Cenzura na koníkovy. Co si o tom myslíte?

kristynaw
15. črc 2007

ahojky,nevim,jestli to tema uz tady je,vzhledem k tomu,ze vyhledavani nefunguje.
jen mi prijde divny,ze se "cenzuruji"foto psu a domecku ale nektere fotky,ktere jsou primo "eroticke" se tu nechavaji,tak to je takovy trosku zvlastni,nemyslite???
nejde ted o to,komu vadi a nevadi eroticke foto,ale o to,ze pokud se ma neco cenzurovat,tak tohle by mela byt asi ta prvni vec...
co myslite?

amelie001
20. bře 2008

Holky,dotaz k adminům:Nevíte kolik je českých adminů,krom žirafky?Mě včera zamkli téma velikonoce,protože ale na slovenské stránky nechodím,tak jsem ho tam logicky nehledala.Mrzelo mě to.Ale na koníkovi kvůli tomu nepřestanu.

nikka.vo
20. bře 2008

já vim jen o žirafce, myslim 😉

amelie001
20. bře 2008

myslím že by mohl přijít další český admin.

nikka.vo
20. bře 2008

nic byse nezměnilo.... 😔

zuz11
20. bře 2008

amelie: temu Velikonoce si zalozila tak ze ju bolo vidiet aj na slovenskych strankach a to tema Ako strávite Velikonoce \ Veľkú noc? na ktoru ta odporucili vznikla o den skor a tiez ste ju videli aj Vy na cz 😉 takze ju mohla zamknut aj slovenska adminka 😉
inak na strankach cz je adminkou aj madeleine 😉 ja pomaham v sekcii kojenci a ikke na streche 😉

amelie001
20. bře 2008

myslíš?já bych to brala

nikka.vo
20. bře 2008

Zuz, tak tebe jsem s těmi Velikonoci taky moc nepochopila, mohla by si mi to napsat znova? 😉

sisstin
20. bře 2008

nika: že Amelia zaškrtla, aby se Velikonoce zobrazovaly i na SK..stránkách..a protože tam už jedny Velikonoce byly(velka noc)tak se to zamklo 😉

cherub
20. bře 2008

jenže to téma o velikonocích se nejprve jmenovalo jen "Ako strávite Velku noc" Jak mám tušit že jde o Velikonoce??? 😲 😔

cherub
20. bře 2008

to slovíčko velikonoce tam bylo připsáno později 😒

nikka.vo
20. bře 2008

Díky,tak v tom případě by ještě admini mohli třeba napsat IP a říct, že na sk to už je a že to buď vymažou, nebo přesunou na cz 😉 , To mi přijde féééér 😉

sisstin
20. bře 2008

takže bud to zaškrtávat jen v cz(sk) a pokud to chcete v obou..tak nejdřív proštudovat..jestli to v jedné není..asi tak 😉

hedunecka
20. bře 2008

ja mam pocit ze tie co urazaju nie su vobec mazane a tie ktore neurazali boli zmazane 😠 😠 😠

nikka.vo
20. bře 2008

hedunecka, tak to bývá 😉 a co naděláš 😔

amelie001
20. bře 2008

no jo,to je to,že já na slovenský stránky nechodím a když jsem dala vyhledat,tak se mi nic neukázalo,tak jsem si téma založila.Ale mě to jako nijak nevadí,spíš souhlasím s cherub-že to tam blo dopsáno později.

sisstin
20. bře 2008

jinak mně se tady cenzura taky nelíbí..jsou pravidla a pravidla...přijde mi trapné promazávaní albumů, pokud tam není nic špatnýho....přijde mi trapný mazání příspěvků, který nejsou čistě k tématu...přijde mi trapný zamykání témat, aniž by se admin zeptal...

ale pak když přijde nějaký problém..prudič..tak toho admini zpacifikovat neumí, páč nemají ty pravomoce od Boba 😉 takže se tu prudí....

