Kde sa podelo šťastie? Samé smutné príbehy tu sú

rimmel
16. lis 2009

citam a citam a same smutne pribehy....rozvratene manzelstva a rodiny...☹

peroli
16. lis 2009

je hrozný kolik maminek tady se toho svýho štěstíčka ne a ne dočkat... 😢
minule mě strašně dostala jedna "maminka" tady která se snaží už 16let!!!! a pořád se nevzdává... před tou opravdu smekám 😔

kalu
17. lis 2009

Jo, taky jsem si vsimla, že je těch nešťastných manželství poslední dobou nějak moc ☹ Až se začínám obávat, že potkat opravdu prima spolehlivého a slušného chlapa je fakt velký štěstí. Holky, já si moc velké naděje nedávám- já v podstatě počítám s tím, že zůstanu s malou sama napořád. Těch chlapů, kteří jsou, jak jsem psala, slušní , spolehliví a hodní- a taky nezadaní , moc po světě neběhá. A než mít takového, jakého jsme měly, nebo jakého mají holky svěřující se se svými problémy tady na fóru, to je stokrát lepší ta samota 😝
I když někdy to na mě padá je mi moooooc smutno ☹

momin
17. lis 2009

Riimel pekne tema....

sayast
17. lis 2009

moc pekne tema.
u nas se asi schovalo. tajne doufam ze jen docasne 🙂

danfal
17. lis 2009

Já sice nemám partnera, ale neřekla bych, že u nás štěstí nebydlí. Mám Vojtíška a jsem s ním strašně šťastná. Sice se musím víc otáčet, abych to všechno zvládla, ale pomáhají mi rodiče a jde to. Zatím chlapy nechci ani vidět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

rimmel
autor
17. lis 2009

ahojte baby! no veru radsej ziadneho nez hrozneho 😀 ja sa sice nemam naco stazovat, manzela mam dokonaleho, velakrat si hovorim jooj keby tak ostatne vedeli aky je super ukradli by mi ho 😀

danfal jasne, tak to ma byt, ak ty niesi stastna, darmo si budes hladat muza...ten ta stastnou nespravi...😉 resp ano, ale vies ako som to myslela 😝

a ano, tiez si myslim ze dnes je to fakt stastie potkat toho praveho, dokonaleho, perfektneho.....vsak aj na svete ich je menej ako zien niet sa co cudovat 😠 😉

moj tak tip pre vas - treba "vyskusat" co najviac chlapov..potom si uvedomime co chceme a co nechceme a lahsie sa nam bude vyberat a "zbavovat tych nespravnych" hahaha ale jasne s dietatom to uz neni len tak...

danfal
17. lis 2009

Já už raději nic zkoušet nebudu 😀 . Alespoň zatím ne, pořád se strašně bojím, že další rozchod už bych asi nezvládla.

rimmel
autor
17. lis 2009

jasne ze by si zvladla...tak ako si zvladla ten predtym 😉

peroli
17. lis 2009

holky, nevzdávejte to... já byla s Lin taky sama do jejích 3 let a pak jsem úúúplně náhodou narazila na báječnýho chlapa na místě na kterým by mě ani nenapadlo ho hledat a vlastně ho ani nehledala a přišla jsem k tomu opravdu jak ten slepej k houslím... a můžu říct, že se na mě usmálo obrovský štěstí protože jsme spolu dodnes.. 1.1. budeme slavit 9 let, před rokem a půl jsme měli krásnou svatbu, teď máme malého nádherného chlapečka 😵 a... prostě teď mám opravdu sice úplně obyčejnej ale pro mě náááádhernej život s tak fantastickým chlapem že... fakt to NEVZDÁVEJTE 😉 😵 😵

danfal
17. lis 2009

Já to nevzdávám, jenom na to asi ještě není ta správná doba.

kalu
17. lis 2009

😀 Já to taky nevzdávám, náhoda je blbec.... 😀
Ale moc s tím nepočítám, protože po svých zkušenostech jsem na chlapy asi hodně náročná (myslím na ten charakter) . Několik příležitostí ke vztahu už jsem měla, ale vždycky jsem z toho vycouvala, vždycky mi nějak zablikal ten výstražný maják a konec. Já už hlavně kvůli malé nechci zase šlápnout vedle. Nechci jí seznamovat s někým, s kým by to pak zase nevyšlo- když je člověk sám, tak to prostě bere jinak...
Ale na druhou stranu- nechci aby to vyznělo, že nejsem spokojená. Jsem šťastná mamina s tou nejúžasnější krásnou a zdravou holčičkou na světě 😉 Mám skvělé rodiče, sestru, přátele ( a musím se přiznat,že můj dlouholetý nejlepší kamarád je od rozvodu i mým "sexuálním" kamarádem,takže ani ten sex nechybí) ... máme své hnízdečko....a když mě někdy přepadne smutek, hlavně večer, když malá usne a člověk by se rád k někomu přitulil, tak si vždycky vzpomenu na to, jak se nám "žilo" s ex nebo jak se žije některým maminám, které sem přispívají a uvědomím si, že být sama s malou není vůbec tak špatné 😉

danfal
17. lis 2009

😀 Kalu, taky tak. Je to zvláštní, ale nejdřív jsem se tím strašně zaobírala, a teď jsem spokojená

jana.sun
17. lis 2009

myslím, že to tak hrozné není - jen prostě, člověk založí téma, když má problém a chce něco řešit, proto je jich tu plno - nikdo nezaloží téma "jsem štastná, spokojená, skvělý muž a zdravé krásné děti - kdo se přidá???" 😉 😉 😉

momin
17. lis 2009

😀 😀 😀 😀 ja to zalozim.... 😀

rimmel
autor
17. lis 2009

😀 😀 😀 ja! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berenika39
17. lis 2009

jana.sun, přesně - je to jako se všelijakými poradnami třeba pro těhule. Napíše tam sto maminek, co mají problém a žádná, která je v pohodě. Pak to čteš a říkáš si, sakra, každé těhu je problém......

Taky si myslím, že nás vysmátejch a spokojenejch je dost a dost, jen to prostě nemáme potřebu to ventilovat, možná se bojíme, aby nám to někdo nevyfouknul, jak píše rimmel.

A navíc když dáš najevo, že nic neřešíš a je ti fajn, koukají na tebe jak na E.T. U nás je dost moda odpovídat spíš "stojí to za ...." a přidat vodopád problémů.

Tak se taky hlásím do tématu "Spokojená".

berenika39
17. lis 2009

Odpověď na otázku "Kam se podělo štěstí" je: bydlí u nás. Adresu do IP, kousek ho můžu někomu nechat 😀 😀 😀 .

dagina
17. lis 2009

Ahojky, mě stačí, když někdy nahlednu to tématu "zemřelo mi dítě" a pak si říkám "holka neblbni, jsi přeci přešťastná", a je okamžitě po splínu.

Berenika, přesně, jak se řekne, že se má člověk dobře, tak to je v podstatě to, co lidi neradi slyší.

simlenka
17. lis 2009

Ja to treba mam trochu jinak,vpodstate jsem opravdu spokojena a dost casto i stastna - samozrejme i u nas dojde semtam ke konfliktu,ale kde ne? ale ja to treba nerikam a neventiluju ani ne kvuli zavisti atd,ale proto,ze je mi hloupe se tim "chlubit" pred nekym,komu ta spokojenost doprana nebyla. taky za to dekuju a nechci to nejakym chvastanim zakriknout... a taky si myslim,ze by se clovej mel radovat z toho,ze je,ze ma zdrave dite,rodinu atd. a i z uplnych malickosti,kdo to neumi,tomu ani miliony ke stesti nepomuzou.

pepibubu
18. lis 2009

Bereniko, tak to teda prrr, štěstí bydlí u nás 😀 a v květnu ho tu bude bydlet ještě víc 🙂

kubaka
18. lis 2009

Zavítalo i k nám - jedno je na gymplu a druhé vesele devastuje byt 😀 😀 😀

rimmel
autor
18. lis 2009

inak ale aj to baby mi pride cudne ako niekto moze mat "stastie" cely zivot, choroby nestastia v laske ho obchadzaju a druhych nie.. 😒 je to fakt len nahoda? ja sa teda necitim ze si tolke stastie zasluzim viac ako niekto iny fakt nie, prave opak 😖 😀

mojej svokry znama..ma dve deti, druhe ma DS a prve ked v 17 rokoch diagnostikovali leukemiu, predpar dnami zomrel...a pritom dobri, slusni ludia...

momin
18. lis 2009

Rimmel proste to tak je... Nespravedlnost vladne svetem.... 😎 Mame tady ve meste takovou skupinku fetaku a jedna z nich ted vozi kocarek..potkavala sem ji tehotnou jak se motala pres namesti s cigaretou v ruce... A moje sestreni ktere je ted 35let se cely zivot snazi o miminko a nedari se a nedari.... ☹

rimmel
autor
18. lis 2009

noo momin asi mas pravdu..velakrat rozmyslam ci veci takto maju byt..lebo to je "osud" alebo co alebo to je fakt iba nahoda a nespravodlivost.. 😖

kubaka
18. lis 2009

štěstí je záležitost vnitřního naladění a postavení se ke světu. To nepřijde zvenku. Věci se dějí smutné, veselé, všelijaké bez ohledu na to, komu se dějí - slušným, parchantům, všelijakým. - ale "štěstí" vychází a zaniká uvnitř nás samotných. To nepřijde zvenku. Jsou to dvě odlišné věci. Okolnosti x vnitřní pocit.
Došla jsem k tomu, že nejužitečnější je nad tím nedumat, neptat se, kdo si co zaslouží a kdo si nezaslouží - protože takhle běh okolností nefunguje, protože nepřemýšlí a nepřiděluje. Co mohu přímo ovlivnit, udělám to, nad ostatním nehořekovat a nerozčilovat se. Nic s tím nenaděláte. Ani s DS ani s leukémií u dětí. To nemá řešení ani vysvětlení. 😔 Prostě to přijmout jako jeden dílek z běhu světa a užít aspoň to, co se dá....

rimmel
autor
18. lis 2009

no neviem kubaka ci by som v tom momente bola stastna za to co mam, za tu dobu co som so synmi dostala..neviem neviem...do smrti by som smutila....

ale no! stacilo uz o smutku tu je predsa Stastna Tema!! 😠 😀

my dnes cakame na novu buginu!! uz sa neviem dockat, museli sme kupit novu, maly sa mi v nasej grago cleo pram 2in1 zdal strasne stiesneny! ani rucickami hybat sa nedalo!!
😒

haninap
18. lis 2009

Nádherně napsáno! Opravdu na tom něco je. Když se berou věci tak nějak z té lepší stránky, tak je svět růžovější. A dyž se budeme na každého mračit , tak se nám těžko odvděčí úsměvem.
Tak se budeme dnes na každého usmívat a bude nám líp. 🙂 🙂 🙂

kubaka
18. lis 2009

Ono je jedno pěkně přirovnání: netruchli, že má růžový keř trny - kochej se, že má trnitý keř růže. Když tu větu rozeberete do detailu, objevíte tu hlubokou podstatu. A pořád je to jen jeden stejný růžový keř.

Samozřejmě nebudu šťastná že mi umírá dítě, na druhou stranu s ním mohu intenzivně prožít poslední chvíle a mít z toho aspoň dobrý pocit. I truchlit se dá tak, že mě to nesežere zevnitř zaživa.

Jde o vnitřní postoj, díky nemuž přežiju a překonám všechno, o co kdy zakopnu.

rimmel
autor
18. lis 2009

kubaka pekne prirovnanie..🙂

ale niekedy v niektorych ziv.situaciach je lepsie nemat ziadnu ruzu...resp si povies ze radsej nemat ziadnu ruzu ako ruzu s trnami 😉

ale inak mas pravdu napriklad ked mi babka zomrela..namiesto toho aby som sa obvinovala ze som pri nej nebola alebo smutila ako mi chyba a co pre mna znamenala som si povedala ze jej je teraz lepsie (lebo bola chora) a je stastna, tak som stastna i ja 🙂

ale napriklad kebyze mi teraz v autonehode zomrie syn a manzel, tak kaslem na celu ruzu..na vsetko...iba cas lieci.

julie123
22. lis 2009

Moc pekne tema! A Kubaka, krasne napsane!!!!! 🙂
Jinak u nas je kupa stesti! 😵 ..alias muj manzel a nas syn 😵