Černá listina uživatelů JEN pro českého Modrého koníka

pejta
19. pro 2011

Ahoj,zakládám diskuzi,kam můžete vkládat nespolehlivé uživatele!
jen pro českého modrého koníka.

mindinka
18. dub 2012

@barbulinka1 Ahoj taky jsem byla podvedená tou samou dotyčnou co píšeš ta, ale je tu pod nickem bozenka55 a její meil je zaoralova.bozka@seznam.cz poslala jsem jí peníze na účet a od té doby se vymlouvá na přítele, že nestihnul poslat balíček, v pondělí mi napsala, že mi tedy ten den vrací peníze, ještě nic nepřišlo a jinak mi neodpovídá na zprávy, jedu na policii podat trestní oznámení, jak jste to vyřešili vy? poslala ti peníze zpátky? Mirka

antivirus31
18. dub 2012

Ahoj holky ,tak nevím ale 30.3 jsem se domluvila s prodejkyní @baby1989 na koupi použitého kočárku Camarelo q 12 za 799 kč+ 200 kč poštovné31.3 jsem jí zaslala na účet 1000kč a 3 dubna mi paní psala,že jí peníze přišli a kočárek posílá.Do 13.4 nám kočárek nepřišel,tak mi paní psala,že mi peníze pošle zpátky at jí pošlu číslo účtu noo a do dneška nic.Ani mi nenapsala........................tak jsme asi přišli o 1000kč jen douám,že paní bude tak slušná a pošle peníze zpět.........doufám ☹ ☹ ☹

antivirus31
19. dub 2012

tak ceho jsem se bala,tak je pravda,pani nepodvedla jen me a nekomunikuje!!"

antivirus31
20. dub 2012

její Čísla účtu: 197 677 647 /0600, 2441946001 / 5500 a 1444251163-0800. jmenuje se Petra z Českého Dubu email:micicek159@seznam.cz. Můžete se přidat k mému trestnímu oznámení.

tehupetula
1. kvě 2012

Dobrý den, bohužel i já se asi budu muset přidat k zástupu podvedených 😔 O to víc mě to mrzí, že je to maminka 3 dětí, ale bohužel již je to měsíc, co mi údajně odeslala balíček, ale nepřišel. Platbu už má víc než měsíc na svém účtu. Nejsou to pro mě malé peníze, mělo to být těhotenské oblečení. Tak se ptám, jeslti máte zkušenost s uživatelkou Barach17, region Havířov..nechtěla bych ji ublížit, ale měsíc už je dlohá doba, navíc inzerát ihned smazala a od té doby nekomunikuje. 😒

marecek4
1. kvě 2012

já teda zatím negativní zkušenost nemám,ale neregistrovaným už neodpovídám,tam jsem se snažila vyjít vstříc ale bezúspěšně a bez odezvy

tutule
2. kvě 2012

I já jsem naletěla...paní Martině Csókové, je neregistrovaná, vystupuje pod emailem: m.csokova11@seznam.cz , měla zájem o korbičku na kočárek, vyhověla jsem jí ve všem, co požadovala, slevu z cenu, nechtěla k tomu co jsem nabízela, jen samotnou korbičku, nakonec chtěla poslat na dobírku, že se 2x spálila...já jsem svolila. Ještě se ptala, kdy může balík čekat, poslala jsem hned druhý den, v neděli pak psala, že nic nedošlo a chtěla č. balíku...v pondělí přišel a nevyzvedla si ho...do teď je na poště, prý se jí opozdila dávka, a vyzvedne ho jakmile bude moct, ale balík už je tam více jak 14 dní...paní přestala komunikovat. Mrzí mě takové jednání a vůbec nechápu, proč si tedy něco objednává, když to nakonec nechce, nemo na to nemá peníze...Mám v tom sice jen peníze za poštovné, ale štve mě, že mám korbičku někde 3 týdny a nemůžu jí tak aspoň nabízet dál...Po této zkušenosti na dobírku už NEPOSíLÁM! 😒

hanulka3112
14. kvě 2012

chtěla bych upozornit na neregistrovanou uživatelku, která si objedná zboží napíše vám, že peníze hned zaslala, ale již tak neučiní, tak se nenapalte a neposílejte dřív zboží, než dorazí platba-jmenuje se Nikola Čonková,planičkova 354/5 ostrava -hrušov.Pak už se vám neozve!!!!!!!!!!!!!!

kejvinka
13. srp 2012

Já přidávám do této listiny neregistrovanou paní luckallll@seznam.cz - Lucie Lopatová. Zboží si objednala,ale peníze nedorazily. Měla jsem před dovolenou,takže jsem balíček poslala ještě dřív než dorazily peníze-jinak to nedělám a vždy čekám na platbu.Jednalo se sice o směšnou částku za savičku, ale i tak přidávám negativní hodnocení 😠

dagmik
14. zář 2012

tak bohužel moje první špatná zkušenost s
luciiejablonec (FIALOVÁ LUCIE RYCHNOVSKÁ 468 JABLONEC NAD NISOU8 468 01) objednala si ode mne zboží, chtěla počkat s platbou asi týden, já odjížděla na dovolenou, tak jsem jí zboží poslala dříve, než jsem měla peníze (také to moc nedělám, teda výjimečně ano, ale problém jsem nikdy neměla) Paní pak ještě reagovala na moje výzvy, ale byly to výmluvy - peníze prý poslala, pak zas, že se teda zeptá na poště, když jsem chtěla kopii složenky, tak se ozvala naposledy, že pošle....pak už se neozvala, smazala všechny fotky v albu, všechny inzeráty i svoji profilovou fotku.

dedulka
15. zář 2012

p-peterova@seznam.cz - neregistrovaná - zamluvila si bundu, pak už se neozvala...

iluze
23. zář 2012

Tak bohužel i já musim přidat paní na černou listinu. Jedná se o paní fabka9@seznam.cz a její jméno je Monika Juráškova - paní je z Frýdku - Místku. Zamluvila si u mě 3 věcičky - pry potřebuje šatičky na uterý. 18.9. mi psala, že mi ráno pošle peníze.Já jsem blb.c paní poslala balíček 19.9. ,aby měla šatičky na to uterý, jak chtěla. A od te doby?Paní vůbec nekomunikuje.Takže balíček už jí nejspíš dorazil a já jsem s velkou pravděpodobností bez peněz i bez věciček ...:(.Že se ty ženský nestyděj!!!!!Pokud se paní ozve a zaplatí, tak jí samozřejmě ráda vymažu.

andy21
9. říj 2012

Maminky, dejte si pozor na neregistrovanou uživatelku jménem Jana Šálová, email : Janina59@seznam.cz
paní je z Obříství, Novinky
4 dny u mě měla onjednanou bundu, já ji stáhla z prodeje, poslala mi adresu, já si už bundu zabalila a po 4 dnech jen tak napsala, že nemá zájem 😒

kejvinka
15. říj 2012

@iluze na moje inzeráty také odepsala a peníze samozřejmě nedorazily. Naštěstí jsem ještě jí nic neposlala. Dneska jsem ji ještě psala,takže pokud se neozve nebo budou nějaké trapné výmluvy,tak jí hezky od plic napíšu co si o ní myslím!!! Jednou jsem taky naletěla a poslala balíček dřív. Taky jsem pak hned paní sem napsala.Opravdu nechápu ty ženský,že jim fakt není trapně.

iluze
15. říj 2012

@kejvinka Tak nakonec to dopadlo trochu jinak. Paní balíček převzala, nezaplatila ALE...za 14 od odeslání balíčku mi od ní přišly peníze na učet 😲 ...Takže peníze nakonec mám!!!Psala jsem paní e-mail, že teda alespon mohla napsat, že na to zrovna nemá - nebyla by jedina a mohlo to být všechno v klidu....Takže....Peníze mám,ale paní ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!!

crca
25. říj 2012

Tak byť nechtěně,ale nedoporučuji bosakova3@seznam.cz - zaneta bosakova ,poslala jsem jí overal,je to už týden co napsala že peníze posílá,ale do teď nic a overal taky nemám,jedná se sice o 100Kč,suma nic moc,ale jde o princip 😠 psala jsem jí i na bazar,i na mail,ale už bez odpovědí 😠 😠

garzonka
25. říj 2012

@crca je tady registrovaná? pokud ano, zkuste kontaktovat admina (martinjasen), když ne, tak peníze nevím zda ještě uvidíte...
pro příště velmi dobrá rada: neposílat zboží dřív než je platba na vašem účtu !! 😉

crca
26. říj 2012

@garzonka není právě registrovaná a bohužel jelikož dělám jen na noční a děcka byli nemocný,tak jsem je měla doma,-což znamenalo,že jsem se na net třeba 3 dny nedostala,tak když napsala že peníze posílá,tak jsem ten balíček poslala no ☹ 😠

crca
26. říj 2012

@garzonka tak jsem dneska už napsala oné dotyčné,že ať si overal užije,že nejde o tu stovku,ale o princip a najednou mě odpověděla,že mě nenapsala,že peníze už poslala 😠 ....toto je kopie zprávy ze 16.10- bosakova3@seznam.cz - zaneta bosakova (Neregistrovaná/ý) - 16. října v 10:45 dneska to poslu a kolik mam poslat i s postovnym????,
takže jak by jste si to vysvětlili vy??
A najednou teda zareagovala??Celý týden ani bů ani méé a že prý si ještě ani overal nevyzvedla 😠 Takže ani o tom,že balíček už došel nedala vědět......Jsem jí teda napsala,že pokud na to nemá,tak se stačí domluvit,počkám,není problém,ale je to slušnost aspoň se ozvat co a jak....

