Jak řešit, když Vám nepřijde balíček a už jste zaplatila?

Maminky stalo se Vám už někdy, že jste zaplatila a nebo vymněnila danou věc a nepřišlo Vám nic... Jak takovou věc řešit?

speedygon
1. črc 2013

@michaelazeithamlova jde o ten kočárek, jak bylo v jiné diskuzi?

michaelazeithamlova
autor
1. črc 2013

bohužel áno, napsala mi, že dnes a nebo zítra odešle... dnes jsem se informovala jestli kočárek odeslala... zprávy přečetla, ale neodepsala..... tak už nevím co si mám myslet...

speedygon
2. črc 2013

Vyčkej tedy do konce týdne(a požádej si o podací číslo)....nedočkáš-li se, informuj adminy....a šup s ní na černou listinu....ach jo, proč musí být takoví lidé, zvláště maminky???? 😠 ☹

pccolor
18. črc 2013

můžu se zeptat jak to dopadlo? Jako napsat to adminovi je pěkný ale prachy to nevrátí. Tady je důležité sebrat co nejvíc důkazů a komunikaci a jít na policii. I když není cena zboží nad 5000Kč tak je dobré to nahlásit, někdo se lekne a zaplatí, nebo pošle zboží a nekdy když toho má člověk více
tak to přehodnotí na trestný čin a ten už se normálny vyšetřuje (kontroly IP adres, mailů, čísel účtů, telefonů atd...)

marketd
8. srp 2013

@speedygon
@michaelazeithamlova holky, jak to dopadlo? řeším teď to stejné s jednou paní tady ☹ děkuji

speedygon
8. srp 2013

@marketd ach jo, to je neskutečný toto...proto se snažím kupovat přes net hlavně s možností osobního odběru.... 🙄

marketd
8. srp 2013

@speedygon Ahoj, no, několikrát jsem tu nakupovala a úplně bez problémů, takže jsem přestala být ostražitá...a pak tohle:( právě nevím, jestli se dá napsat třeba adminům, aby jí stopli obchod nebo aspoň varovali ostatní???

speedygon
8. srp 2013

@marketd je tu přímo diskuze, kam se vkládají nicky+upozornění na ně(co provedli) a adminovi napsat můžeš taky