Černá listina uživatelů JEN pro českého Modrého koníka

pejta
19. pro 2011

Ahoj,zakládám diskuzi,kam můžete vkládat nespolehlivé uživatele!
jen pro českého modrého koníka.

hankamisa
3. zář 2015

pozor na neregistrovanou paní ,přihlašující se irkor@....... paní vybere zboží,nechá si poslat č.ú. pro platbu a už neplatí. sama se neozve,že zboží nechce.čeká několik dní až se ozvete,že platba ještě nepřišla. asi čeká,že to pošlete první pak napíše,že je to drahé a že peníze předem neposílá. a to jsem jí psala předem ,že zboží posílám až ! po doručení peněz.

eva201106
21. zář 2015

Tak jsem se poprvé nechala napálit podvodnicí na bazaru. Skoro před měsícem jsem si objednala a zaplatila nabízený fusak, paní příjem peněz potvrdila s tím, že odpoledne balíček oděšle a od té doby nic, balíček nedošel a peníze už nejspíš neuvidím. Dnes jsem jí napsala negativní hodnocení a ona si hned smazala všechny inzeráty. je to uživatelka DENISARIMALOVA z Chomutova, rozhodně nedoporučuju, i když nejspíš už pod tímto nickem nic nabízet nebude. Eva

darina79
29. zář 2015

Přidávám se též s negativní zkušeností, kdy po zaplacení paní zboží neodeslala a přestala komunikovat. Jedná se o uživatelku jancablahovka1. Pokud má některá z vás s paní stejnou zkušenost, budu vděčná, když mi dáte vědět! Darina

hankamisa
21. říj 2015

!!! neposílat zboží předem !!!!!! neregistrovaná paní SONA ZAHRÁDKOVÁ,zboží objedná se vším souhlasí,nechá si poslat č.ú. napíše ,že peníze odeslala a nic. peníze nedošly a paní na zprávy nereaguje.naštěstí odesílám až po připsání peněz na účet,už jednou jsem se spálila.

přijde mi,že poslední dobou se s těmi neregistrovanými co objednají zboží s platbou souhlasí ,napíšou ,že peníze odeslali a nakonec nic nepošlou a přestanou reagovat na¨zprávy přibývá.jakoby čekali,že baíček odešlete na jejich dobré slovo o odeslání peněz a nebudete čekat až na peníze...proč by pak platily ,když věc už mají doma a hodnotit je není kam,že?

sandra98
6. lis 2015

Za vlastní blbost člověk zaplatí... ☹ ☹
Pozor na TEREZA ČONKOVA,TYRŠOVA 35,VYŠKOV 68201. Je tu vedena jako neregistrovaná pod jménem TEREZA mmiinniee@seznam.cz
Slibuje a pokudsi člověk dovolí se po týdnu ozvat jak to s vyzvednutím zásilky vypadá, tak hned začne urážet...

hankamisa
6. lis 2015

@sandra98 - to jste posílala na dobírku? taky jsem takto jednou nalítla a přišla o poštovné,balíček se vrátil,paní se ani neobtěžovala reagovat....od té doby si nechávám posílat zálohu na poštovné předem na účet s tím,že pokud balík nebude vyzvednut tak ji nevracím. po připsání poštovného pak teprve odesšlu se zbytkem částky ,kterou zaplatí při převzetí.zatím se nestalo,že by někdo nepřevzal...no když nepřevezme je to blbost kupujícího. on přijde o peníze za poštovné ne vy jako prodávající...a pokud se to někomu nelíbí tak neobchoduji,protože to zavání rizikem,že se mi to vrátí.

sandra98
7. lis 2015

@hankamisa jj, na dobírku... Poprvé za 3 roky a hned negativní zkušenost... Jinak posílám pouze po zaslání peněz na účet předem.

hankamisa
7. lis 2015

@sandra98 - tak si při dobírce nechávejte posílat předem poštovné s tím,že ho v případě nepřevzetí balíčku nevracíte. pokud by dotyčná peníze neposlala balík bych neodesílala.

sandra98
7. lis 2015

@hankamisa no jsem na ní teď zvědavá. Co jsem jí napsala, že jí dávám na černou listinu,tak začala komunikovat... Uvidíme

lostakova
11. lis 2015

Doporucuji vsem pouzivat skupinu Podvodnice a nespolehlive maminky https://www.modrykonik.cz/group/4811/ kterou sleduje aktualne 1672 maminek (tuto starou diskuzi jen 23) a zverejnujeme tam Oficialni cernou listinu.

petrankaon1
26. lis 2015

martina2342 nekupovat nic. Koupila jsem si bundu, před chvilí mi dosel balik, takova hruza, vubec neodpovida velikost barva, znacka...proste kus špinavyho hadru...navíc přišel jménem nějakýho Chocholáčka...no hruza...jsem tak naštvaná...ale nenechám si to líbit. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

machovjanka
10. bře 2016

@klarafi Dobrý den, škoda, že mě nenapadlo si to vyhledat dřív. Též jsem paní na Fb pod jménem: Silvie Němcová (mělo by to být správné jméno) z Brna poslala 350,- za věci a nic nedorazilo. Psalo tam i více maminek, že je okradla. Měla by být z Brna. :o(

klarafi
11. bře 2016

@machovjanka je fakt hrůza, že ji to doted prochází, vždyt už to dělá minimálně dva roky! jediná možnost je podat trestní oznámení, případně žalobu na vydání bezdůvodného obohacení, ale to by někdo musel zjistit víc údajů než jméno....

alca321
11. bře 2016

Já osobně si myslím že všem maminkám které jsou na černé listině by se to měla automaticky ukázat na jejich profilu aby hned každý viděl že je to nespolehlivý prodávající.Ne každý kouká hned na černou listinu takto by to aspoň bylo hned vidět.

tibysek
11. bře 2016

@alca321 přesně tak souhlasím

prazacek
2. dub 2016

Nevím jak to tu funguje, a jestli si něčím pomůžu. Dne 23.2 jsem odeslala stenlypilot platbu za vybrané kalhoty. od té doby paní nekomunikuje. ☹

prazacek
4. dub 2016

@prazacek paní začala komunikovat a balíček prý posílá

e1495
23. lis 2016

nahlašuji paní " stenlypilot". Odeslal jsem peníze, přestala reagovat, zboží neposlala. Dejte si na ni pozor!

e1495
23. lis 2016

@prazacek
Dobrý den,
naletěla jsem stejné paní. :(
Uspěla jste? Dočkala jste se kalhotek? Ztrácím naději.
E

lannosana
22. pro 2016
prazacek
15. dub 2017

Kalhoty jsem obdržela, jenže se mi nelíbili a barva byla jiná než fotu, poslala jsem vše obratem zpět. Dodnes nemám peníze ani kalhoty. Mě to vytočilo,takže jsem se rozhodla,že sem chodit nebudu a nebudu ani nic tímto způsobem kupovat.

veruska007
30. led 2018

Stuchlikova, Ladymegy@seznam.cz, Magdaléna Brno - všechny údaje k paní, která loudí přesnou adresu a číslo bankovního účtu za účelem koupě zboží z bazaru, o zboží však nemá zájem.

veruska007
30. led 2018

evasilvinka@seznam.cz Paní si objednala zboží na dobírku, na Poště si nechala prodloužit dobu úschovy, zásilku nepřevzala, nezaplatila, nekomunikuje.

veruska007
30. led 2018

@petrankaon1 Jé, od pana Choholáčka mi přišla naprosto zničená, roztrhaná a zašpiněná zimní bunda přes Aukro. Peníze mi vrátil poté, co jsem tam uveřejnila fotky zboží, co mi poslal... ale i tak mě očernil, že to jde normálně vyprat a že to vlastně on vůbec neposílal... no, nezapomenutelný zážitek 🙂

balet
1. říj 2019

https://www.modrykonik.cz/market/seller/kulisek...
Pani si necha poslat koruny, ale zbozi nepošle a nereaguje na zpravy.

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz