• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodnocení uživateli. Jak ho napsat?

25. června 2014 
Dobré dopoledne,už jsem jedno hodnocení kdysi psala,ale nějak jsem zapomněla,jak se to dělalo a teď jsem na to nepřišla,jak ho danému uživateli napsat ! Poradíte mi ??? Předem děkuji. V.K.
14. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,tak já mám podobný problém,chtěla bych napsat jedné uživatelce hodnocení,ale jelikož ještě žádné nemá a jelikož nemá ani žádný inzerát vložený nevim jak na to :sweat_smile: :confused:
6. led 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem na to přišla :grinning:
6. led 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvojka Je prosím a nemohla by jsi mi poradit jak na to? Taky si s tím marně lámu hlavu :frowning2:
1. bře 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminka_kacenka klikni na BAZAR, tesne nad inzeratmi mas kolonku Hledej prodejce, zadaj meno uzivatela, odklikni.zobrazi sa ti uzivatel,kliknes bud na nick alebo na 0 inzeratu, otvori sa ti bazarovy profil a kliknes na BEZ HODNOCENI co mas vedla fotky predajcu.a potom sa ti ukaze zelene plus Pridej hodnoceni....kliknes a pises :wink:
1. bře 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@latvia Děkuju moc, konečnˇ´e jsem pronikla do tajů hodnocení :slight_smile:
2. bře 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, prosím, nevíte, kde napsat hodnocení konkrétnímu prodejci?Marně hledám místo pod inzerátem a komunikací, kde údajně tato možnost má být...Děkuji :slight_smile:
25. únor 2014 v 18:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím o radu, kde napsat hodnocení k inzerátu v bazaru - dole pod inzerátem na to žádný prostor nemůžu najít. děkuji
20. bře 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stačí otevřít přímo konkretní inzerát na který jste reagovali nebo nejaký jiný od stejné prodávající a pod obrázkem / nebo nad ted nevím je ohodnot prodáavajícího :slight_smile:
20. bře 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to až dole pod obrázkem a pod komunikací s prodejkyní :slight_smile:
20. bře 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím poraďte - jedna maminka si ode mně nakoupila, ale napsala mi zprávou, ne standartně pod inzerát ale do soukromé pošty,kde vypsala co chce atd.-obchod proběhl bez problémů - registrovaná už je (čerstvě), chtěla bych jí udělit hodnocení, ale protože nereagovala bezprostředně na inzerát ale do té interní pošty, nemůžu se na hodnocení dostat.... nebo to nějak jde ? poradíte prosím ?
25. čer 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek