Černá listina uživatelů JEN pro českého Modrého koníka

pejta
19. pro 2011

Ahoj,zakládám diskuzi,kam můžete vkládat nespolehlivé uživatele!
jen pro českého modrého koníka.

lavazza
29. led 2013

Dále pak neregistrovaná:
radmana39@seznam.cz - Radka (Neregistrovaná/ý), také si napsala adresu kam zaslat balíček a že peníze ihned odesílá a také nic:(

druidee
21. únor 2013

Ode dneška už také nekomunikuji s neregistrovanými uživateli. Už 2x jsem rezervovala, na základě vážného zájmu, a čekala na platbu a pak se ani neozvou, nebo že si to ještě rozmyslí.. 😝

berunaa
20. dub 2013

lenka.kopelentova@email.cz - Lenka Kopelentová Zamluvila si oblečení, vyžádala způsob platby a už se víc neozvala. Stačilo by napsat,že nemá zájem. Nereaguje ani na dotazy. Nespolehlivá kupující, nedoporučuji!

berunaa
20. dub 2013

lenka.kopelentova@email.cz - Lenka Kopelentová tak se paní ozvala a moc se omlouvá a věci kupuje. Tím se jí také omlouvám a pokud obchod proběhne v pořádku, doporučím.

leniiis
30. dub 2013

Holky no to snad nemyslíte vážně, že je tu mezi náma tolik podvodnic a potvor?! To mě teda vytočilo:-/

pajenka
1. kvě 2013

Tak bohužel i já musím po roce nakupování přispět 😒 jedná se o uživatelku marttinak - Marta Kurišová, Revoluční 1702, Rožnov pod Radhoštěm.
Balík nedošel kompletní, nebylo tam vše, co paní inzerovala a třetina věcí byla špinavá, plná fleků 😠 inzerát zněl : prodam krasne znackove obleceni od pul roku do jednoho roku vse krasne bez fleku a poskozeni.
Názor si můžete udělat samy, přikládám foto.
S paní není žádná domluva, požadovala jsem slevu, nabídla mi padesát korun, s čímž jsem nesouhlasila a chtěla jsem balík vrátit, paní mi napsala, že si ho nevyzvedne a že mi zašle peníze, je to 14 dní a peníze nikde. Takže jsem zaplatila plnou cenu, věci, co tam měly být, nemám a třetinu věcí vyhodím, protože jsou špinavé. Uživatelku v žádném případě NEDOPORUČUJI!

superkousky
29. kvě 2013

Přidávám :
Neodebrané zboží:
1) xlucka9
2) ivcula7
3) Kateřina Wolfová - wolfova15@seznam.cz

Objedná zboží a po obdržení podkladů píše,že platbu předem neposílá:
hrosik23

garzonka
15. črc 2013

Paní pod jménem M. Turková , psala z mailu M.I.S.A.TURKYS@seznam.cz

NEDOPORUČUJI !!! Napevno jsme se domluvily na odebrání zboží, trvdila že má 100% zájem, ale pak již nereagovala na mail ani nezvedala telefon.
Nezodpovědná osoba!!!

isoldaeva
17. črc 2013

Uživatelka bockovalenisek77 neposílá již zaplacené zboží od kupujících. Tvrdí, že ji peníze nepřišliy na účet nebo že je již poslala zpět, dokonce falšuje potvrzení o provedené platbě. Bazar má dočasně nepřístupný, dokud nevrátí peníze uživatelkám, které se ozvaly. Prosím ty z vás, kteří jste ji posílaly peníze na zboží a nic jste od ní nedostali, napište mi, je možné, že celková částka přesáhne částku 5.000,- a bude se moci uskutečnit hromadné trestní oznámení.

veruska007
17. črc 2013

Já napíšu trochu mimo téma: občas se tu objevuje, že jedna strana tvrdí, že peníze odeslala a druhá tvrdí, že je nedostala. Bohužel, i mně se toto stalo - dva měsíce jsme si s paní posílaly zprávy, ona potvrzení, že peníze poslala, já výpisy a později i potvrzení, že peníze nedorazily - po více než dvou měsících jsme zjistily, že její Poštovní spořitelna peníze přijala, ale nikam neodeslala, peníze mi pak na účet přišly skoro po dalším měsíci. Bylo to velmi nepřijemné pro nás obě a opravdu se to může stát každému 😠 .

dasik81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lavazza
27. zář 2013

Přidávám další maminku, která měla údajně zájem, ale již neodpovídá...sind09@seznam.cz - Daniela Šírová (Neregistrovaná/ý)....Maminky,pokud máte zájem a najednou se rozhodnete,že už věc nechcete,tak to můžete alespoň napsat a neblokovat další prodej...

isoldaeva
7. říj 2013

Zpráva od jedné uživatelky:
Dobrý den, chci vás a ostatní varovat před nákupčím mrsinnaivanovna301@gmail.com - Mrs Inna Ivanovna (Neregistrovaná/ý) jedná se o Nigerijce, kteří vám po zadání vašich bankovních dat vytunelují účet.

viz. email, který posílají

Thanks for the mail,Am from USA, but on sea right now due to my work and am ok with the price i am sending the item to my Daughter over there in Nigeria,so i want you to calculate the shipping cost to her through post office .

i will be paying you through my bank so do send your bank details

Account Name:
Bank Name
Bic/Swift
Iban
Total cost + Shipment Cost Via Post Office

This is shipment address

Name: Yusuf Alabi
Address : #No 11 Sango Eruwa
City : Eruwa
State : Oyo State
Country : Nigeria
Zip code : 23402
Phone Number: +2348165603161

I will be waiting for your bank details so that i can make the payment immediately ..

Best regard

pinkycek
15. říj 2013

Dobry den maminky ja mam ted problem s pani co ma nick BERANIDLO 24. Poslala jsem ji penize 27zari a nemam ani zbozi a ani penize co mela vratit 😠 . Jsem fakt nastvana a nechapu jak muze nekdo okradat maminky a i ostani ☹ je to hrozny.

olidor
21. říj 2013

Ahoj maminky, taky nechápu chování některých maminek. Taky peníze jsem poslala skoro před měsícem a balíček nikde. Takže pozor, maminka obchoduje pod nickem 😢 Paklíček 😢 Na mé dotazy neodpovídá a směle dál obchoduje. Je to fakt hrozný.

lenjii
4. lis 2013

Zdravím, chci si objednat hezké oblečky pro mou holčičku, ale maminka nemá žádné hodnocení, žádné záznamy na profilu a nic. Chjo, no uvidíme...

krabice1983
4. lis 2013

přidávám příspěvek, neregistrovaná Tereza Jančí, poslal jsem ji autosedačku po domluvě na dobírku, a ani si balík(velikánskej) nepřevzala, jde tedy "jen" o poštovný, ale na maily neodpovída,pozor na ni

amelie001
7. lis 2013

@dasik81 -taky jsem mela podobnou zkusenost,kupovala ode me na facebooku,uhanela jsem ji jak to slo,nakonec zaplatila akorat s tisicem vymluv.Za me nikdy vic,Nedoporucuji

terrav
22. lis 2013

přidávám další nespolehlivou a hlavně nepravdomluvnou maminku prodejce @kikivika, neuvádí přesný stav věcí, nebo respektive lže v odpovědích na otázky ohledně stavu věcí a má neskutečně přemrštěné ceny vzhledem ke stavu věcí, posílá věci špinavé a píše že jsou top stav, a co čeho věci balí je taky "chuťovka", ne reklamaci nereaguje, tak ať o ní každý ví, že je podvodnice!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😖 😠

kocicinka
27. lis 2013

MStrmiskova@seznam.cz - martina strmisková (Neregistrovaná/ý)
Dyndá slevu, nechá si zaslat účet, na který nic nepřijde, po urgencích obchod zruší.
Mezitím jsem přišla o dalšího zájemce☹

imzadi
27. lis 2013

Bohuzel i ja pridavam...uzivatelka werinkaa ... objednala zbozi,prevzala si ho ale nejak zapomela zaplatit..uz neodpovida.

markyttka13
27. lis 2013

Ahojky nemate zkušenost s maminkou - maminkatěhulka2 ? Dluži mi penize a nekomunikuje !!!

isoldaeva
13. pro 2013

@terrav @kikivka
Dívala jsem se na vaší konverzaci a celkově se dívala na situaci. Musím říci, že prodávající - kikivika nikde neuváděla, že je zboží v top stavu. Ovšem když se kupující - terrav ptala na stav zboží, tak je potřeba uvádět jeho současný stav, např. usazeniny vodního kamene by měly být uvedené. A zároveň je nepsané pravidlo, že zboží se posílá v dobrém stavu, to znamená, že pokud je špinavé, tak je dobré ho předem základně očistit.
Podvodnice na bazaru je spíše termín, který vystihuje uživatelku, která si vezme peníze a nepošle zboží. V tomto případě se spíše jedná o nespolehlivost a špatnou komunikaci.

Terrav přidala dvě hodnocení - jedno s obsahem, že je kikivika pododnice jsem smazala.

terrav
13. pro 2013

@isoldaeva no nevím, dle mého, když je něco špinavé od usazenin vody a mýdla, nebo čeho patlavého a ještě tam jsou pavučiny, tak to není teda v pořádku a je to podvod za tu cenu!!!!!

majavon
13. pro 2013

Po roce bezproblémového prodávání a nakupování se mi též podařilo naletět... Dejte pozor na straku Veroniku Vozárovou-Plecitou! Měla zájem o fusak, napsala, že peníze ihned odesílá. Protože od dvojčat se na poštu častěji než jednou týdně neutrhnu a zrovna jsem šla s dalším balíčkem, tak jsem jí ten její také odeslala. To byla osudová chyba! Peníze z ní páčím přes dva měsíce. První verze byla, že odeslal přítel. Druhá po pár týdnech urgencí, že odeslala ona, jenže platba se neprovedla, protože má kvůli manželovi exekuci na účtu. Do třetice prý odeslala na adresu složenkou, čekám 14 dní, samozřejmě opět NIC. Za důvěřivost se platí, přišla jsem o 400 Kč. Takže nikdy více!!!

makali
18. pro 2013

Ahojky všem,
i já se připojuji ............ chtěla bych jen varovat všechny maminky a upozornit na jednu nespolehlivou nakupující Viera Bikarová, Bílé předměstí 1039, Pardubice 530 02, verka.bikarova@seznam.cz. Požádá vás, aby jste ji zboží zaslali na dobírku, dušuje se a slibuje, jak si balík na poště převezme a samozřejmě si zboží nevyzvedne ani po několika upozornění .... Je neregistrovaná, tak aspoň výše jsem uvedla jméno, adresu a email. Samozřejmě má chyba ... neměla jsem jí na dobírku nic zasílat, ale holt člověk se musí spálit a ponaučit ......
Všem přeji krásné Vánoce a pohodové prodávání a nakupování na Bazárku MK.
Petra

ivetka71
20. pro 2013

POZOR POZOR na paní Zuzanu Kabátkovou, prodala mi zboží s vytelkou baterkou takže to nefunguje tak jak má. Navrhovala jsem jí aby mi dala slevu, ona vůbec nereaguje, prostě mrtví brouk. Tak si na ní dejte poroz. Fotky má jako zboží nové, ale není to pravda. Prodává šunty a za nemalé peníze. POZOR na - ZAZANA KABÁTKOVÁ.
Jinak všem krásné Vánoce Iveta

ivetka71
20. pro 2013

ještě připojuji její email. : zuzana80@volny.cz

tinakato
13. únor 2014

Ahojte mamičky! Som Martina Katonová, stážistka na Modrom koníkovi. Budem sa snažiť pomáhať vám riešiť problémy, ktoré vznikajú pri predaji alebo kúpe na bazáriku. Dúfam, že sa nám spoločne postupne podarí zlepšiť chod bazáru 🙂. V prípade potreby pomoci admina môžete kontaktovať aj mňa. Maťa

asus
16. únor 2014

@makali ja už na dobirku nikomu nic neposilam pokud nezaplati na učet nic nedostane ,sem take poučena a vam radim to same.nechapu proč se tak chovaji je to smutne☹