Co se stalo s fotoblogy?

emmili
8. říj 2010

Co to proběhlo (asi 6.10.) za úpravu fotoblogů? Ve skrytém fotoblogu už nemám možnost ho zveřejnit a každý nový příspěvek už se stává automaticky veřejným 😕 . Přestaly fungovat přímé odkazy s key na skryté fotoblogy... 😨 To má už takhle zůstat, nebo jde jen o nepovedený omyl????

emmili
autor
8. říj 2010

Aaa tak už se objevila nová funkce přátelství 😎

peroli
10. říj 2010

jak odemčít zamčenej fotoblog? 😕

neumisa
26. lis 2010

co to, co to? Nová úprava mi nesedí, nelze zvolit čtení krátkých zpráv nebo článků ... ☹

kackark
26. lis 2010

Chybí mi to samé co @neumisa

verbalinka
14. pro 2010

Kde jsou CLANKY??? Uprimne me fotky moc nezajimaji, ale rada jsem cetla clanky. Kde je mam hledat?

krista
14. pro 2010

@verbalinka články se nepoděly nikam jsou na stejném místě kde bývaly, takhle například vidím já tvůj fotoblog.

neumisa
14. pro 2010

@krista no jo, ale to musíš navštívit fotoblog jedné určité osoby ... já osobně jsem si procházela články tak, jak přibývaly postupně a to už teď nejde ... nemám zájem sledovat fotoblog několika určitých osob, věřím tomu, že jsou tady i holky, které píší jednou za čas a nemám šanci si jejich článek přečíst, aniž bych musela listovat historií fotoblogů hodně zpátky ... fakt mi to chybí ...

collette
15. pro 2010

@verbalinka
@neumisa mě taky 😨

verbalinka
17. pro 2010

@krista to jsem ráda, že zůstaly zachovány, ale nemůžu si dát vyhledat jen články, což jsem právě dělala. Teď musím koukat do celýho fotoblogu 😖

berenika39
17. pro 2010

@verbalinka jj, taky jsem si dávala jen články a přečetla všechny nové, to teď nejde....

berynka
18. pro 2010

Snad se nepletu, ale je asi nějaká chyba v příspěvcích a fotoblozích, když jsou řazeni podle místa 😒 . Vyberu třeba Cheb, který má kolem 250 položek a dole vidím, že to je celkem na 7 stránkách. A když dám např. stránku 5, tak to skočí na stránku 5. ale VŠECH fotoblogů 😕 .

segra_bruni
1. říj 2012

jejda @jennyska tady se to uz taky kdysi resilo ☹ a vyresilo 🙂 tak snad i nyni nejak ... viz muj dotaz u tebe /vyhledat clanky/ ...

segra_bruni
4. říj 2012

@jennyska vyřešeno, dík! 😉