Co zapadá do kontextu stránky?

amelie001
31. črc 2012

Chtěla bych se ve vší slušnosti zeptat,co zapadá do kontextu stránky?
Jako matka po ukončené rodičovské dovolené a v budoucím čase zatím neplánující druhé dítě,se ptám,proč do kontextu stránky nezapadá zpráva,že jsem poslala životopis.Mě to přijde jako rozhodně nepobuřující zpráva.Pro někoho možná blbost že to sem píšu,ale mě to přišlo normální,ne na smazání.Já bohužel nemám co psát o kojení,přebalování apd.Děkuji za vysvětlení... 🙂

kazy
31. črc 2012

Napiš tuhle otázku přímo do zprávy jennysce (administrátorce), ona Ti na to osobně odpoví. Prý jsou tu matky, které by mohlo pobuřovat vše, co je mimo pravidla a hlavním pravidlem asi je, že vše uvedené se má nějak týkat těhotenství a mateřství a v tomto kontextu se sice odeslání životopisu týká Tebe jako matky, ale víc je to o oblasti "moje práce" než "moje mateřství či těhotenství". Takhle bych to viděla, přestože mě osobně by tato Tvoje zpráva nevadila, ani nepobuřovala akdyž bych Tě víc znala, ještě bych ji i uvítala 🙂 Já jsem měla album o svých "mateřských radostech", kam jsem nacpala obrázky svýho oblíbenýho kafe, zmrzliny, knížek a časáků, kterými si dělám radost, ale víc než o mém těhotenství a mateřství je to asi jako o mě samotné a proto je to už "mimo" a můžu to mít jen "pro přátele", což je škoda, maminy mi na to reagovali a byla to pro ně inspirace,a takhle si nejdřív musím každého označit jako přítele, aby to viděl, a co já vim, kdo je na tyhle moje blbiny zvědavej ...do budoucna bude prý rozšíření témat, máme si počkat🙂