Máme nový vzhled Fóra

jennyska
11. črc 2012

Ahoj,

dnes, tj.11.7.2012, budeme po 10.hodině měnit současnou podobu vzhledu FÓRA!

S touto proměnou se změní i rozdělení témat do kategorií.
Jestliže budete mít ohledně nového vzhledu jakékoli otázky piště je prosím zde na @jennyska.

Hezký den 🙂
Jennyska
Asmira team

anina32
11. črc 2012

😖 😖 😖 😖

eficenka
11. črc 2012

@jennyska
u naší soukromé diskuze není zobrazen klíč, jako že je uzamčená... Snaženíčko VIP
a dále mi nejde do siskuze přispět, na hlavní stránce vidím spoustu uzamčených diskuzí....

aajda
11. črc 2012

@jennyska Též máme problém s nezobrazením klíče u soukromé skupiny (začínáme v létě 2012)... a vidím názvy ostatních skupin s klíčem, byť nejsem členem...

anina32
11. črc 2012

je to nepřehledné ☹

slundo
11. črc 2012

nepřehledné, ale třeba si zvyknem, nebo spíš budem muset 😀

aajda
11. črc 2012

@jennyska A nešlo by do té šedé podlišty přidat ještě "mé oblíbené"? (kategorie, nejnovější témata, kde se diskutuje, soukromé diskuze, kam jsem přispěla a + mé oblíbené...) Já vím, že je najdu v kategoriích úplně dole, ale proto si je přeci nedávám do oblíbených, abych je hledala kdesi dole daleko 😉
Ale je tip.

ined77
11. črc 2012

Já vím, že snaha se cení, ale chvilku jsem měla dojem, že se nacházím někde úplně jinde než na MK 😅 😒 .
Přijde mi to nepřehledné... ☹ ...otázku bych měla zatím jen jednu...jestli to nejde vrátit? 😀

boudova
11. črc 2012

Nepřehledné, chybí mi oblíbená fora, tak jak byly. Super by byly nahoře na liště.

tulipaki
11. črc 2012

@jennyska nešla by udělat ještě záložka "nejnovější příspěvky"? Nebo jsou někde témata řazená podle časové posloupnosti příspěvků a já to jen nenašla? 😅 Díky!

laola
11. črc 2012

taky bych byla pro vrácení záložky "moje oblíbené diskuze"

lucisa
11. črc 2012

@jennyska 😖 ☹ přidávám se k holkám, strašně nepřehledné, chybí mi na úvodní stránce mé oblíbené, když jsem se konečně proklikala někam, kde jsem našla soukromé, tak se mi zobrazila první a ne poslední stránka, je to zmatek. A strašně !!!!!! mi chybí oblíbené, nevím, jak to rychle najít.
opravdu se mi to nelíbí, bohužel.....
Není někde nápověda k použití? 😕 😕 😕
A proč je na úvodní stránce dáváno tolik místa bazarům, myslela jsem, že je to spíš diskusní fórum, kde jsou bazary druhotná věc..... ?

jennyska
autor
11. črc 2012

@eficenka @aajda U soukromých diskuzí sice šly po nějakou chvilku vidět jejich názvy, ale rozhodně se do nich nedalo dostat 😉 Tuto chybku jsme již ale opravili a je to v pořádku. Jinak Oblíbená témata (líbí se mi) jsou pod seznamem kategorií fóra 🙂 Abych pravdu řekla, nevím, co máš na mysli tou šedou podlištou?

jaru30
11. črc 2012

Nepřehledné, krok zpátky 😠
U těch oblíbených témat bylo fajn, když byli na začátku stránky. Proč rolovat až na konec? To mi přijde nelogické.

A taky, předtím je šlo dát v počítači do záložek, takže stačilo jen kliknout na odkaz a hned mě to hodilo do oblíbených.

Navíc bylo fajn, když se oblíbená témata řadila podle aktuálnosti. Hned jsem viděla, kde je nová reakce a nemusela jsem prohlížet u všech témat datumy, kdy tam kdo přispěl naposledy.
Blbě vysvětluju, snad se to dá aspoň trochu pochopit 🙂

andulinka
11. črc 2012

Mně se to tedy taky nelíbí. 😢 I když je to částečně i o zvyku. Každopádně "Mé oblíbené" a "Nejnovější příspěvek" bych vrátila a nechala hodně viditelný! Díky 🙂

aajda
11. črc 2012

@jennyska Šedou podlištou myslím tu lištu pod tou hlavní.... konkrétně tu, kde je vypsáno - kategorie, nejnovější témata, kde se diskutuje, soukromé diskuze, kam jsem přispěla

Vím, kde ta olíbená témata najdu, ale je to podle mého složité... a nejen podle mého, soudě podle reakcí...

Ale asi si zvyknem, co nám taky zbyde...

lenkamb
11. črc 2012

@jennyska Není to moc přehledné 😒 Název naší soukromé diskuze zmizel, ta se jakoby rozpadla na podčásti, které jsme tam kdysi založily pro debatu o určitých věcech... Jde to přejmenovat? Jdou nějaké naše soukromé diskuze tedy smazat? A proč při kliknutí na diskuzi se dostanu na první (a nikoliv na poslední aktuální) příspěvek v diskuzi?

laola
11. črc 2012

@jennyska no jo, ale když my jsme shnilé sjíždet tu stránku dolů k těm oblíbeným... 😀 😀

rory_g
11. črc 2012

@jennyska prosím, aby doskuze 1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti byla nalezitelná i z českého koníka, pod Asistovaná reprodukce, když už musí být toto rozdělení. Nyní je pouze na koníku slovenském, zakládala jsem ji jako CZ+SK. Díky...

laola
11. črc 2012

@lenkamb musíš kliknout do pravé částí (je tam tuším čas a jméno posl. přispívajícího...)

jennyska
autor
11. črc 2012

@tulipaki Ahoj, záložka Nejnovější téma a nebo Kde se diskutuje tam je 🙂 Nahoře, nad seznamem kategorií fóra 🙂

pavlinka83
11. črc 2012

@jennyska taky mi chybí moje oblíbené diskuze, teď si to musím vypsat, abych tu diskuzi našla. ☹

laola
11. črc 2012

jo a momentálně mám v názvu MK (horní lišta) forum o stavění, bydlení a realitách 😀 😀 😀
Ve Fóru

lenkamb
11. črc 2012

@laola 😉 aha - díky moc!

tulipaki
11. črc 2012

@jennyska no, šlo mi spíš o nejnovější příspěvek, tak jak to bylo řazeno dříve. Že prostě fórum bylo řazeno podle aktuálních příspěvků... Jde mi o to, jestli se to dá někde nastavit, nebo jestli neplánujete to tak zase řadit. 🙂

camelinka
11. črc 2012

Hodne zmatene a neprehledne, docela velky krok zpatky 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

imzadi
11. črc 2012

pridavam se tez za navrat Mych oblibenych temat, takhle jsem na jedno kliknuti krasne vedela, co se kde deje...takhle to musim dohledavat a jeste se vetsinou dostanu na prvni stranku diskuse, ne na konec...

berenika39
11. črc 2012

@imzadi neklikej na tu diskusi, její název, ale na poslední přípěvek - vpravo, s časem přidání🙂

imzadi
11. črc 2012

@berenika39 to ja vim..ale clovek kouka na nazvy diskusi a tak nejak automaticky na nej i klikne..teda aspon ja 😀

adelkav
11. črc 2012

Mě se nový vzhled líbí a pro mě je přehlednější🙂 Díky za něj.

babulinkab
11. črc 2012

děs a hrůza