• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak změním údaje o těhotenství?

27. srpna 2011 
Tahle otázka jsem úplně nepatří, ale jak změním údaje o těhotenství? Chci změnit, že se malej už narodil.:slight_smile: děkuju
29. bře 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenulinka najeď si na nastavení na liště kde máš udaje o sobě a interní poštu . Klikneš na nastavení a v tabulce na rodina thotenství a pak si to přepíšeš :wink:
29. bře 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Mě už pár dní konkrétně část těhotenství a rodina nefunguje:frowning2:
26. črc 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám stejnej problém taky nefakčenko :frowning2: Ani kdyš si najedu na lištu, no nic! Co s tím?
26. črc 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dole, úplně pod čarou, v šedivém poli, je "Kam mohu napsat". Klikni na "Nahlas chybu", je to proklik, a tam napiš, co ti nejde. Me to taky nefunguje.
26. črc 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benjik @kopretinka26 @berenika39 Momentalne nefunguje nastavenie Tehotenstvo a rodina. Vieme o tom. Verim, ze sa to dnes podari programatorom opravit. Zatial poprosim o trpezlivost. Dakujem :wink:
27. črc 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky bych se k tomuto tématu zeptala: Jak nahraju profilové fotky svého manžela a dětí - jde to vůbec? V záložse rodina jsem našla jen editaci jména a data narození.. Díky.. :slight_smile:
6. srp 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ted sem sla udelat to same.. ze dam novou fotku malyho a ono to tam vubec nejde.. neni tam kolonka na nahravani a zmeneni fotek.. divne..
6. srp 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci si dát nové těhotenství do pasu a nejde to. Sice v nastavení všechno naklikám a uložím, ale pak když v diskuzi najedu na pas, tak tam nic není. Ani syna tam nemám, i když je taky uložený a dřív tam vždycky byl :confused:
aha, tak už čtu že to nefunguje. Škoda.
15. srp 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stále to nefunguje? Nebo to nejde jen mně.. :frowning2:
27. srp 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek