojakubská
20. bře 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
riesite tui este stale cenzuru alebo uz len tak kvakate? :grinning:
20. bře 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuz, prepac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek