Cenzura na koníkovy. Co si o tom myslíte?

kristynaw
15. črc 2007

ahojky,nevim,jestli to tema uz tady je,vzhledem k tomu,ze vyhledavani nefunguje.
jen mi prijde divny,ze se "cenzuruji"foto psu a domecku ale nektere fotky,ktere jsou primo "eroticke" se tu nechavaji,tak to je takovy trosku zvlastni,nemyslite???
nejde ted o to,komu vadi a nevadi eroticke foto,ale o to,ze pokud se ma neco cenzurovat,tak tohle by mela byt asi ta prvni vec...
co myslite?

elise
20. bře 2008

keby sa dlo dať zoznam tém aj zoradiť podľa abecedy v jednotlivých skupinách možno by to pomohlo mnohým aby nezakladali rovnakú tému alebo keby sa dali nájsť ibaurčité slová ale rôzne napísané čo zatial nefunguje. jazyková bariéra sa bude zväčšovať a mladši a mladší nebudú už potom slovenčine rozumieť u nás na slovensku máme veľa programov češtine tak je to pre nás ľahšie ale viem že v česku je slovenčian určitá exotika. je to len môj názor a nevyvetlujte si to zle prosím nemusíte ma rozoberať ak by sa vám na mne niečo nepáčilo je to môj posledný príspevok na koníkovi (už som si zmazala aj albumy aj foto v pase aj udaje keby sa dalo zmazať aj nick tak tak to spravím tá hádka v mojej téme prečo ste sa potom presunuli sem ma mrzí ked tu tému to zuz zamkla. ale sama som ju požiadala tak to dalej nemusíme už riešiť 😉

kacka.va
20. bře 2008

kvákáme na téma cenzura velikonoc 😀

sisstin
20. bře 2008

elise: proč to děláš? Snad se nic nestalo ne..nemusíš kvůli tomu z koně odcházet 😲

elise
20. bře 2008

lebo som taká blbá a záleží mi na ľudoch aby sa nehádali lebo hádky ma veľmi mrzia a snažím sa pochopiť prečo vznikli.chcem odýsť preto aby somnevyvolávala hádky ked založím tému kde sa to chcem snažiť pochopiť.

sisstin
20. bře 2008

elise: hele..já tu mám taky věčně problémy.. 😉 na to prď..prostě jsme ženský a hádáme se...to tak bejvá 😉 nikam nechod... 😉

katy2
20. bře 2008

elise, ale je tu strasne vela zien, vela povah, anzorov... je to velke forum.... ty to myslis dobre, ale nie vzdy ti druhi chapu dobry zamer...
ale to nie je dovod, aby si odisla, ved je tu iste vela babeniek, s ktorymi si rozumies a vela tem, kde sa dobre citis....
svojim odchodom z fora nic nevyriesis....

jabber
20. bře 2008

elise - co blbneš? 😕 😕

nikka.vo
20. bře 2008

elise, já jako fakt neměla pocit, že by jsme se nějak extra hádali, jen jsme si vyměńovali názory 😕 , vůbec jsem to nebrala špatně, to že občas některá volila zbytečně silný slova, to je jen jedna z mála, jinak to bylo vcelku OK. kolik holek tě nařklo z toho, že to je blbé téma? 😕 Na to bych se vyprdla 😉
Mě třeba vůbec nenapadlo, že by si to založila za úmyslem, že se tam pohádáme. 😉

kupinka
20. bře 2008

elise-neblbni,tak samo se mohlo hádat kdekoliv jinde....vždyť jsi to nezakládala proto,aby byla hádka,to je snad každému jasné...neblbni

alcatko.j
20. bře 2008

Mne jde hlava kolem ted, tolik prispevku, nazoru, ze se asi pomatnu 😅

co se tyce slovenky versus cesky(vim, uz se to nema resit 🤐 ), slovenstinu mam rada, jako jazyk, mluveny, se mi strasne moc libi, v postate nemam problem rozumet,i kdyz nekdy si musim vetu precist 2x..ale okej.Nevrazivosti jsem si nikdy nejak nevsimla, a kdyz ano, je to smutne, ale ze strany slovenek..tedy aspon ke mne...mela jsem na konikovi 3 konflikty, za celou dobu co tu jsem a bohuzel vzdy se slovenkama..ale to bude asi mnou..asi je to jen nahoda...jinak ale jsem nikdy necetla vetu typu..at sem sloveky nelezou(naopak jsem ji cetla 😔 ), jsou temata, kde si mysli neni problem byt slouceni, viz terminy, ale pokud zakladatelka tematu nezaskrtne ten ctverecek, tak je to jeji volba, je ta moznost to udelat nebo neudelat, tak by se melo brat v potaz jeji prani a neslucovat, pokud nezaskrtne..proto tam ta moznost je ne?To nechapu, proc admini rozhoduji, ktera temata se budou ci nebudou slucovat...tak at se ta moznost zrusi bude zalozene tema na obou verzich...

