Kam se ztrácí slušnost maminek?

johanisko
9. zář 2012

Zdravím všechny,
chtěla jsem jen upozornit na věc,která se mi poslední dobou stává dost často a myslím si,že nejsem sama.Jde o prodej věcí v bazárku.Je fajn,když maminky projeví zájem,ale nechápu jejich reakci pak.Maminka mi napíše,že má o něco zájem,já se s ním domluvím co a jak nebo jí ještě odpovím na její otázky a když už to vypadá na prodej,tak se už maminka neozve.Nevadí mi,že se maminky vyptávají a nebo,že si to nakonec rozmyslí,ale vadí mi,že z ničeho nic se přestanou ozývat a já nevím co se stalo.Tak bych chtěla maminky totuto cestou poprosit,aby i když si to najkonec rozmyslí,tak daly vědět.Já pak nevím jestli mám zbytečně zboží držet,jestli se ještě ozvou.Tak opravdu prosím maminky dejte vědět v každém případě.Nikdo vám hlavu neurve,když si nakonec rozmyslíte,že o zboží nemáte zájem.Děkuji

ivigirl
9. zář 2012

@johanisko přesně tak, já taky pokud najdu jiné, co mi víc vyhovuje dám vědět. Ovšem nejhorší jsou neregistrovaný..... 😠 ty chtějí hned a pak nic, pošlou adresu, asi si myslí, že jsme pitomci a pošlem bez zaplacení.....

eloana
9. zář 2012

@johanisko jj taky se mi to prakarat stalo... je to hloupe.... rozmyslet se muze kazdy nic mene je hloupe to nedat vedet a hrat mrtveho brouka

hanacek
9. zář 2012

Mě se to taky stalo a když jsem posílala chodítko paní na něj šíleně pospíchala a nechala ho ležet na poště a pak se my vrátilo!!!A ani se neomluvila vubec nic!Bych některé za toto jednání utrhla ruce 😀 ...

citun
10. zář 2012

Poslední dobou se mi zdá,že je tohle chování naprosto běžné. 😠 Připadá mi,jestli to některé maminky nepovažují za zábavu,odpovídat na inzeráty a pak už se neozvat. 😖

limonada
22. zář 2012

Já mám opačnou zkušenost - v pozici kupující se mi už 2x stalo, že se mi prodávající vůbec neozvala. A to ani za týden či 14 dní. Tak nevím, proč tedy některé maminky inzerují, když pak prodat nechtějí.

hanacvej
27. lis 2012

slušnost je nejspíš pomalu přežitek... holky, já jsem tak smutná, objevila jsem tu set čepice, rukavice a šála... poslala jsem prodejkyni peníze... má 16 kladných hodnocení.. je to již týden, co peníze obdržela, ale nic se neděje... proč mám takovou smůlu? Psala jsem jí, ale ani mi neodpověděla!! Nechápu to :(