Máme nový vzhled Fóra

jennyska
11. črc 2012

Ahoj,

dnes, tj.11.7.2012, budeme po 10.hodině měnit současnou podobu vzhledu FÓRA!

S touto proměnou se změní i rozdělení témat do kategorií.
Jestliže budete mít ohledně nového vzhledu jakékoli otázky piště je prosím zde na @jennyska.

Hezký den 🙂
Jennyska
Asmira team

mualem
11. črc 2012

neprehledne, musim vsechny sikuze hledat a kdyz je najdu a chci otevrit, nebo si precit, posledni prispevky, tak se mi otevre prvni stranka...

berenika39
11. črc 2012

@imzadi já vím, asi desetkrát jsem otevřela blbě diskusi kliknutím na ní a pak už jsem si to pamatovala 😝

berenika39
11. črc 2012

@mualem klikej na poslední příspěvek,ne na název tak to bylo i v tom původním nastavení

aajda
11. črc 2012

@jennyska Jinak ale nové dělení diskuzí do témat chválím, to je lepší a jistě to dalo spoustu práce... podkategorie jsou super.
Jen lepší dostupnost těch oblíbených a je to super 😀

katy.m
11. črc 2012

taky za sebe píšu,že je to chaotické .Ještě byste to mohli přehodnotit 😉

boudova
11. črc 2012

myslím si, že si na nový vzhled zvyknem, jen něco udělejte s těmi oblíbenými - např. na lištu vedle můj fotoblog, můj bazar, MOJE FORUM 🙂

eficenka
11. črc 2012

@jennyska
nešlo by nechat ještě seřazené oblíbené diskuze podle toho ,kdy tam byl vložen posledné příspěvek?
některé diskuze sleduji v oblíbených jen když tam nějaký nový přibyde a takhle je to docela nepřehledné...

majatob
11. črc 2012

@boudova to by bylo dobry 🙂

aajda
11. črc 2012

@eficenka To už je hotové 😉

aajda
11. črc 2012

Jůůůů, mé oblíbené už jsou taky na liště 😀 Už se mi to začíná líbit 🙂 Děkujeme.

cherub
11. črc 2012

@jennyska proč se na hlavní stránce nezobrazuje přispění do soukromé diskuze, do které chodím? mám jich víc a takhle stačilo aktualizovat jen hlavní stránku, teď musím každé téma vyhledat zvlášť...

šíleně nepovedená změna od A až po Z 😒

anatanka
11. črc 2012

Nerikam, ze by to melo byt nepovedene nebo neprehledne, ale je to proste jine a takovymi zmenami se cloveku nikdy moc neda zavdecit. Za par dni si zvyknem... 😉

jijitka
11. črc 2012

@jennyska v sekci Rodím je skupina nazvaná "Po porodě" - myslím, že správně by mělo být "Po porodu" 😉

mrsblack
11. črc 2012

Za mě teda mínus 😢 Není to moc přehledné a trošku se ztrácím.

jennyska
autor
11. črc 2012

Díky Vám všem, které jste přispěly do této diskuze - všechny názory si projdeme a zkusíme fórum vylepšit 🙂 Některé věci se již povedly, ale klidně pište postřehy dále. J*

ined77
11. črc 2012

ale jo, chce to chvilku na zvyk, ale po nějaké době se to zdá přehlednější 😉 .
každopádně chválím jak už tu zaznělo rozdělení diskuzí do témat... lepší pro orientaci než z vyhledávače(přehlednější).určitě to omezí zakládání diskuzí a otázek na stejné téma 😉 .
to muselo být opravdu pracné 😔 .

luciesofi
11. črc 2012

Proč nejsou na hlavní stránce viditelné poslední příspěvky do soukromých diskuzí, kterých jsem členem, tak jak to bylo dříve? Musím se proklikat přes mé oblíbené a je to velmi nepřehledné....
@jennyska

cherub
11. črc 2012

@jennyska celkově by mě zajímalo, jak poznám témata, která jsou asi "prioritní" a budou se vždy zobrazovat na hlavní stránce a které témata se tam ukazovat nebudou nikdy? Podle mě je to docela podstatné, tohle vědět nebo nějak rozlišit 😅

dosud se nezobrazovaly jen volné diskuze, ale teď jsou to nejspíš i ty soukromé a ani tuto tam po novém příspěvku nevidím 😖

brouhadka
11. črc 2012

Nepřehledné. Tohle nemám ráda. Když si někdo zvykne a funguje to. A pak zas změna a zas si zvykat znova.

berenika39
11. črc 2012

jsem objevila ameriku🙂, svítí takové malé červené jedničky tam, kde něco přibylo, to je chytré, jsem si totiž u některých oblíbených témat musela pamatovat počet příspěvků a z toho koumat, jestli tam něco přibylo 😀 😀 😀

cherub
11. črc 2012

@berenika39 a není to počet nově založených témat nebo otázek? 😅

berenika39
11. črc 2012

@cherub no vždyť, jo, to myslím...prostě večer byly dřív batolata s číslem 333, ráno s 334, takjsem věděla, že tamněkdo přidal otázku nebo diksusi. Takhle to je vidět na první pohled..pro nás lenivé ok 😀

...jsem to asi před tím blbě napsala...

cherub
11. črc 2012

@berenika39 jj, trošku nešťastně napsaný, místo slova "příspěvků" tam mělo být "témat" 🙂 proto jsem takhle reagovala 😀

berenika39
11. črc 2012

@cherub no jooo, už se kaju... 🙄 , fakt jsem to napsal blbě 🙄

miawa
11. črc 2012

Vše, co je nové a nezvyklé se zdá lidem hrozné, ale člověk si pak časem zvykne. 🙂

@jennyska Objevila jsem drobnou chybu. Na hlavní stránce fóra, kde je přehled kategorií máme v nadpisu stránky nadpis "Forum o bydlení, stavění a realitách" místo fóra o dětech a maminkách 😀

cherub
11. črc 2012

@berenika39 však o nic nejde 😉

tedynka
11. črc 2012

Taky se mi to nelíbí ☹ , jsem z toho hrozně zmatená, původní verze byla lepší ☹

jarkalada
11. črc 2012

Nelíbí, byla jsem spokojená se starou verzí. Líbilo se mi, že jsem viděla pod názvy diskuzí hned začátek nejnovějšího příspěvku. Takhle to vidím jen u oblíbených. Vše je tam stejnou barvu. Nepřehledný.
Procházela jsem si různá témata, třeba jen zběžně-a hned skoro z hlavní stránky bylo vidět, o čem se diskutuje, jestli tam mám vůbec nakouknout nebo jít dál. Takhle na to přímo musím kliknout a je to prostě takový divný.
Předtím se mi to zdálo víc "rodinné" 😀 nebo jak to nazvat 😎
Ale holt si budem muset zvyknout. Jen kvůli změně sem nepřestanu chodit .-)

lucisa
11. črc 2012

Tak mě právě před chvilkou spadl počítač a po znovunačtení mám úplně rozházené stránky, jak kliknu na fórum na mé oblíbené, zobrazí se mi diskuse vč. posledního příspěvku, ale když na něj kliknu, rozbalí se mi celkový náhled fóra... Nechápu....

janinek
11. črc 2012

Prijde mi to velmi neprehledne.

A na iphonu nefunguji oblibene, kdyz kliknu na forum, nic se nedeje, a stale nejdou nahravat fotky.