Máme nový vzhled Fóra

jennyska
11. črc 2012

Ahoj,

dnes, tj.11.7.2012, budeme po 10.hodině měnit současnou podobu vzhledu FÓRA!

S touto proměnou se změní i rozdělení témat do kategorií.
Jestliže budete mít ohledně nového vzhledu jakékoli otázky piště je prosím zde na @jennyska.

Hezký den 🙂
Jennyska
Asmira team

janinek
11. črc 2012

Tak oblibene uz vypadaji, ze mi jdou.

@jennyska Slo by nejak zaridit to nahravani fotek z iphonu, prosim? Z blackberry to slo. Dekuji.

jennyska
autor
11. črc 2012

@janinek Ahoj, zatím se tím nezabýváme, ale jednou to určitě přijde 😉

tiburcia
11. črc 2012

@jennyska jenom takový postřeh, když si kliknu na to ,,mé oblíbené" tak to skočí dolů, tento krok si jde dát jako záložka, takže to člověk nemusí pořád hledat. Jenže je to dole na stránce a zase pak musím rolovat nahoru kvůli zmínkám 😅 nemohly by být ty ,,mé oblíbené" hned nahoře ještě nad těmi tématy?

janinek
11. črc 2012

@jennyska No me prekvapilo, ze na jednom telefonu to slo, na jinem ne. Dost mi to chybi :( Nevim, jak to je s jinymi mobily, jestli to jde nebo ne.

A pridavam se k prosbe, jak psaly maminky prede mnou, na hlavni strance v nejnovejsich zobrazovat ty vlastni soukrome diskuse, jak to bylo driv.

kajovaevicka
11. črc 2012

Nemám nic proti změnám. Přijde mi to i přehlednější, rozhodně jste přidali více kategorií pro diskuze, snad se díky tomu zabrání duplicitním tématům.

Ale i já se ptám, proč se na hlavní stránce v seznamu diskuzí neukážou moje soukromé diskuze? Dřív jsem jen aktualizovala stránku a viděla, jestli někdo přispěl, teď musím hledat v oblíbených.
Díky

miawa
11. črc 2012

@jennyska Fascinuje mě mimo jiné název kategorie "aby byl čisťoučký a pěkňoučký"... Nemělo by být spíš "aby bylo čisťoučké a pěkňoučké" - jako TO DÍTĚ?? 😉

clloi
11. črc 2012

neví, moc se mně to nelíbí, je to dost nepřehledné 😒 😒 😒

radusv
11. črc 2012

@jennyska prosím mám dotaz - nejde mi funkce odpověz, pak když myší najedu na profil uživatele, tak mi to neukazuje info o něm, nejdou mi otvírat komentáře ke krátkým zprávám a nejdou mi vkládát smajlíky... to je zatím vše co jsem zjistila... děkuji za odpověď

Jinak změn už tady bylo několik a vždy si na ně zvykneme

romcovaklarka
11. črc 2012

Napřed jsem z toho byla teda na mrtvici 😀 Ale už si začínám zvykat a líbí se mi nové podrobnější rozdělení témat. Hlavně ve "výbavě" je to mnohem lepší, když chtěl člověk hledat cokoli, skákaly na něj samé kočárky 🙂 Určitě si zvyknem, je to jenom šok 😉

ined77
11. črc 2012

ještě bych jen upozornila na gramatickou chybu v oddělení zdraví dítěte...problémy se zoubky...chybí tam tam "L" 😉

imzadi
11. črc 2012

A co chybi me, ikdyz nevim, jestli to patri sem, zmizely informace o poctu deti, v jakem tt je tehule - to co bylo pod kazdym prizpevkem...diky

jaru30
11. črc 2012

Jen takový detail....Šlo by prosím v oblíbených nějak zvýraznit názvy témat? Jen kvůli přehlednosti.
Je to všehno takové mrňavé (jak název, tak i náhled poslední odpovědi) a ještě k tomu podobně barevné....😅 Děkuji 😉

kockacz
11. črc 2012

@jennyska ahojky, mam dotaz. v diskuzi u prispevatelek neni videt jejich soucasny "stav" (snazime se otehotnet, cekame miminko atd..) ☹ bude se to jeste menit?

marlenee
11. črc 2012

Prosím neukazují se v kolikátém jsme týdnu těhotenství vždy to bylo u data a času a bylo to přehlednější.Nešlo by to nějak zařídit děkuji moc.

ladida.l
11. črc 2012

Po šesti letech používání téměř neměnného fóra je to pecka. Pro mne tedy hooodně nepřehledné!

leeena_4
11. črc 2012

musím se přidat, nový vzhled se mi nelíbí a je nepřehledný.

