Cenzura na koníkovy. Co si o tom myslíte?

kristynaw
15. črc 2007

ahojky,nevim,jestli to tema uz tady je,vzhledem k tomu,ze vyhledavani nefunguje.
jen mi prijde divny,ze se "cenzuruji"foto psu a domecku ale nektere fotky,ktere jsou primo "eroticke" se tu nechavaji,tak to je takovy trosku zvlastni,nemyslite???
nejde ted o to,komu vadi a nevadi eroticke foto,ale o to,ze pokud se ma neco cenzurovat,tak tohle by mela byt asi ta prvni vec...
co myslite?

monkula
8. únor 2008

no, asi ťažko poklábosím napr. so sisstin v téme regiony...

a najviac sa maže práááve vo voľnej diskusii... a ja rozprávam od témy len tam.. Predsa nebudem odbáčať od témy, keď nejaká baba príde o mimi a chce povzbudiť, ta jej tam nikto nelezie s kecaním o druhu kočíku, alebo čo na seba...

lukin
8. únor 2008

monkula: Ale musíš brát ohled i na ostatní, že se prostě chtějí dozvědět něco víc v konkrétním tématu a ne že třeba vlezu např. do diskuze o kočárku a tam se rozebírá pekárna chleba (to je jen příklad).

monkula
8. únor 2008

Lukin, veď o tom som písala aj ja... Chápem mazané príspevky, ktoré úúúplne odbáčajú od témy... ale keď človek má pripomienku, vtipnú príhodu...

a kašlem na to, lebo ma ešte vykážu z koníka 🤐 🤐

vesi
8. únor 2008

že sa do toho miešam, ale monkula má pravdu, niekedy sa mi to zdá príliš prísne, my si vždy pekne pokecáme a vždy odbočíme od témy 😅 , ale stretneme sa vždy len náhodou, akosi nemáme spoločné témy ani regiony, ani koníčky...
lukin a prečo by si sa popri kočíkoch nemohla dozvedieť aj niečo o pekárni 😀 to len ako príklad... 😅

monkula
8. únor 2008

veru, tak, akonáhle sa stretnem s vesi, je isté, že odbočíme... 😀 😀 😀

certica
8. únor 2008

no baby, aby vam admini nenavrhli IP 😀

monkula
8. únor 2008

😀 😀 😀

danulik
8. únor 2008

monkula - netvrdim, ze ja som nikdy neodbocila od temy, ale niekedy je to fakt divne - pridem do nejakej temy a kecia sa tam uplne odveci.. a sorry, ale velmi casto je tam tvoje meno..

monkula
8. únor 2008

nie len moje... 😠 😠

danulik
8. únor 2008

monkula - jasne, ze nie len tvoje - sama so sebou by si velmi nepokecala 😀 ale nie, ako fakt nic v zlom, len sa potom necuduj, ked to admini mazu 😉

monkula
8. únor 2008

len ma zaujalo, že á vidím prvý raz a ty vieš, kam píšem... 😕 😕 😕

monkula
8. únor 2008

ťa vidím...

dannynka
8. únor 2008

monkula,no neverim vlastnym ociam co sa to tu deje 😲 😲 😲

monkula
8. únor 2008

čo už...
Nie každý ma musí mať rád... 😉 😉

zuz11
8. únor 2008

uz asi staci dievcata, vratte sa do vlastnych tem 😀 problem je porieseny 😉
v konkretnych temach sa riesa konkretne veci odbocenie od temy sa maze a bude mazat aj nadalej a vo volnych diskusiach si piste co chcete pokial neporusujete ostatne pravidla 😉

monkula
8. únor 2008

ale mňa mažúúúú vo voľnej diskusii... 😀 😀 😀

Bola si sa fotiť? len tak mimo témy... 😅 😅

zuz11
8. únor 2008

monkula ale aj v sekcii volna diskusia su konkretne temy kde sa nekecia o vsetkom, to ze je to volna diskusia neznamena ze sa vsade keca o vsetkom 😀 to ze je to volna diskusia znamena ze temy tam idu take co sa nedaju zaradit inam 😉
mimo, fotit sa idem nakoniec 19.2. 😀

monkula
8. únor 2008

mimo, tak neskoro? Si to chcela ako darček pod stromčak, nie?

Ja vieeem, ale ja taká ukecaná, veselá, usmiata... Tak chcem potešiť dobrou náladou aj iných...

danulik
9. únor 2008

monkula - ale teba si neda nevsimnut, ked si pomaly v kazdej teme..

monkula
9. únor 2008

tak to ttrošku preháňaš... Do dieét s nepchám, do snažiliek sa nepchám, ani do všetkých spoločných termínov...

vesi
9. únor 2008

moni, tak zolož tému pokec s monkulou 😀 😀 😀

monkula
9. únor 2008

taký narcis nie som... ešte len to by bolo kecov...

roasha
9. únor 2008

dievcata,som sa pobavila. 😉 🙂

vesi
9. únor 2008

Moni, to ma ani nenapadlo, ja len, že tam by si neodbočila od témy 😀 😀

zuz11
9. únor 2008

dievcata uz asi staci.... 😉 lebo nechcem v cenzure cenzurovat 😉

nikka.vo
20. bře 2008

ZUZ? Jediný důvod proč si uzamkla téma o slovenštině? To je trochu moc, ne? Přišlo ti, že se tam jen hádáme? O takovém tématu je jasné, že jde o výměnu názorů 😠 a neslo se to celkem slušně až na pár vyjímek, tohle mě rozčiluje, to je jak když tě nekdo v půlce věty přeruší a ty to už nedořešíš... to neni moc slušný chování 🙄

zuz11
20. bře 2008

nikka, prepac ale v prvom rade je toto stranka o detoch....
neni co riesit lebo aj clenky z konika CZ a aj SK rozumeli 🤐

nikka.vo
20. bře 2008

jestli je to stránka o dětech, tak vymažte celou sekci VOLNÁ DISKUZE, OK? 🙄

Přijde mi, že ty jako admin, seš moc jednostraná 😉

musilka
20. bře 2008

nikka.vo mě připadá že zuz zakročila včas. Nechodím sem abych se tu s někým dohadovala takovým stylem jako v diskuzi co byla uzamčena 😉 Akorát by se koník rozdělil a to nechceme asi nikdo

franziska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz