Cenzura na koníkovy. Co si o tom myslíte?

kristynaw
15. črc 2007

ahojky,nevim,jestli to tema uz tady je,vzhledem k tomu,ze vyhledavani nefunguje.
jen mi prijde divny,ze se "cenzuruji"foto psu a domecku ale nektere fotky,ktere jsou primo "eroticke" se tu nechavaji,tak to je takovy trosku zvlastni,nemyslite???
nejde ted o to,komu vadi a nevadi eroticke foto,ale o to,ze pokud se ma neco cenzurovat,tak tohle by mela byt asi ta prvni vec...
co myslite?

nikka.vo
20. bře 2008

ale jako tohle je moc, prostě admin si řekne, že je vyřešeno a zamkne, kde to jsme 🙄 ... mě to přijde fakt neslušný

hedunecka
20. bře 2008

presne mali sa zmazat iba prispevky ktore urazali-mna napr.vytocilo, ze sa to zase zamklo...ked zacne pisat viac bab horlivo do nejakej temy hned je zamknuta..ja si myslim ze to bola dobra tema kazdy hodnotil to nase spoluzitie..

ja sa stale len kontrolujem ci nenapisem nieco zle ci ma nezmazu, ci si mozem toto dovolit alebo ine..pokial neutocim na konkretnu osobu nemali by ste si ma ani vsimnut..

franziska
20. bře 2008

hedun, psssst, lebo ta zmazu ja uz len cakam kedy to urobia ale prihlasim sa pod druhym menom z ineho pocitaca, takze mi v tom nezabrania, mam ich doma tri 😀 😀 😀

nikka.vo
20. bře 2008

musilka... myslim že jsme se bavili normálně - stejně tak se můžeme dohadovat v tématu o sterilizování, já tam můžu říkat proč nesterilizuju, vy mi můžete říkat proč sterilizujete, nemusíme se tam vyloženě urážet a někdo to zamkne?

ikke
20. bře 2008

ale ved vec sme doriesili, vsetci si tu vlastne rozumieme, co nakoniec dokazala aj ta diskusia.
o nesmrtelnosti chrusta by sme sa du mohli hadat este roky 😒

sisstin
20. bře 2008

franz: Bacha..to je porušení pravidel 😅 😅 😅 😅 😅 😅 abys nedostala na zadek 😅 😅 😅 😅 😅 😅

musilka
20. bře 2008

nikka.vo myslím že je značný rozdíl v ničení mikrobů sterilizací např. a ve snaze vyštípat slovenský jazyk z českého koníka

nikka.vo
20. bře 2008

aha ikke - to je řešení - vlastně si rozumíme - nikdo nenapsal že nerozumim, že vůbec nechápu o čem je řeč... tohle téma o slučování a neslučování témat jsem zvolila jako možné vyřešení ,,problému,,

grrrrrrrrrrrrrrrr 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

hedunecka
20. bře 2008

😀 😀 😀 😀

a vies ze mi to jedno ci ma niekto zmaze alebo nie??ale sak co nex si precitaju aj ine nie?? 😀 😀 sak mame aj zle stranky-lebo sme baby klebetne a ked sa nam nieco nepaci tak sme neni tixo-tak to by uz len vyzerala keby si kazda nenapisala svoj nazor 😀 😀 😀 sme sa take narodili nie?

nikka.vo
20. bře 2008

hedunecka... třeba teď jsem tvůj příspěvek vůůůůbec nepochopila,napsla by si mi to česky? jako fakt sem to nepochopila 😅

musilka
20. bře 2008

nikka.vo ono je těžké vyjádřit tu svůj názor. Vždycky bude někdo pro někdo proti 😒 ALe už jenom to že se četli příspěvky v dotčené diskuzy dokazuje že číst slovenký jazyk tu nikomu nečiní problém 😉

franziska
20. bře 2008

no a mam to zase ma zmazali viete co myli konikovci majte ma radi takyto obmedzeny server bude cim dalej tym menej ludi navstevovat, tusim napisem "pozitivnu kritiku" na svojom blogu 😉

hedunecka
20. bře 2008

ozaj zuz chcem sa spytat keby sa temy nemazali alebo prispevky kam by taka az taka tema zasla? 😅 😅

erika153
20. bře 2008

rychlo to utekajte teraz riesit sem 🙄 ak mate problemy so slucovanim tem, co tak napisat prevadzkovatelovi stranky aby to zvazil a nie riesit to tu na 1000 stranach a zbytocne sa urazat a riesit narodnostne rozdiely. Zijem v Cechach a doteraz som sa nestretla s cechom ktory by musel luskat moju slovencinu, takze chyba bude v jednotlivcovi nie v narode. dufam, ze ste to preluskali 🙄

franziska
20. bře 2008

erika pozor aby si neodbocovala od temy 😀

hedunecka
20. bře 2008

nika to je jedno..ja len ze nexapem preco nas zmazala ked si kazdy vyjadrovala svoj nazor

franziska
20. bře 2008

zuz to nebolo urazanie to bolo konstatovanie a to je rozdiel 😉

nikka.vo
20. bře 2008

ikke, klidně se budu o rozdílnisti slovenského a čekého jazyka bavit roky 😉 a to že se to někomu udá dlouho ... čas je relativní pojem 😝

musilka... to je úplně jedno o čem se dohadujem, ne? 😕 tak jako tak se to nemá mazat, jen proto, že admince se to zdá jako vyřešené - tohle téma je takové, co je jentak nevyřeší...

A ja tu napsla Zuz, že je to stránka o dětech, že to je jeden z důvodů proč to smazala, to je přeci směšný, ne? Nebo smutný, protože celá volná diskuze se může smazat 🙄

franziska
20. bře 2008

no nic hedun vsak vy viete kde ma najdete

katalines
20. bře 2008

erika, souhlasím s Tebou 😉

hedunecka
20. bře 2008

ja som sem prisla riesit cenzuru a nie narodnostne problemy

nikka.vo
20. bře 2008

erika, tady se neřeší národnostní rozdíly.. to je téma o něčem jiném 😉

bihan
20. bře 2008

Toto som ani ja celkom nepochopila, teda to zamknutie 😉 teda hlavne to odôvodnenie, že je to stránka o deťoch - to môžeme rovno zrušiť voľnú diskusiu 😕

nikka.vo
20. bře 2008

Zuz se radši nevyjadřuje

franziska
20. bře 2008

ja vam navrhujem presedlat na skype

1/ je to rychlejsie
2/ nikto tam nebuzeruje
3/ mozete priamo posielat subory, obrazky a ostatne
4/ viac funguje ako nefunguje

nikka.vo
20. bře 2008

franziska ... od jistých chvil tady jsem tady přesedlala 😅

erika153
20. bře 2008

nikka hedunecka dakujem, ale viem citat.chcela som prispiet do inej temy, ale kedze je uzamknuta tak som si to napisala tu. to ma tiez nieco spolocne s cenzurou ci nie? ked mate problemy s tym kde kto co napise tak sa prihlaste za adminov mozno uspejete 😀

bihan
20. bře 2008

Fanziska, tak šup tam, aspoň sa tu bude menej cenzúrovať 😉

nikka.vo
20. bře 2008

erika, tak to se omlouvám, přišlo mi že si nečetla moc pozorně 😉 😝

ale já se snažim, když to jde, neodbočovat od tématu tím, že začnu v jednom tématu řešit problém z jiného, to už se holt nedořeší, a nedořešilo by se nikdy, ale mohly jsme si vyměnit pár názorů 😉 Bohužel, Zuz byla aktivní a neměla pořádně důvod 😝 😔

franziska
20. bře 2008

bihan my uz tam davno ficime 😉