Cenzura na koníkovy. Co si o tom myslíte?

kristynaw
15. črc 2007

ahojky,nevim,jestli to tema uz tady je,vzhledem k tomu,ze vyhledavani nefunguje.
jen mi prijde divny,ze se "cenzuruji"foto psu a domecku ale nektere fotky,ktere jsou primo "eroticke" se tu nechavaji,tak to je takovy trosku zvlastni,nemyslite???
nejde ted o to,komu vadi a nevadi eroticke foto,ale o to,ze pokud se ma neco cenzurovat,tak tohle by mela byt asi ta prvni vec...
co myslite?

iza
20. bře 2008

ech s tou slovenštinou..nechci nikoho urazit, ale myslím, že některé mladší ročníky jí už moc neovládají... 😔 je to smutný,ale je to tak....já teda patřím spíš k těm starším 😅 a tak s ní problémy nemám a jsem ráda, že je to tu takový česko-slovenský 😉

sisstin
20. bře 2008

kacka: tak to byl návrh 😉 já osobně prostě starší diskuze nečtu..nebaví mě to 😉 ale někdo asi poctivě hledá a louská to.. 😕

kacka.va
20. bře 2008

a ty staré diskuze přece jdou oživit tím ,že do nich napíšete a diskuze se znovu rozjede.

zuz11
20. bře 2008

ja ked idem staru temu zmazat tak ju prekopirujem do novej, teda ak su to rady 😉

sisstin
20. bře 2008

kacka: jj..to je pravda..ale je to o tom to najít..což mě teda fáááákt prudí 🙄 🙄 🙄 🙄

kacka.va
20. bře 2008

tak to já než abych zakládala novou, tak teda projedu ty staré 🙂

katy2
20. bře 2008

ale aj tie babenky, co ziju v zahranici, pisu bud cesky alebo slovensky....
jasne, ze aj ja by som velku noc nehladala ako velikonoce... ale viem, ze velikonoce su velka noc a niektore z vas pisu, ze by ich ani nenapadlo, ze velka noc su vlastne velikonoce....
ale to ja len tak....
nechcela som sa nikoho dotknut...

sisstin
20. bře 2008

navíc ten vyhledávač nefunguje jako kdysi..páč bob ho nějak omezil kvůli místu na serveru..ted je fakt na nic..podle mě teda 😒

kacka.va
20. bře 2008

no každýmu to vyhovuje jináč

sisstin
20. bře 2008

katy2: to je prostě o tom, že Slováci česky umí všichni...ale Češi-mladší ročníky(někteří)už neumí, páč se se slovenštinou nesetkávaj 😉

amelie001
20. bře 2008

sisstin:souhlas.Já jsem ten případ.

kacka.va
20. bře 2008

jo ten vyhledávač mně teda občas taky deptá, že když mi to najde 10 témat, tak skočím na jedno a už se nemůžu vrátit a musím vyhledat těch 9 zbylých znovu ☹

katy2
20. bře 2008

😀 😀 😀
stretla som sa s tym v prahe... normalne mi niektori nerozumeli...
ale co uz... ked sme sa rozdelili....
ja s tym problem nemam... rozumiem aj polsky

cherub
20. bře 2008

ale já slovensky rozumím, jen neumím psát a špatně se mi čte... kdyby někdo mluvil o Velké noci souvisle, tak bych asi pochopila o co jde, ale jen tak jako název tématu mi to nic neřeklo a proto jsem tam ani nezlezla že 😔

zuz11
20. bře 2008

ak neviete vyhladat nieco vo vyhladavaci kludne mozete poslat IP nam adminom a pomozeme vam 😉

katy2
20. bře 2008

cherub a co si mylsela, ze o com je ta tema? len by ma to zaujimalo.... nic v zlom, len sa pytam... 🙂

amelie001
20. bře 2008

Děti mojí kamarádky a ne jen její,je jich víc co znám,slovensky nerozumějí.

sisstin
20. bře 2008

katy: já též rozumím polsky a umím v ní i číst...ale jak kdo..někdo je nadanej na jazyky..např...já jsem zas tele ve fyzice atd. 😉

zuz: jenže vy jste taky jen lidi...a zrovna třeba nejste on-line vůbec..nikdo z vás 😉

cherub
20. bře 2008

katy já nevím 😅 prostě mě to nějak nezajímalo, začala jsem se o to zajímat až když vznikl ten problém 😅 Možná jsem si pod tím představovala něco jako je u nás pálení čarodějnic nebo tak něco 😀

katy2
20. bře 2008

😀 😀 😀
cherub, ty si cislo.... 😝
asi som strelena, lebo som slovencinarka a zaujimaju ma aj vsetky slovanske jazyky, preto mi je to tazko pochopitelne... ale to je asi profesionalna deformacia....

sisstin
20. bře 2008

jinak..já bych byla výýýýýbornej admin 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

kacka.va
20. bře 2008

no hlavně pod Velkou nocí si představím jednu noc, kdežto pod Velikonocema celé období 😀

cherub
20. bře 2008

polsky tak rozumím - čištapadesáť 😀 😀 😀 😀 ne kecám, jsem na jazyky lempl, ale co se týče mluvy, tak ze slovákama opravdu nemám problém, jezdíme tam každý rok na dovolenou a nikdy jsem neměla problém 😵

cherub
20. bře 2008

kacko správně vystiženo 😀 😀 😀 😀

kacka.va
20. bře 2008

cherub a z těch čarodek si nic nedělej u nás na chalupě se taky říkalo velká noc na čarodějnice

sisstin
20. bře 2008

Velká noc je tuším na svatého Filipa nebo tak nějak.. 😕

cherub
20. bře 2008

no tak vidíte 😀 😀 😀 😀 😀 já jsem věděla že to odněkud znám 😀

kacka.va
20. bře 2008

jojo nebo taky filipojakubská

zuz11
20. bře 2008

riesite tui este stale cenzuru alebo uz len tak kvakate? 😀

katy2
20. bře 2008

zuz, prepac 😝