garzonka
26. říj 2012

@crca pokud vám někdo napíše, že dnes to pošle, tak to ještě neznamená že pošle a poslal 😉 ... nicméně doufám, že vám peníze co nejdřív pošle
pokud si příště nebudete vědět rady, je tady téma : https://www.modrykonik.cz/diskuse/modrykonik-sk... .... tam vám vždy poradí !! 😉
(a nezapomeňte: nejdřív penízky na účtu, pak odeslat, a když zrovna nemůžete hned, stačí napsat kdy odešlete a proč....) 🙂

makinka2
2. lis 2012

Bohužel musím přidat @aji81 zamluvila si svetr, že na 100% vezme, poslala jsem i podklady, že zaplatí po dovolené, ale už je to měsíc a pořád nic, na zprávy nereaguje...... moc mě to mrzí ☹ ☹ ☹

tinka2011
19. lis 2012

Ahoj
Chci Vás varovat před lifestyle20 okradla mě o 500+poštovné. Tvrdí,že mi kalhoty poslala,že má doklad,ale samozřejmě žádný nemá. Je to zlodějka co slibuje,ale jen lže a vymýšlí si. Dávejte se na ní pozor.

adiiinka2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
qaculqa
8. pro 2012

Chci vís varovat před touhle paní @dearangelmichaela Poslala jsem jí penízky za kočárek ,a kočárek nikde ☹ 😠 Paní se zapírá,neodpovídá na zprávy! Dávejte si na ní pozor...JE TO PODVODNICE .

viknat
10. pro 2012

nereg. Daniela Bielasekova, Fráni Šrámka 845, Kladno 272 04, mail: bielasekova@seznam.cz - skoro měsíc měla v rezervaci fusak (ještě jsem jí vyhověla a prodávala pouze jeden po dvojčatech) měla jsem další dva zájemce na oba fusaky a kvůli ní!!! jsem zrušila oba dva obchůdky s tím, že má jeden zamluvený někdo jiný. Ještě jsem se ujišťovala, zda si ho vezme 100% - odpověď ANO. Až po mých urgencích mi pak napsala, že nemá peníze, ať si ho prodám 😠 😠 😠 😠

laloona
15. pro 2012

NEDOPORUČUJI uživatelku Kety2, objedná si věc a prosím o dobírku, ač na ni nezasílám, poslala jsem. Paní si věc nevyzvedla, po mé urgenci, že má věc na poště mi napsala,že má trombozu v noze a nemůže na poštu, pošta ale balík na žádost doručí domů znovu, na toto již nereagovala a přihlašuje se dál. Dejte si na ni pozor! Dle hodnocení nejsem jediná bohužel 😠

berinka1
20. led 2013

Mam problem s uzivatelkou domsim, v historii ma snad vsechny kladne hodnoceni, ja jsem si u ni objednala laclacky a vestu za 553 s postovnym, 1.1., jsem zadala prikaz, ktery se odeslal 2.1., pani mne tvrdi, ze ji zadne penize neprisly, poslala jsem ji potvrzeni o platbe (print screen z meho uctu se zrealizovanou platbou), uzivatelka mne tvrdi, ze zrealizovano neni uskutecneno, jen zadan prikaz a tvrdi,ze potvrzeni je podvrh (pripojuji jej). Na maily sice reaguje, ale neustal mne tvrdi, ze je chyba na me strane (pritom mne neprokazala,ze ji ty penize neprisly), ze prece nemuzu do banky jen zavolat, jestli to opravdu odeslo, ze tam musim osobne (mam banku cca 50km, bez ridicaku:/) a neveri mi,ze se to proste odeslalo, byt jsem ji zaslala to potvrzeni. Vyhrozovala mne policii, ze ji tvrdim,ze mne okradla.

ppaajjiinnkkaa
20. led 2013

Dobrý den, doufala jsem,že toto nikdy nestane, bohužel...
Koupila jsem si od maminky @maky_maky hrací kolotoč, byla jsem jištěna, že je v "naprostém pořádku" zaplatila předem a čekala na doručení. Kolotoč skutečně přišel. Ale jsou problémy se spínáním, nereaguje na dálkové odvládání, zapnout se dá jen občas a jen tlačítkem na ovládání zvuku.. ostatní nereagují
Zkoušela jsem se s maminkou domluvit na vrácení a požadovala peníze zpět.. Ale bohužel paní nereaguje.. 😒

oktarina
25. led 2013

Maminky pozor na uživatelku Hedunka, podává houpani lehátko fisher price a prodala ho 5 maminkam a od kazde vyinkasovala peníze s tím že předchozí zájemci neměli zajem. Vec zatím řeší admini konika, pokud se paní nevzpamatuje, bude řešil policie...

lavazza
29. led 2013

Přidávám neregistrovanou :
gabina1801@seznam.cz - Gabriela Janečková, paní si napsala i adresu kam balíček zaslat, když delší čas neodpovídala a peníze na účtě nebyly, tak mi údajně její manžel napsal,že je paní jíž v porodnici a peníze zašle ihned jak se vrátí a stále nic:(