řeší se tu samý blbosti...ale důležitý věci se nechávaj bejt...
😔

nikka.vo
20. bře 2008

bohužel je koník už tak zaběhnutý, že nových témat tu už moc neni a řekla bych, že návštěvnost už začala klesat, nebo nzačne a když tu někdo založí plodné téma, tak místo toho aby byli rádi za návštěvnost a že to frčí se to téma zamkne, protože si tam nekvovákeme do noty 😖 😅

amelie001
20. bře 2008

Máte recht,nic nezměníme.Kašlete na to.

cherub
20. bře 2008

já si myslím, že by třeba toho prudiče mohlo odradit to, kdyby se zavedlo, že každý uživatel, může denně založit pouze jedno téma.... To by si možná potom ten dotyčný rozmyslel, jestli se bude pro svých 10 trapných témat denně 10x registrovat 😔

amelie001
20. bře 2008

cherub-dobrý nápad

nikka.vo
20. bře 2008

cherub, to je fakt dobrej nápad 😵

katrin
20. bře 2008

baby, sorry, ale nemáte čo robiť? 😕 každý deň sa prihlási nová užívateľka a bez toho, aby si prečítala, ako to tu funguje, založí 10 nových tém, len preto, že ich nevie nájsť, prípadne ich nevidí na prvej stránke a je lenivá trochu pohnúť rozumom.... Zamkýnanie tém má svoje dôvody... čo takto preťaženosť servera, hm,? nad tým ste sa nezamýšľali? 😕

pokiaľ je tu 10 tém s rovnakou tématikou, či už Velikonoce alebo Veľká noc a je to zobrazené na českej aj slovenskej stránke, tak je jasné, že to admini zamknú... 😉 (myslím si, že tu ide hlavne o to, že si medzi sebou nerozumieme, aj keď akurát slová ako Velikonoce a Veľká noc, nie sú až tak rozdielne 😔

hedunecka
20. bře 2008

sak prave ja by som skusila nexat nejaku temu tak sak zabit cez pc sa neda 😀 😀 😀 maximalne si pojdeme len vsetky pekne na nervicky 😀

cherub tak toho dotycneho by som napr.offla hned..

cherub
20. bře 2008

katrin ale já jsem třeba vůbec netušila co je Velká noc a tak bych téma Velikonoce taky založila 😠

amelie, nikko díky 😀 😀 😀 třeba si to někdo z adminů přečte 😕 😅 😉

nikka.vo
20. bře 2008

katrin, co tady řešíš, jestli máme co dělat? Já nemám a co? 😝 🙄 ... co to máš jako co řešit?

Já teda nevim, ale nejdřív se podívám jak to kde chodí a dlouho sem to tu jen četla, než sem vůbec jen přispěla, natož založila téma..no to je jedno.

kacka.va
20. bře 2008

pokud je koník cz a sk, pak by se témata neměla slučovat, co se založí na koníkovi.cz ať zůstane na cz i když to má na sk obdobu. Protože jinak mě nenapadá, proč jsou to dva servery??? Já třeba na sk nechodím, protože kdybych měla chodit na všechny servery, tak nedělám nic jiného, jen celý den sedím u kompu.

cherub
20. bře 2008

hedunecko ale jak sis jistě všimla, tak jsem každý den chodí pod jiným nickem, tak to moc nepomůže, bohužel 😔

nikka.vo
20. bře 2008

cherub, hlavně jde o to, že já si teda do vyhledavače neumim zadat slovesky to co hledám 😖

kacka.va
20. bře 2008

spíš mi vadí, že v rámci jednoho serveru se tu často zakládají podobná témata několikrát.

cherub
20. bře 2008

kacko souhlasím s tebou 😔 pokud chtějí slovenský holky chodit na českého koně a české na slovenského, tak proč ne, proti tomu nemám jediný problém, ale by se slučovali témata, to je myslím si pěkná blbost 😖 na slovenském koni jsem nikdy nebyla, proč taky že 😅