co se tyce adminu...ja naprosto chapu, ze toho maji moc..nejsou tady taky cely den, urcite dostavaji miliony ip, doporuceni, ech a ja nevim, ceho vseho, je tu milion alb, proste hodne prace, takze nemuzou hned kazdy problem resit..ale myslim, ze by se hlavne meli poradne mezi sebou domluvit, ony asi namitnou, ze domluvene jsou, ale nekdy mi prijde, ze jeden admin neco "dovoli"druhej zakaze, nemaji v tom jasno oni jako celek..i co se tyce jednotlivych pravidel...mozna by to chtelo nejake dalsi pomocniky, treba na prechodnou dbu, nez se konecne vycisti koni..protoze co si budem povidat...polovina temat, tady je na prd...davno neotevrene, zastarale, kdesi v zapomneni....mel by se udelat fakt brutalni velikanjsem poradek...

no a ta cenzura..to se priznam..ta me sere 😔 fakt hodne...Nektere adminky mi prijdou jednostranne...nesparvedlive, maji strach...nejlepsi reseni pri prudcejsi vymene nazoru je tema zamknout a nazdar...to se mi fakt nelibi...a nekdy mi to prijde fakt zbytecne...a neslusne...to je ale porad dokola..stejne se nic nezmeni..

monkula
20. bře 2008

alčatko, úplný súhlas, ty to vždy tak pekne napíšeš... 😵 😵
To, že si mala konflikty so Slovenkami ma mrzí, asi nevedeli, aká si skvelá a úpimná holka... 😵 😵

dadka212
20. bře 2008

Alčatko pekne si to napísala 😉
Ja mám iba jeden dotaz na adminky dúfam, že to nebude pochopené zle, len že sme v téme cenzúra a zamykajú a premenúvajú sa hocijaké iné témy...: prečo sú v sekcii stretnutia dve témy "Stretko starých vrážd" to preto lebo sú obe založené adminkami??? ja nevidím medzi nimi žiadny rozdiel 😕, a keď tam ten rozdiel je, nebolo by odveci premenovať jednu z tých tém, alebo je tam aj téma "Trnava nedáme stretko" aj téma "Stretko mamičiek z Trnavy" tiež neviem načo 😕

ikke
20. bře 2008

dadka, vdaka za upozornenie, na to prave su tie vykricniky v trojuholnickoch pri nazvoch tem. staci stlacit a napisat dupla alebo nieco podobne 😉
za stare vrazdy len tolko, ze na tu prvu sne nejako zabudli... 😅

preverim hned aj tie trnavacky... 😉

ikke
20. bře 2008

trnavacky boli az 3x 🤐
premazane, pozamykane. 😉

dadka212
20. bře 2008

Ikke ok tak nabudúce budem výkričnikovať keď niečo objavím 🙂

jana.1
21. bře 2008

Témata zamykají nelogicky, jmenovitě zuz111. Dá odkaz na diskuzi, která je o něčem jiném a novou zamkne. Šup.. Nezkoumá podstatu problému a pak se splete, psala jsem jí to do IP. Nevadí mi mezinárodní témata.. ty bych nechala a nezamykala, protože víc hlav víc ví.. Např. o kočárku.. Přeci jen je to určitá investice a je dobré znát co nejvíc názorů. Pokud je obdobná diskuze zvlášť na CZ nebo SK a k tomu ji někdo založí mezinárodní, tak bych spíše zamkla tu národní a příspěvky bych nakopírovala do mezinárodní. I kdyby ta národní byla založena dřív. Tím že zamykají jedno téma za druhým přidělávají problémy jim samotným i běžným uživatelům a má to zcela opačný efekt.. diskuze se množí a množí a tím spíš jsou pak hůř dohledatelné. To je logické. Koník je přehledný, nejsou tu vidět různé metříky, nic tu nebliká.. Ale tohle řešení má své nevýhody.. Adminka třeba nemůže udělat toto.. (např. odlišení písma, prolinkovaný text, průběžné aktualizace)
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...
Vtipné 😉
Já bych to řešila strukturováním diskuzí. Přidala bych další úrovně. Třeba věci kolem miminka, výbavička.. kočárky, autosedačky.. atd.. Dále vše kolem jídla.. a bla bla bla. Diskuze by byly pak lépe dohledatelné a nedocházelo by k duplicitám.
Takhle bych mohla pokračovat dál. Admini nechť to neberou osobně.. Rýpala jsem do aplikací a jednání a nápadů programátorů v práci několik let, takže profesní deformace.. 😅 Z pohledu uživatele je to jiné než z pohledu programátora.. Samozřejmě je to kolikrát i o lenosti uživatelů zalistovat stránkami.. Ale dneska už se to stává opravdu nepřehledným.. Jinak vyhledávání využívám, lze to.. musí se zkoušet různé výrazy a bez diakritiky, ale spolehlivě to vyhledám především, když si pamatuji alespoň jedno slovo z názvu.. Také to není lehké a rozhodně mi nevyjedou všechny debaty na podobné téma.. Ale to beru, těžko se to ladí 😉