leeena_4
11. črc 2012

uzamčená diskuze My ukecané se nezobrazuje ve výpisu těch s posledním příspěvkem, musím ji hledat přes moje oblíbené

jarkalada
11. črc 2012

fakt by se mi šiklo, kdyby u těch názvů diskuzí, např. u položky Kde se diskutuje-se pod těma jednotlivejma názvama objevoval i řádek té poslední odpovědi, jak to bylo předtím. Je tam jen název a vpravo od toho čas a nick nejnovějšího přispěvatele. Ale samotnej příspěvek ne. To bych pak byla spokojená 🙂

tulipaki
11. črc 2012

@jennyska děkuju za změnu "kde se diskutuje" teď už to dává smysl. A taky díky za zobrazování aktuálních příspěvků 😉

lsx
11. črc 2012

Je ta změna definitivní? Vůbec z toho nejsem nadšená 😒

lsx
11. črc 2012

Diskuze "Obdobie vzdoru u dieťaťa. Ako si s tým poradiť?" nejde zobrazit ve fóru. Je to tím, že byla založena na MK.sk? To mi na můj dotaz v té diskuzi asi nikdo neodpoví, když to podle toho členění nejde najít...

mooncaa
11. črc 2012

Nenašla jsem vůbec jak se proklikat do mých oblíbených skupin, jednu najdu alespoň přes google a přes slovenského koníka, ale tu druhou soukromou jsem zatím nenašla. A vyznační skupin, do kterých chodím jinou barvou taky už není.
Je to celkově mnohem méně přehledné než dříve. A to se mi právě kvůli přehlednosti koník líbil. Teď je hnusně nepřehlednej.
Teda změny vítám, ale ty k lepšímu, ty k horšímu, jako teď, jsou cesta zpět.

kalipso
12. črc 2012

Moc nadšená ze změn nejsem, ale holt je to asi jen o zvyku 😒

Prosím ale aby se zase mé soukromé skupiny zobrazovaly na hlavní stránce, když do nich někdo přispěje a také ať se zase zobrazuje stav přímo pod zprávami, kdo je v kterém týdnu atd... chybí mi to tam ☹

A taky mi přijde přehled oblíbených diskuzí nepřehledný, nešlo by ty názvy jednotlivých diskuzí nějak víc zvýraznit, hrozně mi to splývá, je to takový na sebe nalepený.

rory_g
12. črc 2012

@jennyska prosím, aby diskuze https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/1-ivf-pr... byla i v sekci Asistovaná reprodukce na MK.cz, nejen na MK.sk...byla založena jako CZ+SK.
Moc děkuju

martusinek
12. črc 2012

Ahoj, moc mě mrzí, že zmizely týdny těhotenství, které se objevovaly v diskusi u každé těhulky. Pomáhalo nám to se ptát těch, které byly ve stejném týdnu a navíc jsme si nemusely hlídat, kolikátý týden jsme těhotné. Vím, že tato funkce zůstala zachována u profilu jednotlivé uživatelky, ale bylo by možné to opět přidat i do diskusí? Děkuji moc. Martina (Prosincovky 2012)

jennyska
autor
12. črc 2012

Ahoj, zatím jsme opravili a nahodili tyto funkce:

- týdny v těhotenství a údaje v pase se již zobrazují
- je možnost vymazat téma, které je uzamčeno
- opraveny překlepy a chybky v názvech některých kategorií
- zobrazují se CZ i SK témata
- do soukromých diskuzí/otázek lze přidávat nové uživatelé
- soukromé diskuze se již zobrazují v seznamu s posledním příspěvkem, nemusí se hledat přes oblíbené

Na dalších dotazech pracujeme a snad budou všechny proveditelné 😉
J*

rozarka65
12. črc 2012

No nejdřív jsem nechápala a nemohla jsem se zorientovat...ale už si zvykám..a to rozdělení těch témat je super...je to přehlednější a lépe se hledá...muselo to dát hodně práce....

kalipso
12. črc 2012

@jennyska tak já teda soukromou diskuzi v tom seznamu na hlavní stránce nevidím, i když poslední příspěvek je z 12:17 a na hlavní stránce se zobrazují nejstarší z 12:14. Tak nevím kde je chyba? 😕

mar_d
12. črc 2012

prosím chci se zeptat. Já teda na staré forum nechodila, tak ani nemůžu hodnotit a srovnávat s novým 🙂 😅 . Jen dájí se dát nějaké diskuze do oblíbených? A jak? Předtím jsem se o to nějak nezajímala a ted by se mi to hodilo. dííky 😉

kalipso
12. črc 2012

@mar_d u každé diskuze nahoře je "to se mi líbí" - klikni na to a budeš to mít v oblíbených