Jak tu založit fotoalbum?

teruska16
25. kvě 2009

Mohl by jste mi někdo poradit, jak si tady mám založit fotoalbum?? 😒 Jelikož já to nějak nemůžu najít a jsou tady akorád pravidla alb.. 🙂 Díky předem....

fim
25. kvě 2009

Terko, musíš být zaregistrovaná - potom nad náhledem nejaktuálnějších alb na hlavní straně najdeš kolonku moje alba a tam už tě to povede. Blíž neporadím, já už mám alba 3 a všechna skoro plná, tak už se nemohu podívat, co to tam hlásí dál. 😉

teruska16
autor
25. kvě 2009

Díky, doufám, že to zvládnu a hlavně najdu... 🙂

nikeee20
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majima
7. únor 2010

Prosím o radu - taky bych si chtěla založit album a přestože jsem zaregistrovaná, nemůžu nikde (v nastavení profilu ani na stránce s fotoalby) najít odkaz, pomocí kterého by se to dalo udělat.
Mohl byste mě někdo navést, jak mám postupovat?

majima
7. únor 2010

Tak beru svůj dotaz zpět, už jsem záhadu vyřešila a našla to. 🙂
Používám totiž prohlížeč Mozilla a tam žádné odkazy nejsou vidět. Poté, co jsem to zkusila otevřít v IE, se mi najednou zobrazily... 😀

chaluska
20. bře 2010

Prosím o radu, pas uživatele mám na 20 řádků a nejdou mi smajlíci. Je to takový celý rozhozený. Mám špatný prohlížeč nebo co? Předem díky za radu co s tím.

janulle22
20. bře 2010

ja zas nevim jak vytvorit soukromou skupinu... cosi sem kdesi vytvorila ale nevim co dal... 😀
to je hrozna prca jak jsou vseci zmateni...snad to holky brzy zvladnem a budem tu zase jako doma... 😉

mmmk
20. bře 2010

Chaluska, muzes to lip popsat nebo udelat printscreen a hodit sem do diskuze? Nejak tomu nerozumim. To mas tak "rozhozeny" jen svuj pas nebo kohokoliv jinyho?

Janulle22, pujdes do sekce Soukrome skupiny -> Nazev skupiny -> Napises seznam clenu - ale pozor, prezdivky musi byt presne -> Vytvor soukromou skupinu. A je to. Casem muzes samorzejme jako spravce (= zakladatel) prijmat dalsi cleny.

bejana
25. kvě 2010

Nevím, kam napsat svůj dotaz, tak zkusím tady. Nefunguje mi tlačítko "odpověz." Nevím proč nebo co dělám špatně? Může to být i nastavením prohlížeče? Mám Internet Explorer 8. (Nastavení nerozumím 😅) Když kliknu na tlačítko, tak se nic nestane - jméno se zavináčem se mi do odpovědi nedotáhne 😒 Může mi někdo poradit? 😕

bzunda
25. kvě 2010

Bejana, mám tentýž problém 😒 navíc nemám ani nahoře na liště "kdo se o mně zmiňuje" 🙄

berenika39
25. kvě 2010

ahoj, @bzunda, už tam ted to "kdo se o mě zmiňuje" máš..... 😉 😉

bzunda
25. kvě 2010

@berenika39 jé díky, sice "odpověz" stále nefunguje, ale to se dá psát i ručně 😉 🙂

berenika39
25. kvě 2010

@bzunda. stačí když poprvé, co tu funkci spustili, ti někdo napíše oslovení se zavináčem, naskočí to a pak už to visí nahoře mezi navig.tlačítky napořád.

s tím "odpověz" nevím.....

momin
17. čer 2010

Ahoj holky,asi sem blbec ale prosim vas co znamena kdyz se mi nahore vedle "Muj fotoblog" objevi červena 1.. (jako kdyz vam prijde nova IP.) 😕 😅

berenika39
17. čer 2010

momin, nepřibyl ti tam komentář? to se tu probíralo, že člověk musí kontrolovat fb , aby si všimnul nových komentářů, tak to třeba už je nové, nahlásí ti to komentář....nevím, mrkni

janocka
17. čer 2010

@momin ano malo by to fungovat tak ako pise bereninka39 ..... ked ti pribudne komentar vo fotoblogu, mala by sa ti zobrazit cervena jednotka, akoze 1 novy komentar... ak ti to svieti a komentar nemas, tak to preto, ze to este nefunguje uplne spravne, spustalo sa to vcera a ma to este chybicky krasy..... rozobera sa to aj tu https://www.modrykonik.sk/forum/tema/otazky-pre...

poprosim teda zatial o trpezlivost kym to nebude fungovat spravne

momin
17. čer 2010

@berenika39
@janocka
diky,me to taky napadlo , ale komentar zadny nikde tak to bude asi tim jak pise janocka... 🙂 😉

berenika39
17. čer 2010

tak jsem se taky poučila 😉 😉

luciana21
17. čer 2010

Díky za radu s tou jedničkou u Fotoblogu, taky jsem nad tím přemýšlela 😀 😀

emminak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emminak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
berenika39
17. čer 2010

no a ted mi tam ta jednička naskočila taky a nic 😀 😀 😀 .

ikarkulka
17. čer 2010

mně to normálně funguje 😅

momin
6. črc 2010

Ahoj,tak mam zase jeden dotaz..... 😎
kdyz nekdo vlozi mezi temata OTAZKU.... je tam moznost hlasovat (souhlasit) s jinyma nazorama-jen nemuzu prijit na to co musim udelat-abych s nekym mohla souhlasit?! 😅

janocka
6. črc 2010

@momin ak si nedala odpoved na otazku, tak potom len klikni na "Souhlasím s touto odpovědí" a je to 😉

momin
7. črc 2010

joo takhlee.... To muzu jen kdyz neodpovim.. 😉 Uz je mi to jasne.. 😀 Dekuji
@janocka

lucie.krajcarova
11. črc 2010

dobrý den, zničil se mi notebook a teď pracuji na starém počítači. zde si nemůžu aktualizovat inzeráty, při aktualizaci se prostě nic neděje. bohužel mi počítač neukazuje, jaký program si mám stáhnout, aby to fungovalo. Můžete mi prosím poradit? díky, lucka

janocka
11. črc 2010

@lucie.krajcarova predtym si pouzivala mozillu, teraz mas IE 6. Skus to teda, prosim, cez mozillu alebo si aktualizuj IE a ak to ani potom nepojde daj mi vediet

berenika39
17. srp 2010

už jsem na budku z vyhledávače. S.O.S.
když něco hledám, povede se tak v jednom případě z deseti. diakritiku nepíšu.
konkrétně: nick, nějaká třeba breberka88, napíše otázku. má tam už jako že napsala 10 příspěvků. chci se podívat, jaké. do vyhledávače dám breberka88 i breberka 88 (s mezerou) a .....nic. žádné její příspěvky to nenajde. přitom její nic musí být u každého jejího příspěvku.

co dělám špatně?

děkuji.

janocka
18. srp 2010

@berenika39 nic nedelas spatne.... je to tak urobene naschval, aby nebolo mozne len tak si vyhladat prispevky inych uzivatelov 😉

berenika39
18. srp 2010

aha. 1:0 pro adminy🙂)))
hm, tak to mám smolíka.