Kontakt na maminku s nickem Benjina. Máte?

janula28
29. zář 2010

Moc prosím o kontakt na tuto maminku. Měla zájem o zavinovačku, kterou prodávám. Psala mi minulý čtvrtek, že jí chce, ale od té doby mlčí. Potřebovala bych jí zkontaktovat, protože už mám další zájemce a nevím, jestli ji tu zavinku mám držet. Díky všem za pomoc. J

jasekd
29. zář 2010

Ahoj Jani, ja ji teda neznam, ale pokud ti jeste neposlala penize a neozyva se, vykasli se na to a prodej zavinku nekomu jinemu, jinak prijdes o kseft. My nedavno prodavali auto, a vis kolik lidi uz napevno slibilo, ze se na nej prijede podivat, domluvena i hodina, a nikdo neprijel, asi 5 lidi, uz mi zaclo pripadat, ze si z nas nekdo dela srandu. Nejdriv po telefonu velkej zajem a pak nic 😠 Nakonec prijeli cikani a auto hned koupili a ani pak s nima nebyl problem (musely se jeste papiry doladit) 😀 Takze vesele prodavej...

zany
29. zář 2010

@janula28 - pokud nereaguje ani na IP, tak bych zavinku prodala dál 😉 Takhle můžeš čekat ještě dlouho a zbytečně 😝

len.z
29. zář 2010

Já bych taky nečekala...Stalo se mi to již několikrát..a ze začátku jsem vždycky čekala i 14 dní, a mezitím mi odřekli i další zájemci, protože nechtěli čekat, jestli jako jo, nebo ne...já bych prodala ..... 😉

niky83
29. zář 2010

Holky teď jsem koukala na její Pas...má tam uvedeno, že je v 38 týdnu těhotenství, tak jestli třeba už neporodila, nebo není v porodnici....ale jak píší ostatní, je tu i dost takových který už se neozvou.... 😒