• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co se stalo s fotoblogy?

4. října 2012 
Co to proběhlo (asi 6.10.) za úpravu fotoblogů? Ve skrytém fotoblogu už nemám možnost ho zveřejnit a každý nový příspěvek už se stává automaticky veřejným :confused: . Přestaly fungovat přímé odkazy s key na skryté fotoblogy... :fearful: To má už takhle zůstat, nebo jde jen o nepovedený omyl????
8. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aaa tak už se objevila nová funkce přátelství :sunglasses:
8. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak odemčít zamčenej fotoblog? :confused:
10. říj 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to, co to? Nová úprava mi nesedí, nelze zvolit čtení krátkých zpráv nebo článků ... :frowning2:
26. lis 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Chybí mi to samé co @neumisa :frowning2:
26. lis 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kde jsou CLANKY??? Uprimne me fotky moc nezajimaji, ale rada jsem cetla clanky. Kde je mam hledat?
14. pro 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verbalinka články se nepoděly nikam jsou na stejném místě kde bývaly, takhle například vidím já tvůj fotoblog.
14. pro 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krista no jo, ale to musíš navštívit fotoblog jedné určité osoby ... já osobně jsem si procházela články tak, jak přibývaly postupně a to už teď nejde ... nemám zájem sledovat fotoblog několika určitých osob, věřím tomu, že jsou tady i holky, které píší jednou za čas a nemám šanci si jejich článek přečíst, aniž bych musela listovat historií fotoblogů hodně zpátky ... fakt mi to chybí ...
14. pro 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. pro 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krista to jsem ráda, že zůstaly zachovány, ale nemůžu si dát vyhledat jen články, což jsem právě dělala. Teď musím koukat do celýho fotoblogu :confounded:
17. pro 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verbalinka jj, taky jsem si dávala jen články a přečetla všechny nové, to teď nejde....
17. pro 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Snad se nepletu, ale je asi nějaká chyba v příspěvcích a fotoblozích, když jsou řazeni podle místa :unamused: . Vyberu třeba Cheb, který má kolem 250 položek a dole vidím, že to je celkem na 7 stránkách. A když dám např. stránku 5, tak to skočí na stránku 5. ale VŠECH fotoblogů :confused: .
18. pro 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda @jennyska tady se to uz taky kdysi resilo :frowning2: a vyresilo :slight_smile: tak snad i nyni nejak ... viz muj dotaz u tebe /vyhledat clanky/ ...
1. říj 2012 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyska vyřešeno, dík! :wink:
4. říj 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek