Černá listina uživatelů JEN pro českého Modrého koníka

pejta
19. pro 2011

Ahoj,zakládám diskuzi,kam můžete vkládat nespolehlivé uživatele!
jen pro českého modrého koníka.

shynne
9. říj 2014

POZOR NA PODVODNICI ,,doxucka´´ KAMARÁDKU OKRADLA O 500,- 😲 😖 NEKOMUNIKUJE NIC!

awelin
30. říj 2014

Ahoj přidávám na černou listinu další podvodníky nebo nepoctivé kupující co si nevyzvednou zboží
Lucie Petrásková Prokopa Holého Praha
Lenka Koniarikova Sklepní 371 Jaroslavice nevyzvedla si zásilku škoda 150kč
Michaela Anrýsková Kydlinovská 231/67
na tyto adresy nic nezasílat!!!!!

markytka84
7. lis 2014

ahoj neznáte někdo Simonu Švejcarovou ze Zvole????
je neregistrovaná a reservovala si u mě knížku a stále to leží od uterka na poště,tak nevím jestli jsem se nechala napálit čico :(

vartacka
8. lis 2014

@klarafi Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak to s paní dopadlo? Já koupila od ní postýlku, poslala 850Kč, a už je to týden a nic mi nedošlo☹

vartacka
8. lis 2014

Zdravím,prosím máte zkušenosti s berunka31?

klarafi
8. lis 2014

@vartacka Dobrý den, nejsem si nyní jistá, na koho se ptáte, ale dávala jsem sem na černou listinu jen jednu paní a u té to dopadlo tak, že jsem přišla o peníze, paní nic neposlala a přestala reagovat. Informovala jsem o tom i správce této webovky, který mi dal instrukce, jak postupovat, ale bohužel nic nového nevím....

vartacka
8. lis 2014

@klarafi paní s nickem berunka31, na mejlu má jméno Silvie Němcová

nikolina75
18. lis 2014

Já jsem zase nalitla tamara93. Chtěla jsem koupit bundu a mikcu dceři... Napsala na inzerát tamara93 vzápětí odepsala a nezapomněla ihned napsat č.ú.a jak peníze přijdou na účet, prý posílá.... Druhý den jsem peníze poslala (420Kč) od té doby tamara93 vůbec nereaguje, admin to také řešila. Sice jí prodej MK stáhl, ale paní to zřejmě nevadí, nemá žádné svědomí... Jak s tím může vůbec žít??? Denně je na MK aktivní. Mě strašně mooooc štve ta bezmoc....tamara93 se obohacuje a já s tím zřejmě nic neudělám!!!! Nevíte, jak na ní?? Nechci jí ty peníze nechat. Mám pět dětí a 420Kč nenajdou na ulici. Jen jsem nejstarší dceři chtěla koupit bundu a mikcu a takhle to dopadlo.... Teď má prdlačku a já oči pro pláč!!!!

petrahynkova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristyna7
10. pro 2014

Upozorňuji na neregistovanou kupující Hanu Kachlíkovou - hana.parakova@gmail.com. Je na černé listině na MK.sk (tam je zkušenost s nevyzvednutou dobírkou), objedná si věci, vyžádá si číslo účtu, zašle i adresu (Rysova 41,62100 Brno), pak přestane komunikovat. Nespolehlivá, nedoporučuji! V žádném případě neposílejte balíček předem.

kristyna7
7. led 2015

Upozorňuji na neregistrovanou maminku Gabrielu Janíčkovou (janickovagabriela@gmail.com), objednala si věc, pak nekomunikuje, zprávy čte 😠 Přinejmenším neslušné jednání!

