Jak změním údaje o těhotenství?

lenulinka00
29. bře 2011

Tahle otázka jsem úplně nepatří, ale jak změním údaje o těhotenství? Chci změnit, že se malej už narodil.🙂 děkuju

brusinka.pusinka
29. bře 2011

Lenulinka najeď si na nastavení na liště kde máš udaje o sobě a interní poštu . Klikneš na nastavení a v tabulce na rodina thotenství a pak si to přepíšeš 😉

benjik
26. črc 2011

Mě už pár dní konkrétně část těhotenství a rodina nefunguje☹

kopretinka26
26. črc 2011

Mám stejnej problém taky nefakčenko ☹ Ani kdyš si najedu na lištu, no nic! Co s tím?

berenika39
26. črc 2011

Dole, úplně pod čarou, v šedivém poli, je "Kam mohu napsat". Klikni na "Nahlas chybu", je to proklik, a tam napiš, co ti nejde. Me to taky nefunguje.

janocka
27. črc 2011

@benjik @kopretinka26 @berenika39 Momentalne nefunguje nastavenie Tehotenstvo a rodina. Vieme o tom. Verim, ze sa to dnes podari programatorom opravit. Zatial poprosim o trpezlivost. Dakujem 😉

misahu
6. srp 2011

Taky bych se k tomuto tématu zeptala: Jak nahraju profilové fotky svého manžela a dětí - jde to vůbec? V záložse rodina jsem našla jen editaci jména a data narození.. Díky.. 🙂

luciebx
6. srp 2011

jj ted sem sla udelat to same.. ze dam novou fotku malyho a ono to tam vubec nejde.. neni tam kolonka na nahravani a zmeneni fotek.. divne..

andelka
15. srp 2011

Chci si dát nové těhotenství do pasu a nejde to. Sice v nastavení všechno naklikám a uložím, ale pak když v diskuzi najedu na pas, tak tam nic není. Ani syna tam nemám, i když je taky uložený a dřív tam vždycky byl 😕
aha, tak už čtu že to nefunguje. Škoda.

vorllinka
27. srp 2011

Stále to nefunguje? Nebo to nejde jen mně.. ☹