Jak můžu zrušit účet na MK?

pettulka
17. únor 2012

nebudu se tu dívat na různou kritiku

samson
17. únor 2012

tak napiš adminum...myslím, že to takový problém nebude.Kontakty máš dule 😉

abbie
18. únor 2012

ucet ti nezrusia, ostane tu navzdy viditelny... akurat ti prikazu, aby si si vsetko zmazala ... na hlavu postavene 😠

denousek
18. únor 2012

tak nečti kritiku 🙂 chod jen do tématu kde si rozumíte..to tady bohužel vždy bylo a bude ... musís si lidi vybírat ty sekterýma se chceš bavit.ale když přece jen se něco děje tak na to prď,každej má na něco svuj vlastní názor tak se nenech rozhodit... a klidně si svuj názor prosaď!nikdo tu neni svatej...
akorat nekdo toho na sebe přizná víc a někdo mín...drž se

lollia
18. únor 2012

Nemožnost zrušení registrace je na hlavu postavená. Známá je po x potratech, na modrém koníkovi by zůstala ráda, ale bez jejího smolného nicku a nemůže si založit nový, protože admini hned budou "prudit", že jde o duplicitu nicků, ale původní jí nezruší. Vůbec se mi to nelíbí a osobně už proto poslední dobou chodím do veřejných témat jen velmi, velmi zřídka (tato mi za příspěvek opravdu stojí), protože ani s choulostivým tématem není možnost anonymního dotazu, jako je tomu na konkurenčních fórech. A ještě pěkně s pořádně rozpoznatelnou fotkou obličeje.

salomee
18. únor 2012

No jo, u té známé bych to pochopila, ale toho by pak mohly využívat i jiní experti a tvrdit něco podobného, že potřebují nový nick... asi to je ten důvod, proč to nejde.

amallie
18. únor 2012

Tak přestaň koníka pouštět, přispívat atd a fotoblog si zamkni, fotku vymaž a máš to vyřešené, za čas už nikoho nebudeš zajímat

ikarkulka
18. únor 2012

jestli chceš zrušit účet, napiš mi do IP, zablokuji ti ho. přeju hezkou sobotu.

luciakandrova
28. bře 2012

Dobrý den. Chcela by som sa opýtat ako sa da zmazat alebo zrušit učet, ktorý som si založila na českej stránke. Chcela by som si ho založit na slovenskej, kedže som slovenka a už nebývam v čechách. DAKUJEM 🙂

pozn. admina: napíšu ti do ip, v Otázce není možné na tvůj dotaz zodpovědět - účet není potřeba mazat ani vytvářet novou registraci, pouze ti tvůj účet přehodím na slovenského koníka (kam se můžeš přihlásit už nyní i bez přehození) 😉

nikolajs
20. zář 2017

jde to na hoře na obrazovce najdeš Můj účet najeď na něj myšítkem a vyber Nastavení potom klikni na záložku účet a tam pak klikní dole v rohu na chci zablokovat účet na Modrém koníku a postupuj podle instrukcí