23bambulka
26. led 2015

Poprvé někoho označím, bylo mi jasné, že to nebude bez problémů, když jsem ji tu už jednou našla, slečna, paní Petra Škodová, psala adresu Nový knín....rezervace zboží, prvně, že peníze poslala, po 2 dnech urgence, že nemá účet, poslala složenkou a chodí to 5 dní....po počkání 5 pracovních dnů stejně peníze nedorazily, takže za mě nespolehlivá nakupující, co jen rezervuje a dle mého názoru čeká, že ji někdo pošle zboží bez úhrady.... 🙄 už nekolik dní raději ani nereaguje, asi ví proč:o)

marie_n
30. led 2015

Dobrý večer, bohužel musím upozornit prodávající lullluuu. Poslala jsem jí peníze za vložku do nosítka. Paní mi potvrdila, že jí peníze přišli a balíček mi poslala. Balíček ale dodnes nedorazil. Paní jsem opakovaně kontaktovala, ale nekomunikuje. Takže rozhodně nedoporučuji! ☹

katuschka01
9. únor 2015

@marie_n Dobrý den, mám tu samou zkušenost, ale na Sbazaru. Chci podat trestní oznámení

dankavi
20. únor 2015

@dadous prosim vas, kde najdu kontakt na admina?

dadous
22. únor 2015

@dankavi uplně dole pod oknem, kam píšeš příspěvek je "hledaš radu nebo pomoc", tak najed na @isoldaeva a zkus napsat jí 🙂

dankavi
22. únor 2015

Aha dekuju 🙂

ondy13
2. bře 2015

Pozor na beruse78 - v bazárku jsem jí zaplatila za bundu a rifle téměř 300,- Kč, nejprve zboží nestáhla v prodávala dál (to už musela mít peníze dávno na účtu), tak jsem jí na to upozornila (viděla jsem, že je aktviní a inzeráty z vlesela aktualizuje), tak je smazala, ale nijak nekomunikuje, balík už dva týdny nedorazil. A je mi jasné, že už ani nedorazí. Rozhodně podvodnice, už tam přibývají další hodnocení od maminek, které zaplatily, ale zobží nedorazilo!!!! 😠

dankavi
2. bře 2015

Ano to samé se stalo mě, stejná paní, beruse78, zaplatila jsem u ní hrací deku za 258,- , peníze odeslala, balíček nikde a inzerát hned smazaný. Po třech týdnech žádná odezva. 😖

tibysek
6. bře 2015

Stalo se tady někomu,že by poslal balíček obyčejně a nepřišel?Díky za odpovědi.

tibysek
15. bře 2015

Dobrý den,někdo zkušenost s paní pohlodová.b.n.(neregistrovaný uživatel)..vůbec žádná odezva

petrasalvett
18. bře 2015

xlucka9@seznam.cz NEDOPORUČUJI!!!
Zboží nedorazilo, po 14 dnech výmluv a mlžení, mám zpět necelou částku, kterou jsem paní uhradila. 😖

janulastipka
19. bře 2015

Pozor na uzivatelku baby2015. Necha si poslat penize za zbozi, pote nekomunikuje.

magdama
7. dub 2015

☹ a já myslela že se na tuhle listinu nikdy psát nebudu 😝 . Nedoporučuji paní s nicke -kružítko
https://www.modrykonik.cz/blog/kruzitko/ . Koupila a zaplatila u ní odrážedlo, po měsíci nemám nic. A urgence nestačí. Už vše smazala tak nevím jestli si nezaložila blok pod jiným jménem je z Kladna a jmenuje se Tereza Salačová, jestli tu je ještě nějaká maminka která zaplatila paní a nic nedostala ať napíše na admin 😀

pomykalovak
14. dub 2015

Pozor na podvodnici kacenka1212 (https://www.modrykonik.cz/blog/kacenka1212/), má fiktivní profil, neví ani co prodává, ihned si říká o platbu předem na zahraniční účet!

hojda
29. dub 2015

I já přidávám nespolehlivou maminku. Viz. naše konverzace. Vidím, že si to moje zprávy čte, ale už mi vůbec neodpověděla.
Romana Petzová rpetzova@gmail.com (neregist.)
Odpověděla jsi před 1 týdnem. • Zobraz zprávy (17)

Přidej poznámku k zájemci







Dobrý den, Mohla by jste mi prosim změřit vnitřní delku a sirku stélky? Děkuji

29. bře 2015 ve 12:45



Dobrý den, 17,5 cm a 6,5 cm v nejšírším místě, stélka je vyndavací. DAna

29. bře 2015 v 19:27



Dobrý večer, omlouvám se, že pisu az ted. Pokud jsou botky ještě volne, tak je beru. Děkuji

1. dub 2015 ve 20:47



ok, číslo účtu je xxxxxxxxxxxxxxx poštovné doporučeně 68,- (pokud bych zmáčkla opatek, tak by šlo poslat jako dopis, ale záleží na vás, jestli to chcete). Dana

2. dub 2015 v 16:57



Klidne zmáčkněte 😉 večer poslu peníze. Děkuji a pekne velikonoce

5. dub 2015 ve 13:23



TAk to v tom případě 44,- Dana

6. dub 2015 v 09:09



dobrý den, prosím poslat adresu, zítra ráno chci posílat balíčky. Díky Dana

8. dub 2015 ve 20:59



Velkopavlovická 4067 / 1 Brno 62800 díky. Peníze už dorazily?

9. dub 2015 v 07:56



Dobrý den, tak jsem balíček neodeslala, já už ráno neměla čas koukat na net a valila jsem rovnou na poštu, Pošlu tedy příští týden. Dana

9. dub 2015 v 18:15



Platba je tu, ve středu nebo čtvrtek odešlu. Dana

13. dub 2015 ve 22:07



Dobrý den, tak omyl platba není od Vás? Posílala jste již peníze?

13. dub 2015 ve 22:14



Dobrý den, peníze mel poslat manžel...zeptám se jestli na to nezapomněl

14. dub 2015 v 07:58



Ani dnes nic není, zítra jdu posílat balíčky, pak až zase za týden. Dana

15. dub 2015 v 19:05



Dobrý den, platba stále nikde☹. Asi plátěnky vrátím zpět do prodeje, škoda, že už jsem je zabalila..... a připravila na poslání.

20. dub 2015 v 18:05



Dobrý den, vidím, že jste moji zprávu četla, přijde tedy vaše platba? Dana

21. dub 2015 v 16:14



Dobrý den, omlouvám se, ale mam obě deti nemocne a se synem jsme byli i v nemocnici. Manžel je sluzebne pryc. Bohužel nemám ted čas resit botky. Dejte je zase k prodeji. Omlouvám se za zpusobene komplikace. Urcite botky prodáte jsou moc pekne. Pěkný den

21. dub 2015 v 16:56



Dobrý den, vzhledem k tomu, že mám boty již zabalené a připravené na odeslání, včetně toho, že jsem na vaše přání zmáčkla ten opatek a na platbu čekám již od 5. dubny, tak bych uvítala, pokud byste si botičky vzala. Dětem přeji brzké uzdravení. Dana

marthu
31. kvě 2015

Já mám také bohužel špatné zkušenosti hlavně s neregistrovanými. A to nejen na MK, ale i jinde. A tak po zkušenostech už předem neposílám číslo účtu (nedávno mě paní přesvědčovala, že si zboží určitě vezme a pak najednou, že peníze předem neposílá, i když na to byla předem upozorněna). A pokud zájemce 3 dny nereaguje, po upozornění inzerát uvolňuji. Už jsem taky parkrát přišla o druhého zájemce. 😖

petulka88
10. črc 2015

přidávám špatnou zkušenost s uživatelkou "zunaho" (Zuzana Čapková, Jablonec nad Nisou). Uživatelka se asi naivně domnívá, že je její identita nedohledatelná 😉 Zakoupila jsem zboží, uhradila předem na účet. Od té doby bez reakce, balík v nedohlednu. Celou věc jsem nahlásila policii, teprve poté slečna stáhla půlky a zboží raději zaslala. Nedoporučuji.

hankamisa
11. črc 2015

pozor na paní Lisá Macháčková Jarmila,ze Suchomast. objednává si zboží a přestává komunikovat když má dojít na placení.objednané zboží chce na dobírku což při vyšší částce chápu a když jí napíšu,že chci poštovné předem přestane se ozývat.prý nejsem jediná.

kacuda
13. črc 2015

Chtěla bych vás milé maminky upozornit na špatnou kupující, která převezme zboží, ale bohužel nezaplatí. Jmenuje se Jaroslava Pokorná, Tuněchody 204, Chrudim a její přezdívka je JARCIKKK. 🙄 😢
Doufám, že se nějaká jiná maminka nenachytá jako já.