Cenzura na koníkovy. Co si o tom myslíte?

kristynaw
15. črc 2007

ahojky,nevim,jestli to tema uz tady je,vzhledem k tomu,ze vyhledavani nefunguje.
jen mi prijde divny,ze se "cenzuruji"foto psu a domecku ale nektere fotky,ktere jsou primo "eroticke" se tu nechavaji,tak to je takovy trosku zvlastni,nemyslite???
nejde ted o to,komu vadi a nevadi eroticke foto,ale o to,ze pokud se ma neco cenzurovat,tak tohle by mela byt asi ta prvni vec...
co myslite?

amelie001
20. bře 2008

Jo vy holky ze Slovenska asi nevíte co sem chodí za magora a zakládá nechutné témata,které nejen nikoho nezajímají,ale mě docela i odpuzují.Uráží některé holky.Tak si myslím,že by nebylo od věci omezit zakládání témat.

hedunecka
20. bře 2008

cherub prepac neviem kto 😕

mikca
20. bře 2008

katrin Velká noc a velikonoce je to samé ..to já třeba nevím..¨ ☹
no nic já už jsem taky moc nechodím..občas něco přihodím ale koukám že se tu fakt slavně cenzuruje..třeba tuhle tu bylo téma o nejhezčí uživatelské jméno a bylo smazáno že bylo soutežní téma..jsem to nějak nepochopila v čem bylo soutežní..nevím ..možná by občas neškodilo přimhouřit oko..to platí i u zamykání témat

elise
20. bře 2008

všetkým sa ospravedlňujem za tému ktorú som založila narodnostné problémy? preč? nechcela som sa nikoho dotknúť ani nikoho uraziť ani rozpútať nevraživosť či hádky ja som chcela poukázať hlavne na to že máme spoločný cieľ naše detičky a nie bys sme sa hádali v témach. chcela som vyzdvihnúť prácu adminov a že sú tu pre nás. Prepáčte veštky ktorých sa tá téma dotkla.
ja som požiadala cez ip aby bola téma zamknútá lebo sme vyriešili problém že nám nevadí čeština aslovenčina lebo sme radi že sme jednoducho maminky. táto stránka mi veľmi pomohla počas tehotnosti aj porodu aj prvého roku života môjho syna našla som si tu priateľky, ale ked moje témy vyznejú ako to že chcem rrozpútať hádky tak ešte raz prepáčte nie je to mojim cieľom ☹ 😒 😒 😒
už som si zmazala aj albumy pretože nikoho nechcem urážať. ďkauejm majke a bobovi že založili koníka veľmi mi pomohol. 😉

katrin
20. bře 2008

nikka.vo, riešim to, lebo viem, čo je to za robotu, dať to tu všetko do poriadku. Teraz obhajujem adminov 😉

Okrem toho, čo je na tom, keď ti admin zavrie tému a dá ti do nej odkaz, kde sa môžeš vykecávať ďalej? 😕 (aj pokiaľ nevieš, ako sa čo po slovensky povie, na to sú tu admini, aby si to dávali do poriadku)

cherub
20. bře 2008

Nikko já se slovenštinou nemám problém když na mě někdo mluví, ale se čtením prostě problém mám a o psaní ani nemluvím 😀

zuz11
20. bře 2008

chebul, nemusis chodit na slovenskeho kona ale prave teraz tak trosku na nom si lebo tema cenzura je tema zalozena ne SK a len ju vidite aj vy a pisete do nej 😉 tak isto to bolo aj s velkou nocu ( velikonocema) 😉

nikka.vo
20. bře 2008

jo to je jasný ...to už mě taky rozčiluje, protože tady už je napsáno snad všechno ... ale zase je pravda, že se ty staré mažou

nikka.vo
20. bře 2008

zuz, proto bych to zrušilááááááá 😝 😝 😝 😝

cherub
20. bře 2008

zuz ale já jsem nevěděla co je to 'Velká noc, tak bych téma velikonoce taky založila 😅

kacka.va
20. bře 2008

já taky nevím, co je velká noc, takže bych to pod tím ani nehledala

cherub
20. bře 2008

hedunecko tak ty jsi psala, ze by jsi toho dotyčného (předpokldám prudiče) hned offla, ale když on se tady denně objevuje pod jiným nickem, tak by to asi moc nepomohlo ☹

sisstin
20. bře 2008

no jo..ale co společné termíny..tam chodíme česky i slovenky..to si pak budeme psát jak? Že budou dvě témata..a budeme se tam chodit navštěvovat? Trošku blbý ne 😒

ikke
20. bře 2008

cherub, potom sa ale nesmies hnevat za to presmerovanie.
je to presne to iste, ako ked na streche boli temy dom za milion, evo domy a este dom od safeko, vsetko to bolo o tom istom a pritom jedni netusili, ze ide o safeko, druhi nevedeli, ze je to dom za milion a treti ze sa im hovori aj evo (sorry, priklad z konika ma v tomto momente nenapadol)... 😉

kacka.va
20. bře 2008

sisstin: a chodí tam Slovenky z Čech, nebo ze Slovenska? Protože já znám plno holek ze Slovenska, které chodí na českého koníka a na slovenského ne.
Ať mi teda někdo vysvětlí, proč existují dva oddělené servery.

