Jaký dar k 15. výročí jedné společnosti?

bibikulda
31. črc 2017

Ahoj všem, kteří se do diskuze zapojí. Za měsíc jedeme na oslavu 15. výročí společnosti, ve keré jsem před několika lety pracovala. Co ale s sebou jako dar??? Napadá někoho něco??? Máte nějaké tipy, rady, fotky??? Díky 🙂

beetlejuice1666
31. črc 2017

@bibikulda Zalezi, v jakem oboru to je. Zkusila bych sehnat dve veci, ktere symbolizuji firmu a na nich ukazala ten chod casu. Neco, co se delalo ci uzivalo tenkrat a neco, co se dela, pouziva dnes. Staci jen naznakem, nemusis potizovat CNC stroj, starou Nokii ci plotter 😉)

stastnablcha
31. črc 2017

dar spoločnosti? s tym som sa este nestretla.. asi bysom dom majitelovi mozno doniesla flasu vina, alebo bys om sa rovno spytala byvalych kolegyn..

beetlejuice1666
31. črc 2017

@stastnablcha mne to neprijde nejak extra divne. Teda pokud slo o firmu, kde tazatelka pracovala rada a byla tam v kamaradskem vztahu s kolegy i vedenim/majiteli. Nejsem zamestnanec, takze se me to netyka, ale kdybych treba delala v nejake firme od jejiho vzniku iks let a byla bych pozvana na oslavu, prislo by mi fajn, prinest s sebou nejaky darek prave firme a ne jen flasku jejimu vedeni. Flasek maji urcite dost 😉

galatea_a
31. črc 2017

Taky jsem nezažila, že by se dával dar společnosti. Pokud by šlo ale o konkrétního člověka, to by bylo něco jiného ...

jezz1e
1. srp 2017

Dar společnosti nevím, ale moji rodiče dlouhodobě spolupracují s jednou stavební firmou a když měl teď majitel těch stavařů kulaté narozeniny a spojil tedy oslavu kolaudace s narozeninovým večírkem pro zaměstnance a klienty, posbírali rodiče fotky, co zhruba za 20 let na stavbách pracovně nafotili a udělali z toho fotoalbum. Prý to mělo fakt úspěch, zaměstnanci se smáli, jak kdo vypadal před x lety, vzpomínalo se na různé historky a problémy, co se na které stavbě objevily...
Tak třeba máte taky nějaké fotky?

bibikulda
autor
1. srp 2017

@galatea_a On se dar asi dát nemusí,ale mne přijde hloupé jet na oslavu s prázdnou :/

bibikulda
autor
1. srp 2017

Jsem venku a na mobilu mi blbne net.Holky,pisnu az budu u PC.Zatim diky 🙂

bibikulda
autor
1. srp 2017

@beetlejuice1666 Jde o vymáhání pohledávek, takže jako nápad je to dobrý, ale fááákt nevím, co bych dala... 🙂 🙂 🙂

bibikulda
autor
1. srp 2017

@jezz1e Fotky jsou nej, ale žádné nemám.... :(

bibikulda
autor
1. srp 2017

@galatea_a Jelikož jde opravdu o oslavu výročí společnosti, pořád přemýšlím, co sice dám jako majiteli, ale aby to bylo "pro tu společnost".. No ale taky nebudu lhát - když na nic nepřijdu, boss dostane lahev a jeho žena květinku 🙂

bibikulda
autor
1. srp 2017

@stastnablcha ...třebas to tak dopadne. Ale bývalých kolegů se ptát nechci. Abych se mohla účastnit, dostala jsem "velice výjimečnou výjimku", a tak chci dát něco za nás, za rodinu 🙂

bibikulda
autor
1. srp 2017

@beetlejuice1666 Sice jsem v dané společnosti nepracovala od začátku, ani po celou dobu, ale i tak chci nějaký dar s sebou vzít 🙂 ...si vážím toho, že jsem pozvaná 🙂

galatea_a
1. srp 2017

A nemůžeš se spojit s ostatními zaměstnanci, co tam půjdou, a zeptat se jich? Ale jako - kdykoliv jsem byla na nějaké takové oslavě firmy, tak to naopak byla firma, která dávala nějakou drobnost zaměstnancům 🙂

jipe
1. srp 2017

@bibikulda u nás zaměstnanci nechávali udělat dort ozdobený logem firmy. Dárek pro společnost mě žádný nenapadá, majitelům kromě flašek lze dát např. nějaké luxusní pero

stastnablcha
2. srp 2017

@beetlejuice1666 to mas pravdu.. len keby som tam robia x rokov tak by som vedela co mam doniest 🙂 ale ta torta co tu navrhoval niekto je super, len si myslim ze taku tam uz budu mat. jedine album s fotkami s kolegami 🙂

bibikulda
autor
2. srp 2017

@galatea_a Jak už jsem tady psala, s nikým se spojovat nechci - chci dát jen něco za sebe!!! Ale asi to nebudu nějak hrotit a prostě dám lahev a květinu 🙂 Lepší něco, než-li nic 🙂

bibikulda
autor
2. srp 2017

@stastnablcha Na oslavu pojedeme přes 150 km, takže nechci vézt žádný dort, ani jídlo. I tak už budeme mít auto úplně plné - budeme tam přes noc a máme skoro půlročního synka, takže s sebou musíme brát hafo věcí....

bibikulda
autor
2. srp 2017

@jipe Fajn nápad, jenže..... Jenže majitel společnosti dostal ke svým čtyřicátinám luxusní pero, zlaté, za 70.000,- Kč :/ Je strašně strašně strašně bohatej 🙂

bibikulda
autor
2. srp 2017

Holky, necháme to bejt... Moc vám děkuji 🙂