zuz11
21. bře 2008

po prve my nie sme admini programatori 😉 je kopec navrhov na zlepsenie, my o nich vieme aj ich posuvame dalej ale akosi nie je tych co by to tak rychlo naprogramovali 🤐

po druhe tu temu co som zamkla som tam dala:
"uz je tu tema ze kolko ma kojenec vypit takze asi by som vas presunula tam, resp. je tu este niekolko podobnych tem staci si iba zadat heslo do vyhladavaca"
takze je to o tom ze uzivatelka mohla ist cez vyhladavac a nasla by asi hned niekolko tem na tu jej problematiku 😉 a na konci padla otazka ze kolko ma vypit takze som jej tam dala temu aj o tom 🤐

maruschka
21. bře 2008

elise a to len kvôli tomu chceš odísť,že sa tu baby hádajú???Veď to je normálne.Aj doma sa pohádame,nie?A neberieme si to nijako extra k srdcu 😀 😀 😀 Mávneme rukou a ide sa ďalej.. 😉 Neboj sa, niekedy je dobré sa aj vyventilovať, povedať svoj názor a podobne..A niekedy sú tie reakcie aj prehnané, ale to neva 😉 Hlavne,že sme sa tu zišli takto pekne na jednu kopu a môžeme medzi sebou komunikovať..Veď o tom to celé je a na to tu máme nášho Modrého Koníka 😵 😵 😵 Tak nič nemaž a neodchádzaj 😉 😉 🙂

elise
22. bře 2008

maruschka aj všetky ostatné dakujem za podporu rozmyslela som si to (aj som si poplakala)lebo mi koník veľmi chýba a mám tu skutočne dobré priateľky. 😉 a kôli nim tu stojí zato zostať 😉

nikka.vo
22. bře 2008

elise, no to jsme rády... 😉

bicista
3. led 2010

Co se tyce cenzury, nejsem zastancem urazek apod to urcite ne,
ale pokud se diskuze nahodou priostri a zacnou padat slova typu "meles kraviny" , "kecas blbosti"
atp, ackoliv ja osobne to nepovazuji za urazlive nasli by se daleko horsi slova,
Tak kdyz uz si admin dal praci a objevil je a ma cas kliknout na krizek na smazani, tak si mylim ze ma cas prizpevek z editovat a nahradit slovo prislusnym synonynem nebo ho nahradit hvezdickama.

Krom jednoho slova ktery se nelibi adminu tam je dale text kterym chtel basnik neco rici.

Smazat prizpevek kvuli slovu ktere mohlo byt z editovano mi prijde divoke.

Kdyz uz tu ten admin jednou je a ma cas takovy prizpevky cist ma i cas na to je z editovat.

Ja sem sam spravce na jednom fore a tam tedy to tak delame, dokonce tam mame jazykovyho korektora, a kdyz je przpevek v rozporu s gramatikou tak ho dokonce opraví. Tomu se rika servis 🙂

nikka.vo
3. led 2010

naprostý souhlas, bicista 🙂

Admini už nemažou celý příspěvek, ale většinou jen tu ,,urážku" a zbylou část příspěvku nechají 😖 ale i tak si taky myslim, že příspěvky typu jaký si uvedl , je prostě zbytečný mazat.

sunea
4. led 2010

Bicista, keby boli admini za to aspon nejako financne ohodnoteni, tak by urcite mali viac casu a chuti na podobne editovanie, ako popisujes.

sunea
4. led 2010

A este nieco: ked sa chce niekto urazat, aj ked takym "jemnym" sposobom, tak nech si to vzbavia cez IP (co mimochodom na inych forach moc nenajdes). Tu su diskusie, z ktorych by sa niekto aj nieco rad poucil a nie na to, aby som si citala dve stranky osobnych invektiv dvoch ci viacerych uzivateliek, ktore sa nepoznaju, ale nadavaju si ako baby na trhu.

sisstin
4. led 2010

tak oprava gramatických chyb je masakr 😀 to by si tady asi zamakal 😅 😅 😅 😅

modrazabka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz