Chci v bazaru prodat korbičku i autosedačku jako set

ketka
4. srp 2013

Nějak si nevím rady, do bazaru jsem cca před 3 měsíci vložila inzerát, že prodám hlubokou korbičku + autosedačku (vajíčko), 3 měsíce tam inzerát "ležel" a když se mi po těch třech měsících konečně ozval někdo, kdo by měl o věci zájem, byl mi inzerát vzápětí zablokován s tím, že nesplňuje pravidla bazaru tím, že je vložen do špatné kategorie......ráda bych tedy věděla, do jaké kategorie věci vložit, když je prostě samostatně prodávat nechci? Když to vložím do autosedaček, zřejmě po nějaké době začne vadit ta korbička, že?
Trošku neřešitelný problém zdá se 🙂

zamilovanadonej
4. srp 2013

@ketka Zkuste kontaktovat přímo admina, poslední dobou blokují kde co, a už to začíná být dost otravné... 😖

speedygon
4. srp 2013

@ketka A na zájemce kontakt nemáš? Že byste to dokončili bez použití bazárku? A v jaké kategorii jsi inzerát vlastně měla?? Osobně bych to hodila nejspíš do kombinovaných kočárků....Ale ještě lepší by asi bylo příslušenství...vždyť to vlastně příslušenství ke kočárku je 🙂

ketka
autor
4. srp 2013

@zamilovanadonej, jj, toho jsem kontaktovala, ale oni než se ozvou, musim říct, že mě tu zaráží čim dál tim víc věcí 😒

@speedygon, no naštěstí už jsem to přes mail vyřešila, ale kdybych ho neměla, tak jsem v háji. Měla jsem to v kombinovaných kočárcích.....ale díky za tip, zkusím to hodit do toho příslušenství 😉

speedygon
4. srp 2013

@ketka kdyby alespoň nejdřív upozornili a dali pár dní na nápravu a hned neblokovali...takhle, když to tak dlouho nechají, bych to brala tak, že je vše ok....