Jak zrušit účet na Modrém koníkovi?

malaholka
31. črc 2013

Prosím Vás, nevíte někdo, jak zrušit účet na MK? psala jsem admince ale nic se neděje, ani neodpověděla...

speedygon
31. črc 2013

Mám obavu, že to snad ani nejde...být Tebou, tak smažu z info o sobě, co půjde a nebudu sem chodit....ale třeba se adminka ozve....

evulinkab
31. črc 2013

@malaholka Já ho taky chtěla kdysi zrušit a adminka mi napsala, že to nejde a že at si vymažu všechny udaje o sobe...To je jediné, co mužu udělat.

anina32
31. črc 2013

Já si myslím že účet nejde zrušit i z toho důvodu že by si pak někdo mohl účet zrušit a pak založit nový s novým nickem a tak pořád dokola a podvádět tak třeba na bazárku... Takže jedině vymazat fotoblog a veškeré údaje o sobě a odejít.

salomee
31. črc 2013

No..admin asi zrovna nemá čas, nebo si to ještě nepřečetl... takových žádostí a jiného tam má asi víc...však v klidu, všechno smaž..a je to. Neznám Tvůj důvod, ale někdy se stane, že až emoce opadnou, jede se dál🙂.

berenika39
31. črc 2013

@malaholka úplně zrušit nejde, jen smazat obsah.

astrane
14. srp 2013

taky bych chtěla zrušit účet,nechápu proč to nejde 😝 Navíc mi nejde vymyzat celé fotoalbum,stále mi tam jedna fotka zůstává a to se mi opravdu už vůbec nelíbí.
Takže pokud to nejde zrušit,tak si mám radši nechat zrušit emailovou stránku a založit novou,abych nebyla s účtem už spojováma? Trochu divné jednání,navíc admin jistě dokáže lehce odstranit celý účet a nevím co jej motivuje k tomu to neudělat 😠

astrane
14. srp 2013

to vážně budu muset napsat,že jsem odešla ke konkurenci na emimino,kde je jedno,jakou mám v profilu fotku,protože nechci mít stený obrázek jako všichni,ale své foto na fórum dát nechci? že od tam se odejít dá,že není problém si měnit obrázky v pasu a fotky v albu a podpisy a prostě to tam žije?Kdysi se mi tu líbilo,ale už tu být nechci asi si půjdu zjistit,zda to není protizákonné -neumožnit smazání profilu 😝

berenika39
14. srp 2013

@astrane napiš admince, tady jsi v diskusi, a dost se dá pochybovat o tom, že by admin četl každý příspěvek, který kamkoliv na stránku naskočí. to dost dobře nejde. link na admina je dole na každé stránce. fotku můžeš smazat sama, otevři jí a určitě tam možnost "vymazat" je.

astrane
14. srp 2013

@berenika39 fotka vymazat nejde,tímto způsobem jsem to samozřejmě zkoušela.Proto jsem včera psala admince,ale odpověď ani náprava žádná...navíc chci účet zrušit úplně,nechci jim nechávat přístup k mailu,který normálně používám a myslím,že na to mám právo

stelzigova.b
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lidovky
30. zář 2014

Holky jsem na tom úplně stejně. Admince jsem psala, ticho po pěšině, naprosto bez reakce. Smazat účet je jistě povinnost umožnit. Jdu se pídit dál, už tady nechci být ani minutu. Za každou info co sem dám, tak mě buzerují, že porušuji pravidla - třeba jsem napsala do diskuze o hlídání, že mám šikovnou holku a už to byl problém. Fakt pravidla nechápu, to mám diskutovat o počasí? Odcházím na emimino 🙂

milujicimamina
4. čer 2016

Prisel nekdo na to jak smazat icet?

humpio
1. zář 2016

Taky to zjistuji jak ho deaktivovat..facebook sel deaktivivat.a tady ne? Celkem jako tady mam byt nasilim jo.Nechci aby me nekdo oznacoval nekde atd.

ma_cherie
10. lis 2016
delisaaa
16. srp 2017

@berenika39 prosim, jak najdu adminku?

berenika39
16. srp 2017

@delisaaa ptej se🙂

vkatu
28. srp 2017

dobrý den, prosím o kontakt na adminku, potřebuji řešit něco ohledně bazárku. Děkuji