Hodnocení uživateli. Jak ho napsat?

mrnous81
14. kvě 2010

Dobré dopoledne,už jsem jedno hodnocení kdysi psala,ale nějak jsem zapomněla,jak se to dělalo a teď jsem na to nepřišla,jak ho danému uživateli napsat ! Poradíte mi ??? Předem děkuji. V.K.

dvojka
6. led 2011

Ahoj,tak já mám podobný problém,chtěla bych napsat jedné uživatelce hodnocení,ale jelikož ještě žádné nemá a jelikož nemá ani žádný inzerát vložený nevim jak na to 😅 😕

dvojka
6. led 2011

už jsem na to přišla 😀

maminka_kacenka
1. bře 2011

@dvojka Je prosím a nemohla by jsi mi poradit jak na to? Taky si s tím marně lámu hlavu ☹

latvia
1. bře 2011

@maminka_kacenka klikni na BAZAR, tesne nad inzeratmi mas kolonku Hledej prodejce, zadaj meno uzivatela, odklikni.zobrazi sa ti uzivatel,kliknes bud na nick alebo na 0 inzeratu, otvori sa ti bazarovy profil a kliknes na BEZ HODNOCENI co mas vedla fotky predajcu.a potom sa ti ukaze zelene plus Pridej hodnoceni....kliknes a pises 😉

maminka_kacenka
2. bře 2011

@latvia Děkuju moc, konečnˇ´e jsem pronikla do tajů hodnocení 🙂

marcimik
25. únor 2014

Dobrý den, prosím, nevíte, kde napsat hodnocení konkrétnímu prodejci?Marně hledám místo pod inzerátem a komunikací, kde údajně tato možnost má být...Děkuji 🙂

jenbarbora
20. bře 2014

prosím o radu, kde napsat hodnocení k inzerátu v bazaru - dole pod inzerátem na to žádný prostor nemůžu najít. děkuji

mishacsek
20. bře 2014

Stačí otevřít přímo konkretní inzerát na který jste reagovali nebo nejaký jiný od stejné prodávající a pod obrázkem / nebo nad ted nevím je ohodnot prodáavajícího 🙂

mishacsek
20. bře 2014

je to až dole pod obrázkem a pod komunikací s prodejkyní 🙂

plabla
25. čer 2014

prosím poraďte - jedna maminka si ode mně nakoupila, ale napsala mi zprávou, ne standartně pod inzerát ale do soukromé pošty,kde vypsala co chce atd.-obchod proběhl bez problémů - registrovaná už je (čerstvě), chtěla bych jí udělit hodnocení, ale protože nereagovala bezprostředně na inzerát ale do té interní pošty, nemůžu se na hodnocení dostat.... nebo to nějak jde ? poradíte prosím ?