Jak odemknout diskuzi?

ivca87
5. dub 2012

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak mám postupovat, pokud jsem chtěla přispět do diskuze, ale zjistila jsem, že je uzamčená (dole napsáno - "Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.")? Lze tedy nějak odemknout, nebo mám vytvořit nové téma se stejným názvem? Proč se vůbec některé diskuze uzamykají?

Děkuji za odpovědi 🙂

weri1
5. dub 2012

@ivca87 neodemkneš, když je uzavřená adminem, uzamyká se většinou, že téma už nexistuje, nebo se to v diskusi vyhrocuje, nebo odbočuje od tématu atd

kajovaevicka
5. dub 2012

@ivca87 Admin tu to diskuzi zamknul a tak je taky jediný, kdo ji může odemknout. Téma nezakládej znovu, protože ho také zamknou- témata se zamykají, jestliže jsou duplicitní (tzn už tu toto téma jednou je), pokud se tam uživatelky hádají, pokud je to pouze reklama atd....

peroli
5. dub 2012

@ivca87 Pokuď je téma jednou zamčený tak už na 99,99 % odemknout nejde.. Zamčený je buď z toho důvodů že už tu nějaký stejný nebo hodně podobný je nebo se to nehodí / netýká těchto stránek.. 😉

salomee
5. dub 2012

Je to sice jenom jeden z důvodů, proč se zamyká, ale je to často: duplicitní téma... Jestli je tam dole uvedeno, že téma bylo duplicitní, většinou je tam i odkaz na to téma původní, tak přispět můžeš tam.

ivca87
autor
5. dub 2012

Děkuji za odpovědi 🙂

ined77
5. dub 2012

@ivca87 ...zkus dát podobnou otázku na to téma, nebo, pokud potřebuješ diskutovat, vymysli nový název na "staré" téma 😉 .

kajovaevicka
5. dub 2012

@ined77 A nebo by mohla zkusit použít vyhledávač a najít tam to téma, které bylo první a díky kterému to duplicitní bylo uzamčené... a ne zase zahlcovat fórum dalším duplicitním tématem...

lostakova
5. dub 2012

@ivca87 Můžeš zkusit požádat admina o odemknutí diskuze...

ined77
5. dub 2012

@kajovaevicka ...no v tomto případě určitě ano, záleží z jakého důvodu bylo téma uzamčeno 😉 .