Jak vložím mezeru - prázdný řádek - do údajů v albu?

beruska21
3. črc 2008

Prosím ty kteří to vědí, jestli by mohli poradit, chtěla bych si vložit mezeru - celý prázdný řádek, do povídání v údajích albu, ale entrem to nejde 😒 Asi je na to nějaký speciální trik, že?

lehna
3. črc 2008

ctrl ostrá+ostrá závorka < napsat BR znovu ctrl+ostrá závorka, ale naopak> , enter a píšeš 😉

gucci
4. črc 2008

lehna: tjo, tak to jsem při pátku nějak nepochopila 🙂 a taky by mě to zajímalo, jak to holky dělají, že mají i barevné písmo apod.

lehna
4. črc 2008

No já se taky musela zeptat🙂. ale ty barevné písma teda netuším. Jsem zatím zjistila jen tohle. Tam se zas musí napsat ještě něco jiného, aby to psalo barevně 🙂

gucci
4. črc 2008

no a jak je to teda s tím volným řádkem? já jsem to nepochopila :o)

lehna
4. črc 2008

Teďka koukám, že to mám nějak špatně napsané 😀 ,tak se nedivím, že jsi to nepochopila

Takže ještě jednou.
ctrl+alt+ostrá závorka< napíšeš BR dáš zase ctrl+alt+ostrá závorka, ale opačná > dáš enter a píšeš🙂

Takže to vypadá takhle
a píšeš......

lehna
4. črc 2008

jééé mi se to neukázalo🙂 to BR v těch závorkách. asi se to objeví jen v otm albu. Jsem z toho jelen, teda

emjee
5. črc 2008

v popisoch albumov sa daju pouzivat html tagy - vsetky prazdne riadky, farebne pismo, zoznamy atd. sa da urboti pomocou nich, ako na to: http://www.jakpsatweb.cz/html/ pod uprava textu, bloky, seznamy