Jak v bazaru poznám kupujícího?

sayast
29. čer 2009

ahojky,
mam asi trosku blby dotaz 😅. nedavno jsem tu pres bazar prodala nejake vecicky,ale nemuzu prijit na to jak zjistim kdo to koupil abych se dotycne mohla ozvat 😅. nerada bych aby pak doslo k nejakemu nedorozumeni 🙂
dekuju za rady

krista
29. čer 2009

Ahoj Sayast, záleží jak se ti dotyčný ozval - do IP nebo přes e-mail? Ty vaše kontaktní zprávy musíš mít uložené. Pokud si je smazala, tak kupujícího už nedohledáš.

sayast
autor
29. čer 2009

kristo,kdyz on se mi prave nikdo neozval 😒

krista
29. čer 2009

Sayast já ti nerozumím a jak jsi ty věcičky prodala když se ti nikdo neozval?

sayast
autor
29. čer 2009

no,chvili po tom co jsem to zadala,tak na hlavni strane, uz nebyli tak zvyraznene napsane, tak jsem to pochopila tak ze jsou prodany 😅 . jsem asi blb 😅

soanpe
29. čer 2009

😅 tak tomu nerozumím 😅

sayast
autor
29. čer 2009

ja se omlouvam,ale nejsem moc typ na takove veci a hlavne,snazila jsem se tak neco prodat prvne. tak jsem inzeraty vlozila, v pohode. na hlani strane byli jakoby zvyraznene napsany a po chvili uz normalnim pismem. tak jsem to pochopila tak, ze si to nekdo koupil,ale nikdo se neozval

sayast
autor
29. čer 2009

tak cislo inzeratu tucne.
treba ted je tucne cislo inzerat 1,2 a 14 a zbytek cisel inzeratu uz tucne neni,tak to chapu tak,ze ty jsou prodane 😅

lenkabu
29. čer 2009

sayast:ne ten inzerát tam je pořád,podívej se do Moje inzeráty.

petruna
29. čer 2009

no je fakt, ze ja taky nevim, co znamena, ze nektery jsou tucne zvyrazneny a nektery slabe....taky bych to chapala tak, ze ty tucne jsou novy, co na ne nikdo neodpovedel...

jak to je zeny ?

sayast
autor
29. čer 2009

ja to chapu tak,ze ty co maji tucne psane cislo inzeratu, tak jsou jeste volne a ty co jsou psane normalne,tak ze je to prodane.
mozna by stalo za to to, pro lidi jako jsem ja 😅 😀 😀 😀 udelat trosku pochopitelnejsi 😀 😀 😀
fakt jsem z toho jelen 🤐

nelinkav
29. čer 2009

sayast, já tu teda neprodávám, ale zatím jsem si všimla, že na úvodní stránce MK jsou tučně zvýrazněny čísla těch inzerátů, který maj na tý první stránce i ukázanou fotku.

cherub
29. čer 2009

Na stránce je vždy jen 6 fotek inzerátů, které jsou nejnovější. A ty jsou zvýrazněné tučně.
Pokud dá jeden uživatel třeba 5 inzerátů, tak se tučně zobrazí jen jeden jeho inzerát s fotkou. Dostal by č. 1 a další zvýrazněné číslo by bylo třeba až 6, protože by to byl další nový inzerát od jiného uživatele.

Např. nyní tam není tučně č. 6, protože jedna uřivatelka má 5 a 6 a tak se zvýraznila až 7.

pokud někdo nedá k inzerátu fotku, tak nikdy tučně nebude 😉

chápete moje podání? 😅 😀

cherub
29. čer 2009

než jsem to dopsala, tak je tam i č. 6, ale za to tam není tučné č. 1, protože nemá fotku 😉

nelinkav
29. čer 2009

Cherub, myslím, že je tvůj výklad pochopitelnej 😉

sayast
autor
29. čer 2009

takze ze se mi podarilo neco prodat poznam az podle toho ze se mi nekdo ozve? 😅

cherub
29. čer 2009

say, jj, buď ti přijde IP nebo mejl. Jiná možnost není, takže to určitě poznáš 😉

sayast
autor
29. čer 2009

tak dekuju 🙂

krista
29. čer 2009

Sayast myslím, že holky ti odpověděly dostatečně, pokud se ti nikdo neozve - nikdo o tvoje věci zatím neprojevil zájem, neexistuje tady žádný automatický systém, tzn. že až věci prodáš, tak si musíš ty inzeráty taky sama smazat 😉