nikka.vo
20. bře 2008

siss, proč by to mělo být takhle, jak píšeš? 😕 Jakože se zakládají společnéý termíny sloučený a už by to nebylo? No a? 😕 neni těch maminek tak málo, ne?

danu
20. bře 2008

podla mna tu nejde o temy ale o to ze nerozumiete slovencine, nikto po Vas nechce aby ste citali slovenskeho konika ale ked si Cech zaskrtne ze chce aby tema bola aj na slovenskom koniku tak predpokladam ze chce vediet aj nazory zo Slovenska a Vy ked ich nechcete tak ich proste preskocte a necitajte. Napriklad vela rad pochadza z Ceskeho konika a ja osobne som rada ked nam sem prispievate. Ale to ze nerozumiete niektorym slovam to nie je nas problem.

zuz11
20. bře 2008

v pohode aj ked zalozite rovnake tema ako napr velikonoce, my admini si to tu upraceme, dame vam v teme ktoru ideme zamknut odkaz na tu kde mate pokracovat a tak ako pri teme velikonoce som tam pre vas cesky dopisala aj cesky preklad velkej noci 😉
ja len nechapem preco sa na tom tak divite, ved samotna autorka velikonoce oznacila ze ta jej tema sa ma zobrazovat aj na slovenskej stranke 😀 😀 😀

sisstin
20. bře 2008

nika.vo: nevím jak ty..ale my se s holkama bavíme už přes rok...a najednou se máme na sebe vyprdnout a přestat se bavit, a je poslat na sk koně? Nebo jak jsi to myslela..já to pochopila teda takhle 😕

nikka.vo
20. bře 2008

ikke - to je dobrý příklad, ale nešlo by třeba v případě, že na českých stránkách téma neni a na sk ano a někdo založí to téma na cz a zašktne, aby se objevilo i na sk, že by nejdřív napsal IP s tím, že na sk to už je a nechal by české téma jen na cz a slovenské jen na sk? Na co to hned házet odkaz ue slovenského koníka a tím dotyčné zavřít ústa? To může být opravdu rovnou sloušený celý koník 😉

sisstin
20. bře 2008

nika: jo..to je gut nápad 😉

ikke
20. bře 2008

nikka, na streche to presne tak robim... 🤐

amelie001
20. bře 2008

Neřešte ty Velikonoce už,já jenom nevěděla že mám na českém koni vyhledávat slovenský témata.

nikka.vo
20. bře 2008

Siss, já už nevim kde sem co psala, ale rozhodně bych nezakázala psát slovákům na český server, jen bych neslučovala další pak ... je jasné že když si takhle rozumíte, tak vás nemůže člověk rozdělit... když bude chtít slovenka pokecat s více maminkama se stejným termínem, může chodit jak na sk, tak cz, ale nač to rovnou sloučit, když se někomu nemusí chtít psát se slovenkama, nebo opačně.... já už píšu jak tatar

cherub
20. bře 2008

tak ale proč teda existují dvě stránky MK - česká i slovenská, kdy stejně 90% témat je totožných 😅

zuz a může se mé album zobrazit i na slovenském MK? 😕

sisstin
20. bře 2008

nika.vo: já tě chápu..jsem si všimla, že na sk konovi je téma Oktober 2007 a maj to tam samostatně...ale moc to nejede..jede prostě náš Oktober/řijen..viděj to holky z cz i sk..bavíme se takhle dlouho..a když se to zruší...tak to bude teda pěkně na pytel..páč bud my budeme muset chodit na sk koně...nebo ony na cz..abysme si mohly pokecat dohromady jako vždycky 😉

nikka.vo
20. bře 2008

zuz, já tu teď mluvim ale o tom, že sice zaškrtla, ale netušila že tam to téma je... když jste jí to dali vědět že tam téma je, tak jse jí ho mohli přesunout jen na českého koníka a na slovenském nechat jejich velkú noc, či jak se to píše. Asi mě nechápeš

sisstin
20. bře 2008

cherub: pokud napíšeš na sk koně..a někdo klikne na fotáček..tak jo..ale v seznamu alb jako takových nejsi 😉

kacka.va
20. bře 2008

cherub: přesně tak. Buď platí pravidla pro celý server a všechny témata a nebo to bude oddělené a pak by to mělo být zachován, tak jak to kdo založila ať už na sk nebo cz

zuz11
20. bře 2008

na sumarizaciu:
existuje temy ktora sa riesia bud iba na SK alebo CZ konikovi ( to su zvacsa spolocne terminy resp regiony)
a potom su temy co su spolocne napr ako aj Cenzura ( vy ste na CZ my na SK a piseme si spolu 😉 )