• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak v bazaru poznám kupujícího?

30. června 2009 
ahojky,
mam asi trosku blby dotaz :sweat_smile:. nedavno jsem tu pres bazar prodala nejake vecicky,ale nemuzu prijit na to jak zjistim kdo to koupil abych se dotycne mohla ozvat :sweat_smile:. nerada bych aby pak doslo k nejakemu nedorozumeni :slight_smile:
dekuju za rady
29. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sayast, záleží jak se ti dotyčný ozval - do IP nebo přes e-mail? Ty vaše kontaktní zprávy musíš mít uložené. Pokud si je smazala, tak kupujícího už nedohledáš.
29. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kristo,kdyz on se mi prave nikdo neozval :unamused:
29. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sayast já ti nerozumím a jak jsi ty věcičky prodala když se ti nikdo neozval?
29. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,chvili po tom co jsem to zadala,tak na hlavni strane, uz nebyli tak zvyraznene napsane, tak jsem to pochopila tak ze jsou prodany :sweat_smile: . jsem asi blb :sweat_smile:
29. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: tak tomu nerozumím :sweat_smile:
29. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se omlouvam,ale nejsem moc typ na takove veci a hlavne,snazila jsem se tak neco prodat prvne. tak jsem inzeraty vlozila, v pohode. na hlani strane byli jakoby zvyraznene napsany a po chvili uz normalnim pismem. tak jsem to pochopila tak, ze si to nekdo koupil,ale nikdo se neozval
29. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak cislo inzeratu tucne.
treba ted je tucne cislo inzerat 1,2 a 14 a zbytek cisel inzeratu uz tucne neni,tak to chapu tak,ze ty jsou prodane :sweat_smile:
29. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast:ne ten inzerát tam je pořád,podívej se do Moje inzeráty.
29. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je fakt, ze ja taky nevim, co znamena, ze nektery jsou tucne zvyrazneny a nektery slabe....taky bych to chapala tak, ze ty tucne jsou novy, co na ne nikdo neodpovedel...

jak to je zeny ?
29. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja to chapu tak,ze ty co maji tucne psane cislo inzeratu, tak jsou jeste volne a ty co jsou psane normalne,tak ze je to prodane.
mozna by stalo za to to, pro lidi jako jsem ja :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: udelat trosku pochopitelnejsi :grinning: :grinning: :grinning:
fakt jsem z toho jelen :zipper_mouth:
29. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast, já tu teda neprodávám, ale zatím jsem si všimla, že na úvodní stránce MK jsou tučně zvýrazněny čísla těch inzerátů, který maj na tý první stránce i ukázanou fotku.
29. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na stránce je vždy jen 6 fotek inzerátů, které jsou nejnovější. A ty jsou zvýrazněné tučně.
Pokud dá jeden uživatel třeba 5 inzerátů, tak se tučně zobrazí jen jeden jeho inzerát s fotkou. Dostal by č. 1 a další zvýrazněné číslo by bylo třeba až 6, protože by to byl další nový inzerát od jiného uživatele.

Např. nyní tam není tučně č. 6, protože jedna uřivatelka má 5 a 6 a tak se zvýraznila až 7.

pokud někdo nedá k inzerátu fotku, tak nikdy tučně nebude :wink:

chápete moje podání? :sweat_smile: :grinning:
29. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
než jsem to dopsala, tak je tam i č. 6, ale za to tam není tučné č. 1, protože nemá fotku :wink:
29. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cherub, myslím, že je tvůj výklad pochopitelnej :wink:
29. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takze ze se mi podarilo neco prodat poznam az podle toho ze se mi nekdo ozve? :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
say, jj, buď ti přijde IP nebo mejl. Jiná možnost není, takže to určitě poznáš :wink:
29. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dekuju :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sayast myslím, že holky ti odpověděly dostatečně, pokud se ti nikdo neozve - nikdo o tvoje věci zatím neprojevil zájem, neexistuje tady žádný automatický systém, tzn. že až věci prodáš, tak si musíš ty inzeráty taky sama smazat :wink:
30. čer 2009 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek