• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Modrý koník na Facebooku

29. listopadu 2009 
autor
Kdo se přidá? :slight_smile:
21. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych se přidala ale už nejsem těhulka ani snažilka "jen"maminka :wink:
21. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenko, ale pořádná maminka! :wink: Maminky taky bereme, já budu taky za chvilku.. :grinning: jak zvládáš 4 dětičky? :sweat_smile:
21. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jo zvládám,zvládám.máme velký rozestup tak to jde,ze 4 po roce bych se ale asi zbláznila :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ono i těch 7 a 9 let a do toho skoro 2 leté, máš můj obdiv! I když manžel by taky chtěl 4 dětičky, tak uvidíme.. :grinning:
21. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted koukám že už se ti za pár dnů narodí Karolínka vid :wink: jo když já měla první mimi .......ach jo ten čas tak letí.
21. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem se k vám přidala, doufám, že to nevadí, jsem taky maminka od 3 ratolestí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky cert,tak další zasloužilá mamina :wink:
21. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci mít velkou rodinku opravdu není k zahození,já se těším na to ,jak se pak budou všichni sjíždět :grinning: :grinning: :wink:
21. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj cert, taky takovejch dětí, to je hezký! :dizzy_face:

Tak bych si to taky představovala, první 2 blízko sebe, pak větší rozestup a pak zas 2.. :grinning: Nejdřív teda musíme postavit hodně velkej barák! :grinning:
21. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky :wink:
..smekám před zasloužilýma maminama :wink: ,já mám dvě a je to dost záhul po 2 letech od sebe!
:confused:
21. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Luci hezky si to naplánuj a napřeskáčku jako u nás :grinning: :grinning: :grinning: jo a máme 3plus 1 barák nepotřebuješ.ale je fakt,že aspon jedna místnost by se šikla.
livi ahoj :wink:
21. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se do skupiny přidala ráda, ale zase nechci riskovat, že mě tu díky tomu vyšpehují kamarádi, vim že si mě tu může přečíst každý, ale nemusim jim to usnadňovat :sweat_smile:
21. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky :wink: tak jak je ?včera se nám to tu hezky rozjíždělo a pak nic.nikka to tahle diskuze bude i jinde než tady na koníku?že se bojíš?
22. lis 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak sem tu skupinu změnila na uzavřenou, ale nevím, jestli to fakt funguje, už aby ta těhu demence skončila.. :sweat_smile: I když pak přijde zas kojící demence, si asi nevyberu, co? :grinning:
22. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenka, nééé, ale když se na Facebooku přidám do skupiny MODRYKONIK tak každýho bude zajímat co to je, půjdou se sem podívat a třeba si mě tu najdou, což prostě nepotřebuju :sweat_smile:
25. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nikka, tak je pravda, že si ze mě pár lidí dělá legraci, jakej sem závislák na koníkovi, ale beru to s nadhledem.. :wink:
26. lis 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mužu se kvám přidat :slight_smile:
26. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, zažádala jsem taky o připojení, i když jsem je něco jako "snažilka snad brzo" :o)
28. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už je nás skoro 100! :wink:
29. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek