• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak tu psát poptávku po zboží?

9. února 2011 
mile maminky da se tu take inzerovat jako poptavka schanim hodne vecicek a nevim jak a kde se tu daji psat poptavky nebo je tu jen prodej vecicek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dekuji
9. únor 2011 v 16:03  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
@darinaruzickova ja nevim jestli to tu jde, co potrebujes ? :slight_smile: neco pro mimouse?
9. únor 2011 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Bohžel myslím že to nejde...bylo jich asi málo tech inzarátů KOUPIM...zkus zadat normálne že prdáváš a do názvu zadej velkými písmeny koupím :wink:
9. únor 2011 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
velka pismena zde neakceptuji :( ja omylem taky napsala do nazvu velky a zablokovali ho :(
9. únor 2011 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se zkus obrátit přímo na nějakého admina určitě ti poradí :wink: A neukousne tě když se zeptáš :wink:
9. únor 2011 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj dekuji kdyz zadam ze prodavam tak mi to pise at vlozim fotku jinak bez ni me to nepusti dal schanim obleceni na syna 110-116 velikost a taky na mimi vse uz po synovi nic nemam i postylku a kocarek ale postupne je mala md :frowning2: :frowning2:
9. únor 2011 v 16:49  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek