Máme nový vzhled Fóra

jennyska
11. črc 2012

Ahoj,

dnes, tj.11.7.2012, budeme po 10.hodině měnit současnou podobu vzhledu FÓRA!

S touto proměnou se změní i rozdělení témat do kategorií.
Jestliže budete mít ohledně nového vzhledu jakékoli otázky piště je prosím zde na @jennyska.

Hezký den 🙂
Jennyska
Asmira team

berenika39
12. črc 2012

@mar_d nahoře, tam, kde je nadpis té diskuse, hned pod ním, je talčítko "líbí se mi", na to klik a ono se to bude zobrazovatv oblíbených.

helulela
12. črc 2012

Taky jsem se nejdřív lekla, zatím se s novým fórem sžívám. Fajn mi přijde nové rozdělení témat, ale moc mi chybí taková ta hlavní stránka, kde se diskuze řadily podle nejnovějšího příspěvku, který tam byl zároveň i vidět. Takhle nemám vůbec chuť zapojit se do diskuze, kam už zdřívějška nechodím.

berenika39
12. črc 2012

@helulela tak s tímhle naprostý souhlas, když to tam bylo vidět,naskakovalo to tam a zajímalo mě to, klikla jsem. takhle jsem neotevřela ještě žádnou další diskusi, z toho nového seznamu☹. Jen svoje, co mám v oblíbených a vidím, kdo na co reagoval.

apollo11
12. črc 2012

Tak mně je to celkem jedno, jako uživatel si zvyknu a nemám problém 😉 Poslední dobou mi přijde, že se všechno MUSÍ neustále vylepšovat, i když už není co vylepšovat - prostě se musí vykazovat pracovní činnost, že 😀 (neberte si to zle 😉 ). Celkově je to fajn, jen to rozdělení kategorií mi přijde moc rozdrobené, snaží se být moc upřesňující a to u některých témat nejde.. je tam těch kategorií moc, určitě nebudu proklikávat všechny.. taky souhlasím, že bylo lepší, když jsme viděly, kde se diskutuje a zobrazení posledního příspěvku třeba do diskuze navedlo, takhle je to zapadlé a ani si toho nevšimnu.

evcafrank
12. črc 2012

@jennyska mně také stále nejde vidět ani jedna ze soukromých diskuzí a musím přes oblíbené...

cherub
12. črc 2012

@jennyska ahoj, mě se stále nezobrazují nové příspěvky ve svých soukromých skupinách na úvodní straně MK...

nebo co je myšleno tvojí větou "- soukromé diskuze se již zobrazují v seznamu s posledním příspěvkem, nemusí se hledat přes oblíbené" 😕

berenika39
12. črc 2012

Tak se poctivě snažím pochopit ten nový systém. Předesílám, že nejsem odpůrce novinek, zlepšení a tak. Určitě to má takhle funguje jako vyhledávač, pro někoho, kdo potřebuje poradit. Ale jedna věc mi nějak nejde do hlavy? Kdo bude odpovídat? V tom původním nastavení jsem (krom povídání ve svých diskusích) sem tam někam odpověděla, pokud jsem věděla radu nebo pomoc. Ale ted tedy ani náhodou, protože přeci není možné postupně rozklikávat ty desítky témat a hledat, jestli se někdo náhodou neptá na něco, co já vím 😉 . Když to svítilo a přiskakovalo na první stránce spolu s úvodní částí příspěvky, mohla jsem reagovat. Ted ani náhodou, i kdybych chtěla, Takže určitě je tu info dost, ale jakým způsobem budou přibývat další? 😉 😉
@jennyska nebo kdokoliv, kdo ví🙂

segra_bruni
12. črc 2012

@kamino 😀 porodila jsi zavcas 😀 pak MK nefungoval a pak se clovek hure orientoval 😝 libam te 😎 pac a pusu 😉

segra_bruni
12. črc 2012

@berenika39 jj to mi taky chybi ... otazky 😀 ... nemuzu delat chytrou 😎

segra_bruni
12. črc 2012

@berenika39 sorry uz jsem to nasla ☹ 🙂 ale jdu do hajan ... jsem nevyspala 😝 ... chytrou budu delat jindy 😀

jarkalada
12. črc 2012

@berenika39 přesně s tím zobrazováním aspoň kousku posledního příspěvku souhlasím. O tom jsem taky mluvila. To mi vadí úplně nejvíc

berenika39
12. črc 2012

@jarkalada to je trochu jako kdyby kůň umřel 😀

jarkalada
12. črc 2012

@berenika39 šak jo, je to pro mně teď takové víc neosobní. Předtím jsem taky přispívala podle toho, kam mě vítr zavál v pročítání těch posledních příspěvků 🙂 Takhle si vybírám jen z názvů a přitom mi určitě tooolik věcí unikne, když nemám přehled 😀
A jelikož jsem od přírody zvědavá, tak mi to děsně vadí 😎 😀

berenika39
12. črc 2012

no hlavně takhle to postihlo každého, takže kdo by kam psal, že. a soukromky a uzavřené zabehnuté diskuse nikomu moc nepomůžou, tam se propírá kde co, jen ne moudro 😉 (v dobrém 😀 )

tulipaki
13. črc 2012

@jennyska ahoj, ještě jeden poznatek, nešlo by téma "Porodnice Hořovice u Berouna" zařadit do sekce "porodnice a doktoři"? Teď je to v sekci "Nevím, kam to zařadit" 🙂 Díky!

michamicha
13. črc 2012

Ahoj, nevím jestli se to už třeba nepsalo, ale dřív bylo možné v soukromé diskuzi založit víc témat, je to stále možné? nějak jsem nepřišla na to jak to udělat u nové soukromé diskuze ☹

jarkalada
15. črc 2012

huráá, děkuji jistě i za více uživatelů, za vyslyšení našich nářků 🙂 už jdou vidět kousky příspěvků 🙂

mooncaa
15. črc 2012

Nešlo by opět rozdělit skupinu témat na podle místa a podle narození zvlášť? Blbě se v tom hledá. Navíc by zrovna u těchto diskusí bylo vhodné řazení chronologicky (podle měsíce a roku narození) a podle místa, buď podle abecedy, nebo na mapě. A třeba i rozdělit zvlášť zahraničí a ČR a SR. Bylo by to vhodné hlavně pro nově příchozí.

pumuckl
15. črc 2012

taky mi to připadne nepřehledný a blbě se mi v tom hledá. Už několikrát jsem to i vzdala a šla "pryč". 😠 Snad si zvyknu.

jennyska
autor
16. črc 2012

@michamicha Ahoj, máš na mysli soukromé SKUPINY, ve kterých se mohlo vytvářet několik diskuzí... Skupiny ale už nejsou, jsou pouze diskuze a těch si můžeš vytvořit kolik je libo 🙂

berenika39
16. črc 2012

@jennyska už je to tu lepšejší, jak jsou vidět ty začátky příspěvků, stačí jen prolítnout Kde se diskutuje a Nejnovější témata a je jasno. děkuju! ted to má zase hlavu a patu.

michamicha
16. črc 2012

@jennyska ano. Tak jsem to myslela.

nunacek
19. črc 2012

@jennyska Kde najdu seznam názvů všech soukromých diskuzí / skupin, do kterých nemám přístup?

jennyska
autor
19. črc 2012

@nunacek Ahoj, takový seznam už není a ani nebude. Využívalo ho velmi procento uživatelů.

nunacek
19. črc 2012

@jennyska Díky za odpověď. A když třeba dám příklad si chci začít povídat třeba s maminkama z mého regionu, ale nechci veřejně, tak jak zjistím, zda soukromá skupina na toto téma již existuje, abych se do ní mohla nechat zakladatelkou přidat?

jennyska
autor
19. črc 2012

@nunacek Od toho ale soukromé diskuze nejsou. U nich jde především o to shromáždit si svou partu/skupinu lidí a založit si s nimi soukr.diskuzi. A nebo, pokud chceš dojít do už vytvořené party lidí, je fajn koukat po veřejných diskuzích z regionu, protože v nich se uživatelky dávají dohromady 😉 V budoucnosti plánujeme rozdělení uživatelů do skupin tak či tak, takže už přímo dle toho budeš mít možnost vidět ty, kteří jsou ti podobní, mají stejné myšlenky, zájmy, názory atp. Ale to předbíhám do budoucna...

nunacek
19. črc 2012

@jennyska Díky za vysvětlení.

ssarka
5. srp 2012

jak přidám diskuzi?Jde jen soukromá a to nechci.Děkuji je to nepřehledné