Hledáme maminky, těhulky či snažilky z různých regionů

valentinuska
17. kvě 2011

Rádi bychom stránky MK přiblížili víc vám našim uživatelům a proto chystáme spoustu změn a novinek, které by vám měli nejen zpříjemnit virtuální pobyt na našich stránkách, ale zároveň i usnadnit běžný reálný život.

Konkrétní a závěrečné informace o novinkách si zatím nechám pro sebe (on vlastně ani konkrétní závěr není, protože vše záleží na vás 🙂), jenom je zde lehce nastíním z toho důvodu, že bychom byli rádi, abyste se na těchto změnách podíleli také.

Proto vítáme jakékoliv podněty, které budou opravdu k věci a zároveň bychom zde rádi oslovili ty z vás, které by rády s námi osobně spolupracovaly a byly při vzniku tohoto nového projektu.
Rádi bychom našli maminky, těhulky či snažilky z různých regionů, které by aktivně komunikovali s dalšími uživatelkami z daného regionu a vyhledávali informace kam s dětmi, zajímavé akce, organizovali střetnutí apod. …

Zároveň bych ráda oslovila ty z vás, které mají spisovatelského či redaktorského ducha a chtějí se realizovat, dejte o sobě vědět 🙂

Pokud tedy některá chcete využít svůj volný čas k něčemu smysluplnému, tak se ozvěte 😉

antonie78
9. čer 2011

Ahoj jsem Eva z OV a celkem jsem zvědavá,ráda přispěji k různým akcím atd...zatím ahoj mám syna Josífka rok a půl a pořád něco děláme takže jsme aktivní,zatím ahoj

mayerka
9. čer 2011

@valentinuska můžu se zeptat? Když chcete informace o různých zajímavých akcích, nebude to potom reklama? To by přece bylo proti vašim pravidlům...

valentinuska
autor
9. čer 2011

@antonie78 Ahoj Evi, jsem moc ráda, že si se ozvala ... Napíšu ti více do IP 🙂

valentinuska
autor
9. čer 2011

@mayerka tady přece není reklama úplně zakázaná 🙂

jitula1984
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lendam
9. čer 2011

@valentinuska Ahoj, jsem z Prahy 22, jestli to bud v mých silách, ráda pomohu. L

antonie78
10. čer 2011

@valentinuska Ahoj dobře napiš pokud toho je víc posílám mejlíka e.tynova@seznam.cz

hanickacb
10. čer 2011

Ahoj ráda taky pomůžu jsem s Č.budějovic a je mi 27let

pipiii
14. črc 2011

take rada pomuzu, praha 5(praha 13) mam dcerku 21 mesicu 🙂

dilemma
29. črc 2011

Ahoj Jsem Květa jsme z Vyškova jsme na MD s malym chlapeckem a snazime se otehotnet rada se budu podilet na informacich budu i rada komunikovat s ostatnimi a kdykoliv i neco napisu:D jen co se po mne bude potrebovat tak to splnim:D mam cas vecinou vecer kdyz malicky spi a nebo pres den kdy si dokaze hrat sam🙂 takze se da rict ze jsme tady i hodne pres den sice jen na par minut ale jsme takze pokud zbyde jeste nejake to mistecko pro nejakou tu menci ci veci funkci klidne se ozvete budu rada🙂

giannag
6. pro 2011

Ahojky, jsem z Milovic a taky moc ráda pomohu, pokud nabídka stále platí. Mám chlapečka rok a půl a budu ráda za možnost každé další aktivity 🙂 Jana

zdeniii
6. pro 2011

Taky ráda pomohu 😉

aguaverde
3. led 2012

Pokud je to stále aktuální tak se klidně hlásím (Olomoucko-Přerovsko) dcera 24měs já 24let 😉

marky25
11. led 2012

Ahojky,jsem tu nová a ráda bych se seznámila s budoucíma maminkama nebo s maminkama.
Je mi 25let jsem z Ústí nad Labem-Skorotice a termín porodu mám 31.7 2012.
Chci se zapojit do aktivit!
Markéta

pepajr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivana21m
20. led 2012

Ahoj jsem Iva, a jsem z Liberc, zatim se stale neuspesne s pritelem snazime o miminko ☹ rada bych si tu popsala s nekym, kdo ma stejny problem jako ja ....
Chut po miminku, je velka ale porad se nedostavuje, kdepak mi asi bloudi 😒 ☹

kacatko11
15. únor 2012

@ivana21m Ahoj Ivo, to chce na to nemyslet. Já na to myslela a pořád nic, už jsem byla zoufalá. Potom už jsem nechtěla a zrovna jsem byla těhotná. Trvalo nám to 6 měsíců. Ted máme tří měs. chlapečka.

moja75
26. únor 2012

Ahoj Jsem Petra,mám 9 týd.Michálka ráda se zapojím do aktivít.Zrovna z Míšo máme vaničkové koupání všem doporučují Míša si vodu užívá. Ráda poznam nějakou maminku z Ostravy -Poruby. 🙂 🙂 Zdravím všechny maminky

peetulka22
17. kvě 2012

Ahoj,jsem Petra 23,mám dcerku Terezku 2roky a 2měsíce,jsme z chotilska,Region Příbram,moooc ráda pomůžu,zapojím se do různých aktivit 😉 pište pište 🙂 😀