Kde můžu napsat hodnocení kupujících/prodávajících?

Zdravím všechny a chci se zeptat, zda nevíte někdo, kde můžu napsat hodnocení. Je mi jasné, že pod místem inzerátu té věci, která se kupuje, či prodává.
ALE: co když smažu inzerát ihned po prodeji, aby mi tam už zbytečně nefiguroval. Nejednou se mi to stalo a pak jsem nemohla maminky ohodnotit, což mě mrzí. Zpětně bych je chtěla ohodnotit.
Je ještě nějaká možnost, jak to udělat, i když inzerát smažu? :-| Nevím si rady, děkuji za odpovědi.
janaj0
31. kvě 2013
@martulaj dřív se šlo dostat do smazaných inzerátu, ale teď už to nejde. Ale pro příště bych poradila inzeráty pouze pozastavit (vidíte je jen vy a zájemce) a smazat až po přidání hodnocení.
salomee
31. kvě 2013
@janaj0 Nejde? Včera jsem to dělala, šlo to.
Nad inzeráty pod počtem inzerátů je lišta, šipkou rozkliknout, zvolit smazané inzeráty a je to.. hotové, vyřízené🙂
@martulaj
janaj0
31. kvě 2013
@salomee já to tak dělala ještě v pondělí, ale lištu smazané inzeráty tam od včera nemám
salomee
31. kvě 2013
@janaj0 Tak to koukám, teď jsem se mrkla, abych měla nejčerstvější informace a já to tam mám v té nabídce, je tam hodně možností...smazane jsou ke konci nabídky...tož nevím.
janaj0
31. kvě 2013
@salomee tak jsem to našla, dřív to bylo v pravo a teď je to v roletce v levo. Jsem to nemohla najít :-N
kacenka.i
3. čer 2013
Kam se poděly smazené inzeráty z mého bazárku???které jsem dříve mohla rozkliknout? Také jsem omylem smazala jeden inzerát, maminku jsem pod ním chtěla ohodnotit za príma obchůdek a teďkom nemohu, což mě fakt mrzí. Rada bych věděla, zda je to jen údržba systému a nabídka smazané inzeráty bude ještě fungovat, nebo je to už na stálo a na smazané inzeráty se už nebude moct koukout. Díky za odpověď :-|
salomee
3. čer 2013
@kacenka.i viz. výše.podle všeho se ta možnost asi jen přesunula.ale stále tam je.
kacenka.i
4. čer 2013
@salomee Díky Vám jsem to už našla. :o) Ale stejně jsem nakonec zjistila, že maminka není registrovaná na MK, takže hodnocení nebude :-| Škoda že není možnost hodnotit za obchůdek i neregistrované a naopak. Díky ještě jednou za informaci :o)