• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak řešit, když Vám nepřijde balíček a už jste zaplatila?

8. srpna 2013 
Maminky stalo se Vám už někdy, že jste zaplatila a nebo vymněnila danou věc a nepřišlo Vám nic... Jak takovou věc řešit?
1. črc 2013 v 15:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelazeithamlova jde o ten kočárek, jak bylo v jiné diskuzi?
1. črc 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bohužel áno, napsala mi, že dnes a nebo zítra odešle... dnes jsem se informovala jestli kočárek odeslala... zprávy přečetla, ale neodepsala..... tak už nevím co si mám myslet...
1. črc 2013 ve 21:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyčkej tedy do konce týdne(a požádej si o podací číslo)....nedočkáš-li se, informuj adminy....a šup s ní na černou listinu....ach jo, proč musí být takoví lidé, zvláště maminky???? :angry: :frowning2:
2. črc 2013 v 05:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
můžu se zeptat jak to dopadlo? Jako napsat to adminovi je pěkný ale prachy to nevrátí. Tady je důležité sebrat co nejvíc důkazů a komunikaci a jít na policii. I když není cena zboží nad 5000Kč tak je dobré to nahlásit, někdo se lekne a zaplatí, nebo pošle zboží a nekdy když toho má člověk více
tak to přehodnotí na trestný čin a ten už se normálny vyšetřuje (kontroly IP adres, mailů, čísel účtů, telefonů atd...)
18. črc 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@speedygon
@michaelazeithamlova holky, jak to dopadlo? řeším teď to stejné s jednou paní tady :frowning2: děkuji
8. srp 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketd ach jo, to je neskutečný toto...proto se snažím kupovat přes net hlavně s možností osobního odběru.... :rolling_eyes:
8. srp 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@speedygon Ahoj, no, několikrát jsem tu nakupovala a úplně bez problémů, takže jsem přestala být ostražitá...a pak tohle:( právě nevím, jestli se dá napsat třeba adminům, aby jí stopli obchod nebo aspoň varovali ostatní???
8. srp 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketd je tu přímo diskuze, kam se vkládají nicky+upozornění na ně(co provedli) a adminovi napsat můžeš taky
8. srp 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek